Дързост и красота - 23....ябълката на раздора.

  • 16 947
  • 439
  •   1
Отговори
# 375
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473
Ее4е duna не спирай да пишеш..В тези теми е така - на приливи и отливи. И даже да ти кажа под секрет темите в момента доста се цивилизоваха  Wink..Грозните нападки са доста по-млако Simple Smile Не обръщай внимание на разни писаници  Simple Smile

# 376
  • Мнения: 2 320
Три пъти УРА за Джаки! Party Party Party

Да!Браво!Хитра лисица е тя!Как  разгада пъклените планове на усойницата.....

Стефана е ужасна...каква наглост какво чудо...върха на сладоледа беше като каза на Брук да си оставела децата на Рич ooooh!

# 377
  • Мнения: 75
Ужасна,и продължава да сипва сол в раната на Брук TiredЗащо просто не я остави на мира тази змия?Нали вече се е отървала от нея. #Cussing outИмам чувството че от това се храни Twisted Evil

# 378
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473
Имам чувството че от това се храни Twisted Evil

Не си далеч от истината.

# 379
  • Мнения: 2 320
Обаче Джаки как хубаво го каза- Рич не избра Тейлър или теб(Брук),той избра майка си ooooh!

Но Злобария не стига ,че съсипва живота на Брук ами и Масимо как го настройва срещу Джаки ...Не си ли е тяхна работа дали ще се събират или не на тези години,коя си мисли, че е тя ,та разпределя кой с кого ще бъде семейство?

# 380
  • Мнения: 1 218
Ужасна,и продължава да сипва сол в раната на Брук Tired

То така си трябва Peace
Всичко което получава Шаври сега , си е абсолютно заслужено.
На Стеф явно и доставя голямо удоволствие да я гледа как дреме, като кълвана мисирка   Party

А Ушето ми е трудна за разбиране  newsm78
И тя де факто получи това което искаше - Брук е свободна за Ник  newsm78
Тя самата дори предлагаше съюз на Стеф в борбата срещу Шавриния ...

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 12:24 от Djindjari

# 381
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473
Не е трудно за разбиране - Стефка навлезе в територията на Ушка..Втората няма да се даде без бой. Сега най-малка грижа и е любовния живот на НикитУ..Важното е Стефка да бъде разобличена и Ушка да си върне обожанието на дон Моторисимо..този образец на избуял тестостерон  Grinning

# 382
  • Мнения: 2 320
Izida ме изпревари,точно така,писах го и в предишния си пост.Стефана започна много да се бърка в живота им и да настройва Масимо срещу Джаки.

Ушка да си върне обожанието на дон Моторисимо..този образец на избуял тестостерон  Grinning

 Joy Joy Joy

# 383
  • при принцесите
  • Мнения: 90
И аз, колкото и да симпатизирам на Стефани и Тейлър, много ме дразни, когато Стефани злорадства и продължава да ръчка в раните на Брук. Ей, голяма злоба Tired Пък за това със снимката, думи нямам Shocked Това си беше направо постъпка на тинейджър. Пфу ooooh!

# 384
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Такива погледи само Стефани и Брук могат да си разменят. Страшни физиономии Joy

# 385
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473
Това си беше направо постъпка на тинейджър. Пфу ooooh!

Ами да..имайки в предвид как старите хора се вдетиняват..явно Стефка в момента е тийн..върви към малко дете и бебе  Mr. Green

Обаче нещо не и хареса погледа на Брук  Mr. Green Някак си не успя до край да се израдва..искаше да види поражение, а видя нещо друго, което хич не и допадна Mr. Green

# 386
  • Мнения: 1 218
Нима!
Любимият Ушкин син ...  е минал на 2-ри приоритетен ред ... Crazy
А Ушка ще си позволи да загуби любимата си, така жадувана снахичка ... цветенцето  ... Ах ! smile3544

didi_im ми радва си се жената. 
Оназ русата ли има право само да злорадства, когато е в изгодна позиция.
Сега е ред на доня Стефуня ... да поразкърши малко раменца в такт с Шаврината рапсодия ... у бледо розово  Mr. Green  и да я подритва от време на време с кеф ... технично и уж неволно  Party
Успя да прогони плевела от градината си жената. Бурена , с който се бори цял един живот.
Упорит плевел - тъкмо го отстрани от един корен и хоп, цъфва на тоз у съседство ... и пак у нейната градина.

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Izida, ще ме умориш с тоя Моторисимо  Joy
Джакиту опасна била Twisted Evil Добре, че се проявява и тя, малко да засили интрижката с доня Стефуня.
Тия методи с копченцата Стефа не ги може  hahaha

# 388
  • Мнения: 1 343
Фактите говорят , че бурена се връща и винаги е по - силен Simple Smile а Стефани винаги бива изхвърлена през вратата Simple Smile
и от син и от мъж Simple Smile Така, че нормално е да се притесни от погледа на Брук Simple Smile нездържаното злобеене винаги ме е  Sick

Четох и за ролята "Тейлър" .
Да ви кажа щом успява да ни хвърля в такъв конфликт Брук VS Тейлър значи достатъчно добре си върши работата .
Обаче ККЛ е по - добра Simple Smile  Hug
Тейлър ще я запомня с постоянните заговори със стефка .. постоянните изчезвания и завръщания постоянното оплакване че Брук и е виновна .
Искам да ви попитам Simple Smile като е толкова велика и толкова красива и толкова добра как по дяволите не завъртя един мъж около себе си които да не е в краката на Брук  newsm78 И добре , че мама Стефка и помага , че да си върне мъжа.

# 389
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Щяла, моля ви се, да разконспирира и дескридитира Стефка ooooh!Пука и на Баби Mr. GreenПред ''доказателствата''които Ушка ще представи Стефка ще повдигне вежди,ще присвие очи и ще рече:Майка съм,направих го за сина си ,ако трябва пак ще го направя,нъц!! Joy

Общи условия

Активация на акаунт