срещата в Софияленд

  • 2 101
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Шоши - снимките са прекрасни, не мога да ви се нагледам  Hug  Heart Eyes
Измислихте ли дата за септември?  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 567
Кате, не сме измислили, но давайте предложения. Аз гласувам да е началото-например на 1 или 2 септември , че после идват 4 почивни дни и може да мръдна нанякъде. А след това ще се прибираме при тати  Heart Eyes
Имаше и предложение вчера за нова среща края на август. Има ли желаещи?

# 17
  • Мнения: 1 854
Разкошни снимки,толкова много мами на куп,та и татковци е имало...и бебета,бебета  bouquet
Хубаво време сте случили,сльнце....а не като тук-вечен студ #Cussing out

# 18
  • Мнения: 4 244
Кате, не сме измислили, но давайте предложения. Аз гласувам да е началото-например на 1 или 2 септември ,
Няма ли начин на 3 или 4 щото аз кацам на Бургас на 1 късно вечерта и ще стане среднощ докато се дотътря до Стара Загора, а да се грабна веднага да пътувам до София newsm78 малко ташкън ще ми дойде Sad

# 19
  • Мнения: 2 567
Стига са съм в София, с удоволствие ще се присъединя  Grinning

# 20
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Страхотни снимки, сигурно е било много вълнуващо да срещнете форумските поzнанства от цял свят  наживо. Wink


Момичета, zа информация... тук ще събираме теми със снимки от нашите срещи.

# 21
МНого сте сладки. В такъв момент мога само да кажа " що не съм от София" Sad. А по-големите дечица разговаряха ли помежду си или "дърпаха" полите на мама Wink Grinning.

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Кате, не сме измислили, но давайте предложения. Аз гласувам да е началото-например на 1 или 2 септември ,
Няма ли начин на 3 или 4 щото аз кацам на Бургас на 1 късно вечерта и ще стане среднощ докато се дотътря до Стара Загора, а да се грабна веднага да пътувам до София newsm78 малко ташкън ще ми дойде Sad
и аз така...саме дето няма да кацаме а ще се дотъркулим

# 23
  • Spain
  • Мнения: 3 750
много готини сним4ици ..готина срещи4ка Simple Smile искам и  аз зна4и  Cry Mr. Green

# 24
  • Мнения: 934
Много поздрави на всички, с които се видяхме на срещата - и на нас много ни хареса. Само дето не можах да се отпусна да седна на приказка като хората, нали едното дете все го разнасям и го кърмя, че и гледам другото да не се е затрило някъде междувременно... А малката като се прибрахме все се смееше и не щеше да заспи, явно много се е впечатлила от толкова много други бебета, деца и майки!
Благодаря за снимките!
Хубаво е, че има такива срещи!

# 25
  • Мнения: 980
много готини снимки и хубаво сте си иzкарали.
Искам и аz Cry
НиЩо, следвЩия път Hug

# 26
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
А по-големите дечица разговаряха ли помежду си или "дърпаха" полите на мама Wink Grinning.
По-големите ги губихме Wink Иначе накрая, като го намерих, се заигра с момченцето на шемет. Сега само пита кога пак ще се срещаме с него, че да си говорели на английски  Laughing

# 27
  • Мнения: 934
Ами когато кажете! Grinning

# 28
  • Мнения: 676
Цитат
Много хубави снимки Simple Smile.Ама големи сте сладури.Ех така ми лпсва това пусто море................Това Приморско ли е на снимките?Аз обаче разбрах че сте имали и други изпълнения.Йорко се бил изгубил на мери от Англия.Горката-снощи като ми разправяше как се е почувствала..ужас.

Прекрастна среща е било, а и място като Софияленд е 4удестна идея, децата са си играли на воля. Дано Йорко ве4е да не плаши така мама.

Аз само Снежи познавам от маи4етата и Десита ми е позната от снимките в подписа й

Последна редакция: сб, 13 авг 2005, 07:06 от Krassy

# 29
  • Мнения: 1 215
Да, много хубава срещичка беше. Мойто нали е още бебе и аз използвах случая и да похапна малко (че да не взема да заслабна).
Много ви благодая момиче, беше чудесно....

Общи условия

Активация на акаунт