Гласуване в категория "Къща с духове"

  • 2 516
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Виена
  • Мнения: 725
Браво на всички, момичета    bouquet.
Честито на победителите!
Моя беше Номер 7.Благодаря за коментарите.На мен лично много си ми харесва.Любимият ми жанр филми са ужасите  Flutter.Честно казано я правих с дъщеря ми,има неща,които не трябваще да слагам,но само и само да и угодя... Blush.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Честито на останалите победители   bouquet   bouquet   bouquet
Мои са 4 и 11

# 17
  • Мнения: 25 620
Аз този път участвах. И се олях...  Embarassed
9, 10 и 13 са мои. Първо беше деветата, но ми стана тягостно от толкова мрачни тонове и затова направих десетата като противовес - да се види, че духовете могат и да не са страшни и че могат да са навсякъде около нас, даже посред бял ден. Съжалявам за ниското качество на снимката, но тази беше най-жизнерадостната от подходящите за целта, които изрових набързо от Гугъл.
За 13 оправданието ми е, че след две блокирания на Фотошопа и едно премигване на тока, се наложи да я започвам за четвърти път и ми беше писнало - затова са ми недовършени нещата. Да ме пита човек що ли я качих изобщо? 
Много благодаря за критиките, имам полза точно от това.  Grinning

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Лекси и тук те изхващах, бях сигурна, че 4 е твоя  Joy Абе въобще вече те разпознавам от всякъде  Laughing

Како Сийке браво за № 9, жестока е!

# 19
  • Мнения: 354
Честито на победителите!Чудесни опризрачавания!
Моето е 1

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 76
14 да не се срамува, а да се издава, че ми е любопитно кой е сътворил тази хубава творба Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 941
14 да не се срамува, а да се издава, че ми е любопитно кой е сътворил тази хубава творба Simple Smile
14 e моя. До последния ден местих духа напред-назад  Mr. Green и така и не ми хареса особено къде го оставих, ама карай... може би наистина трябваше да го махна. Всички бяха много добри, но най-много харесах 4,9 и 6. Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Победителите са:

1 място за N4 на Лекси и N9 на Как' Сийка
2 място за N14 на Angela
3 място за N6 на Здравка Желязкова


Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 10:50 от Minerva

# 23
  • Мнения: 510

Без бой си признавам,че номер 8 е моя  Grinning Благодаря на всички за коментарите.Аз докато се наканя да се впиша в темата конкурса сършил,не успях да се изкажа   Joy

Общи условия

Активация на акаунт