Рефлукс

  • 2 380
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
Е ти пък, щом се е късал да реве от глад мн ясно, че си го пропускаш през ушите този съвет, що си мъчила два дни детето Simple Smile)) Това си е официален съвет - по-често но по по-малко да се яде...ама не винаги става...и не винаги има и нужда....

Радвам се , че сте се поуспокоили Simple Smile
Дано бързо го израсте.....

# 16
  • Мнения: 3 869
Моят имаше тих рефлукс - връщаше го до гърлото, рядко повръщаше, но се мъчеше много неприятно, а нощем беше едно харкане, пуфтене, прибуждане... Sad Някъде втория месец се появи и го оправихме много бързо с класическа хомеопатия. Самото дете в този момент ядеше на всеки час по малко, а го държах непрекъснато леко изправен по други причини, но и на рефлукса помогна.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 508
Хм, можеш ли да ми кажеш малко повече за тази хомеопатия? Или да ме упътиш към лекар?

# 18
  • Мнения: 3 869
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0 - това е за хомеопатията. Ако те устройва, могат да те носочат и към хомеопат.

# 19
  • София
  • Мнения: 793
 Педиатърката установи рефлукс на бебето ми и ни предписа Нукс Вомика. Аз, обаче съм много притеснена, защото бебо започва да яде, заболява го коремчето и започва един рев и не си дояжда, а е гладен! Това ме довежда до отчаяние. Синът ми е едва на 40 дни, а се появи този проблем Confused

Общи условия

Активация на акаунт