Лечение на стрии с витамин А и др.- 3

  • 35 485
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 068
и аз точно от този поръчах но той е Индийски  Peace

mari_vs пробвала съм хвойново масло но не видях резултат от него
както казваш и мен ме щипеше и ми бяха пак почервеняли
сега го слагам в антицелулитното на икаров поне да стегне кожата

# 16
  • Мнения: 5
Аз чета че пишете че е индийски, но сьм останала с впечатление че сайта е американски и от там го пращат затова написах от САЩ.Както и да е,за сьщия става дума.При теб какво стана в крайна сметка,получи ли се?

# 17
калака,след това стриите оправят ли си цвета,нали това зачервяване преминава,понеже при мен се получиха като ранички и днес почнаха да се лиущят и отдоло си бяха зачервени на новата кожа,Повече няма да го ползвам ама искам поне да си върнат стария цвят.По малко забележими бяха,бяха светли с цвета на кожата

# 18
  • Мнения: 2 068
mmiilena имаше ефект  Peace останах доволна
обаче си мисля че да се мажат всеки ден е прекалено много, от опит го казвам, защото там където се бях мазала кожата ми беше станала по-тъмна за няколко мясеца.

mari_vs стария цвят се връща  Peace обаче аз до рани не бях стигнала
Ти колко време се маза?

# 19
два пъти и то с клечка за уши,не бяха рани,а просто кожата там изсъхна и се излиущи и сега отдоло новата кожа е по червена като прясна рана.Чудя се дали да поисчакам или да ги мажа сега с нещо за избледняване,мисля че трябва да си върне естествения цвят на кожата,кажете при вас как беше,нали се мазахте с онзи крем който лиущи и зачервява,после за колко време се въстанови кожата

# 20
  • Мнения: 2 068
не си спомням за колко време ми се възстанови кожата  Blush

# 21
  • Мнения: 651
два пъти и то с клечка за уши,не бяха рани,а просто кожата там изсъхна и се излиущи и сега отдоло новата кожа е по червена като прясна рана.Чудя се дали да поисчакам или да ги мажа сега с нещо за избледняване,мисля че трябва да си върне естествения цвят на кожата,кажете при вас как беше,нали се мазахте с онзи крем който лиущи и зачервява,после за колко време се въстанови кожата
Не ги мажи с изсушаващи продукти.Мажи с хидратиращи кремове само.Махни го за малко олиото против стрии!  Hug

# 22
ами аз просто искам да си върнат стария цвят,поне бяха бледи,нали всяко зачервяване избледнява все пак,чудя се за контратубекс или да поисчакам да видя дали сами ще се оправят,незнам вече

# 23
# 24
  • Мнения: 408
момичета, някакви резултати със стриите?

при мен - не Sad

# 25
  • Мнения: 20
Новоизлезлите ги преборих с маслото на Икаров - напълно! ... за старите... не съм много постоянна в борбата  Embarassed

# 26
  • Мнения: 408
Новоизлезлите ги преборих с маслото на Икаров - напълно! ... за старите... не съм много постоянна в борбата  Embarassed

chernokoska, браво на теб!!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
по колко пъти на ден ги маза

# 27
  • Мнения: 20
В началото по няколко пъти, когато се сетя - вечер с маслото на Икаров, а през деня с кремовете Здраве - и белия, и синия. Когато ми скимне си втривах крем на местата, където се бях появили. Не знам от какво точно подейства, но след 2 седмици нямаше и следа!
Но си бяха пресни-пресни.

# 28
  • Мнения: 5
здравеите мам4ета , искам да ви споделя 4е през временноста аз се мазох с икаров може и затова да не са се появили ,но след като родих нямах вазможност да се мажа редовно и сигурно за това са се появили , ако някои знае с какво е наи добре да се мажес  newsm78 Embarassed

# 29
Искам да ви попитам това масло на Икаров само от интернет ли се поръчва, или може от някъде да се купи директно??

Общи условия

Активация на акаунт