Дързост и красота - 23....ябълката на раздора.

  • 16 904
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Че става през два браузъра. Тоест и двата ник-а стоят горе, сред четящите темата, едновременно.



.....и така регналите се по два пъти получават бан. И в темата остават само феновете на Тейлър. Joy

# 16
  • Мнения: 400
Е те "феновете" на устището са 2-3 с по няколко ника и ще спрат да влизат,щото те влизат само и единствено,за да са опозиция тука.Въпреки че е повече от ясно,че феновете на Брук са доста повече от "фенчетата" на устището #2gunfire Все

# 17
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
 Joy
Бабилия, добре дошла  Grinning Кажи сега, не съм ли права, че Стефка не трябва така да си вре носа  Wink

За анкетата - трябваше да бъде нещо от сорта " Не мислите ли, че в ДиК липсват мъже  Mr. Green Joy


# 18
  • София
  • Мнения: 9 979
Може и без да те баннат, но трябва да се виждат различни IP-та, което не е невъзможно, но не си заслужава труда...
А ние (Brookies) така и така сме повече и по-силни - за какво ни е? Wink

# 19
  • Мнения: 804
Izida,
Ако питаш мен,  носа на Стефка отдавна трябваше да са го отрязали.
Тя (според мен) е най-отвратителния образ във филма. Дори терориста Омар и вечно отвлечената светица Тейлър са по-добри от това чудо.
За Ричко мамин - нямам думи. Чак се чудя за какво и е на тази страхотна жена Брук такъв п...ьо.

# 20
  • Мнения: 1 218
Хахаха, ♥ слънчице ♥, заглавието е един път  Peace
Мерсажки за новата темичка  Peace

За гея ... не е удачен избор. Все пак трябва Шаври да го опраши някак  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 9 979
За Ричко мамин - нямам думи. Чак се чудя за какво и е на тази страхотна жена Брук такъв п...ьо.

Любов, к'во да я правиш Simple Smile
Добре дошла!

# 22
  • Мнения: 804
Ама вие сте много мили. Благодаря.
Четях темата защото не мога винаги да следя сериите. Включих се, за да не ви търся, а вие ме изненадахте много приятно.
Още веднъж, благодаря за милите думи!

# 23
  • Мнения: 690
Ееее, само гей липсваше във филма... Joy
 Не ми харесва идеята, гласувах с НЕ! Mr. Green
 Оооооооо,  Бабилия, добре дошла!  bouquet

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Brooke_fan, какви са тези конспирации, какви са тези обиди, какви са тези нападки...
Прибирай пистолетите, много моля...!
Получаваш официално предупреждение за СПАМ...
Който, както е видно от Правилата на форума, е забранен...
Пиши си "кротко" по темата и не се занимавай с това, кой бил регистрирал две потребителски имена и кой не... Това има кой да го следи...
Освен всичко друго, картинката в подписа ти е извън Правилата, касаещи публикуването на изображения в подпис... Моля да я коригираш...

П.С. За останалите в темата просто ще кажа, че "набедените" потребители за един и същи човек... Не са един и същи човек... Mr. Green
Даже има и достатъчно голямо физическо разстояние между местонахожденията им... Wink
Толкова по любопитството ви...

П.П.С. Lana, твоят аватар е също много голям... Моля да го коригираш...!

# 25
  • Мнения: 4 496
Благодаря за бързата реакция! 

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 02:45 от ♥ слънчице ♥

# 26
  • България
  • Мнения: 757
Ау,лошо!Оказа се,че феновете на Тейлър били малко повече от един човек!А може би бруковия фен е помолил някой приятел да влезе и да попише в защита на русата кака  smile3532 !Но нищо не се знае,ама не можа човека да ни разконспирира!Тц,тц,тц!Моля да се коригирате  newsm44
Izida,
Ако питаш мен,  носа на Стефка отдавна трябваше да са го отрязали.
Тя (според мен) е най-отвратителния образ във филма. Дори терориста Омар и вечно отвлечената светица Тейлър са по-добри от това чудо.
За Ричко мамин - нямам думи. Чак се чудя за какво и е на тази страхотна жена Брук такъв п...ьо.
Как да й отрежат нослето на Стефито,като трябва на Брукито направо да го откъснат от корена!Расте ли расте чудото наречено нос!
Черпя ви едно кафенце за събуждане!

# 27
  • Мнения: 804
velislava_f , аз не съм чак вманиачен фен на Брук, но определено я харесвам повече от Тейлър.
Не е без кусури естествено, но поне е по-нормална  от светицата - докторка.
А баба Стефка с вечните си "съвети" е най-ужасната свекърва, която някой може да си представи. Очаквам с нетърпение най-после да я сложат на мястото и.

# 28
  • България
  • Мнения: 757
Не е без кусури естествено, но поне е по-нормална  от светицата - докторка.
А баба Стефка с вечните си "съвети" е най-ужасната свекърва, която някой може да си представи. Очаквам с нетърпение най-после да я сложат на мястото и.
С кое по-точно е "по-нормална"?А Стефани е ужасна само спрямо нея!То и Брук не е снахата мечта...А доколкото това,че ще я поставят на мястото й /Стефани/,то и русото го поставяха нееднократно там,ама файда точно никаква!
М/у другото не ти казах добре дошла! newsm53

# 29
  • Мнения: 1 343
По - нормална демек по човечна, емоционална, добродушна.
Прекален светец и богу не е драг. А лицемерен светец пък съвсем.

Общи условия

Активация на акаунт