Стъклен буркан за бисквити и още нещо

  • 13 452
  • 215
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 516
Много си ми далеч, ДеВанче. Но благодаря за жертвата. Simple Smile

# 136
  • Мнения: 6 039
Аз искам две - една за Анна и една за мен.
А дрехите на Малена какво ги правиш, като й омалеят Mr. Green
нищо не пазя, заемат място.

# 137
  • Мнения: 525
Malenna, аз шапчица няма да искам.
Но ако някога намериш време да вместиш Ивая в поне една от онези уникални рамки, ще ти подаря сърцето си /половината/. Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 6 039
Нямаш проблем.

# 139
  • Мнения: 27 524
У Французко го продават, нали?

Да  Simple Smile

Малена, шапка искам и аз, въпреки ... знаеш... сори...  Embarassed Blush
А второ детенце не искаш ли по повод за дрешките?  Flutter

# 140
  • Мнения: 6 039
е, не просто искам, непрекъснато се надявам. Но дрехи не пазя, едва ли бих ги ползвала, с времето ги намирам доста не хубави.

# 141
  • Мнения: 1 533
 Laughing Гюлфия, разбираш ли сега защо не мога да ти дам мастодонта на БАН? Много съм привързана към него!

Аз се чудя какво да подаря, но не се сещам. Нищо не мога да изработвам с тези мои две десни ръце  (както казва дъщеря ми, която е левичарка).

# 142
  • Мнения: 2 759
                      Една позната котка ще роди скоро. Искаш ли да те запиша   bouquet? Търсим домове на малките бъдещи котета. Ще пратя предварително снимки.

Съвсем сериозно предлагам ваничка... термометър за ваничката...
                      Бебешка ваничка ли? Май знам някой, който се нуждае  Twisted Evil. Драсни, ако още нямаш кандидати, а аз след мъничко ще дрънна един телефон и ще ти пратя адрес на лични  Blush. Мога да изпратя и пари.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 15:06 от Виргиния

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Получих гердан. Сега ми е неудобно, че писах в темата.   Blush

# 144
  • Мнения: 27 524
Получих гердан. Сега ми е неудобно, че писах в темата.   Blush

 Joy Joy Joy

Не е неудобно, мило е  Simple Smile

# 145
  • Мнения: 2 759
                       ДеЩо, не съм те забравила, тия дни ще ти пратя и ще ти пиша  Peace. Като писах за неделя мислех, че мога да те достигна пеш  Twisted Evil.

# 146
  • Мнения: 4 892
Усещам дискриминация към новаците - никой нищо не иска да ми даде! А и никой нищо не поиска!

п.с. Моля, не се чувствайте виновни сега, че да ме затрупате с дарове!  Crossing Arms

# 147
  • София
  • Мнения: 3 099
Усещам дискриминация към новаците - никой нищо не иска да ми даде! А и никой нищо не поиска!

п.с. Моля, не се чувствайте виновни сега, че да ме затрупате с дарове!  Crossing Arms


Като друга жертва - новак, ти предлагам аз да те оферирам с кафе, ти мен - с присъствие. Няма да те глътна - нито аз, нито надявам се ти, приличаме досущ на аватарите си!

# 148
  • Мнения: 2 759
Усещам дискриминация към новаците - никой нищо не иска да ми даде! А и никой нищо не поиска!
п.с. Моля, не се чувствайте виновни сега, че да ме затрупате с дарове!  Crossing Arms

Като друга жертва - новак, ти предлагам аз да те оферирам с кафе, ти мен - с присъствие. Няма да те глътна - нито аз, нито надявам се ти, приличаме досущ на аватарите си!

                        Нино, срещата задължително е уговорете тук, а не на лични, за да можем да гарантираме оцеляването ти  Whistling.

# 149
  • Мнения: 4 892
ivonska, приема се.

Виргиния, разбира се, че  тук, нали всички трябва да са известени къде точно да ми принесат даровете  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт