СТРАСТИ - Градините в СОФИЯ

  • 45 578
  • 1 417
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 626
Запис и от мен  Mr. Green

И специално за всички сърдещи се на подобен род постове, обяснявам.
Аз лично го правя, за да ми излиза темата в "Нови отговори на моите публикации", а не да ровя всеки път в "Нашите деца", за да я търся.

И да си кажа кое ме дразни мен. Не е въпроса, че времето е малко за да се обновят профилите. А че всичко е предпоследно. И ръководството не беше публикувано навреме, и сега хиляди отлагания. Това е проблема. Малко е дразнещо. Не ми е спешно, не бързам за никъде, комп си имам вкъщи. Но просто като нещо е обещано, човек очаква да се спази. Първи път стомна за вода, втори път стомна за вода...
Следващия път като обещаят нещо, аз просто няма да се вържа, и да очаквам че ще стане в уречения ден и час...
А това подронва авторитета не мислите ли? Обещанията са за това, за да се спазват.

# 751
  • София
  • Мнения: 1 541
...........Както някакво майче беше казало в предишните теми ЕМИ ОПРЕДЕЛЕНО СЕ ЧУВСТВАМ ДИСКРИМИНИРАНА! ! ! ! !
АЗ ! Да така се чувствам , защото съм с едно дете и нямам никакви шансове , дори в градините в които кандидатстваме не са приели минималният ми шанс- критерий - райониране - от всякъде съм вън казвам ви и не само аз , а като мен са много - мога да си платя , но не искам - ще си търся правата и ще ги намеря "които търси намира", и не мисля да се предам .Всички ние имаме равни права . Кой си има проблеми за решаване да си ги решава - на моето дете ... и  на твоето и всички деца се полага място в ДГ и не приемам отговора " няма места" за това ние нямаме вина и ще си търсим нашите права!
  bowuu

# 752
  • Мнения: 1 195

 Отиваме на разходка по Московска.
много ясно  Mr. Green датата и часа са определени  Peace кои на протест кои на разходка важно е там да сме всички   Hug

И ще сме!  Peace 

Господин Кмета, вместо да мисли как да стане премиер, да помисли как да спечели електората.


 Peace

# 753
  • София
  • Мнения: 752
Много хубаво...вече има новина че можем да виждаме профилите на децата и да влезем с e-mail и парола ама нещо май пак не сработва...аз не успявам да влеза в профила а си ми излиза червеното съобщение....  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire

# 754
  • Мнения: 1 195
Системата сработи Simple Smile
Вече сме на трета стъпка Simple Smile

# 755
  • Мнения: 3 993
Системата сработи Simple Smile
Вече сме на трета стъпка Simple Smile

не мога да повярвам!  Crazy

ама то нищо не е - само може да се чете без да се прави нищо... Sad

# 756
  • София
  • Мнения: 1 626
Ако щеш вярвай nadezhda, сега ми се появиха. Отивам да разглеждам.

Ох не се сдържах "Критериий". Сладури бе!

# 757
  • София
  • Мнения: 1 626
Мами, на вас така ли ви излиза - и общите, и допълнителните, и социалните критерии са едни и същи, само номера отпред върви пореден.

Не, това е оправено.

Лека нощ.

Да, току що се засилих да ви пиша, че сте много бързи и сте ми прочели мигновено поста.

Лека нощ!

# 758
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 2 001
Системата сработи Simple Smile
Вече сме на трета стъпка Simple Smile

не мога да повярвам!  Crazy
И аз така... Да видим утре ще имаме ли възможност да правим нещо, или ще се отложи... отново.... Е, има време, може и в понеделник да попълваме Wink

# 759
  • София
  • Мнения: 1 541
Системата сработи Simple Smile
Вече сме на трета стъпка Simple Smile

не мога да повярвам!  Crazy
И аз така... Да видим утре ще имаме ли възможност да правим нещо, или ще се отложи... отново.... Е, има време, може и в понеделник да попълваме Wink
ти па в понеделник на 13 - по добре направо за Велик ден  Mr. Green та Господ да ни е на помощ.

# 760
Добро утро на всички мами  Grinning

Искам да попитам как сте с точките?Има ли дечица с над 10т.?

Желая успех на всички кандидатстваши Hug

# 761
  • Мнения: 2 070
Можеш да попълваш, но няма смисъл, защото бутоните за запис и т.н. не са активни
a aз натискам ли, натискам  ooooh! трябваше да се сетя

# 762
  • Мнения: 389
Добро утро.
трета стъпка е направена,чакаме 4-та.
без нерви днес надявам се
tutifrutti , сигурно има и с 11 т,тези който имат баба/дядо в ДГ. Или близнаците са с по 10т.Говоря + 1-во желание

# 763
  • София
  • Мнения: 3 271
Добро утро и от мен


tutifrutti , сигурно има и с 11 т,тези който имат баба/дядо в ДГ. Или близнаците са с по 10т.Говоря + 1-во желание

Да му мислим ние простосмъртните Rolling Eyes

# 764
  • Мнения: 389
Днес разпечатваме листовки, ще покрием  Суха река и от части Х.димитър

Общи условия

Активация на акаунт