Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-27)

  • 19 404
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 68
Ей няма никой.
А честит ви Лазаров ден,а ето я и нашата лазарка  Laughing

# 76
  • Мнения: 12
честит ви лазаров ден да сте здрави и засмени като цветята лелеееееееее каква хубава лазарка си имаме бубе много е сладка  smile3501а аз какво да кажа с тези двама юнака ще чакаме някоя лазарка да ни дойде Laughing

# 77
  • Мнения: 68
Ще ги правиш коледарчета по Коледа  Party

# 78
  • Мнения: 738
страхотна снимка!! Много сте хубави! не съм виждала носия с такъв размер до сега! Браво!!

# 79
  • Мнения: 369
Здравейте момичета днес имаме рожден ден . Василенка става на 6г.



малко почерпка  Laughing
Честит имен ден на всички именници днес да са живи и здрави и много щастливи

# 80
  • Мнения: 582
Честит Рожден Ден на Василенка и честит имен ден на всички с имена на цветя   bouquet

Ние вече 2 седмици сме вкъщи. Малката за сега е кротичка, пък да видим по нататък. Казва се Мелита. Вече правим и разходки из града, така че-ще се виждаме.....

 Hug

# 81
  • Мнения: 68
Честит Рожден Ден на Василенка и от време на време да слушка мама и тати.
  За рожденничката.
За мама

Честито и на именниците Simple Smile
При нас много именници,свекърва ми,кръстницата,кръстника,племенницата,брат ми, много народ много нещо хахаха.

# 82
  • Мнения: 41
честито на всички празнуващи

# 83
  • Някъде там
  • Мнения: 110
Здравейте мами, чак днес успях да вляза да прочета какво сте ме посъветвали Sad. Някой беше писал за пари --- ами аз за това искам съвет от вас относно марки, екстри и т.нПо принцип съм си дала горна граница 1000лв. Вие сте написали доста неща но не сте споменавали марки и модели - кои са издръжливи, кои са чупливи и колко са леки (аз съм едва 165 така че ако е мн голяма няма да ми е удобна). Днес ходих в Мечо Пух този на болницата и разгледах няколко каталога и пак не знам какво да избера Sad. Иза креватчето се двуумя дали да е от тези сгъваемите или от дърените

# 84
  • Мнения: 68
afroditka1783  в един друг форум даде адреса на борсата в Мездра,ще го копирам тук,разгледай и дано успееш да си избереш нещо подходящо за теб  newsm10

http://www.dbn.bg/eshop_dbn/index.php

# 85
  • Мнения: 1 341
Честито на именниците зъз закъснение. Много здраве и късмет им желая!  bouquet

vesseto_ , нищо не казваш какви са ти критериите. В смисъл, триколка, Четириколка, с цяла дръжка или може и 2 отделни. За 1000лв. има голям избор от наистина хубави и читави колички.
Ето един пример:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3061
Аз лично много харесвам тази марка, спряла съм се на нея за второто, но друг модел. Ето този:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2926

Също много харесвам и Макларън, лека, компактна, но са с малки гуми. Не знам това доколкото те устройва иначе има няколко модела които стават и за новородено.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6522

Ето и още едно предложение на Грако:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1451

Кажи си изискванията, за да ни ориентираш и да знаем какво да ти предложим. Мисля, че тези които ти предлагам най-близо можеш да видиш в София. Също кажи дали ще ти е необходима кошница за кола, ако пътувате често ит.н....

Бубе, много хубава лазарка си имаш. Голяма сладурка е, да ти е жива и здрава.

Лоритка, къде се изгуби? Ела кажи как са децата.

Тук времето се пооправи днес и се разходихме. 3 дена валя и не спря за секунда дори. Whistling Утре ще е хубаво и после пак ни почват дъждовете. Ема много се измори, не спа на обяд и преди малко се предаде. От бебе не си е лягала в 20ч. Shocked Дано не се събуди към 24ч. свежа и готова за нови подвизи. Mr. Green

Хубава вечер на всички ви! Hug

# 86
  • Мнения: 159
vesseto_, Ронка е права кажи горе- долу какви са ти изискванията. Аз съм фен на Кенгуро- според мен са с добро съотношение качество- цена. Дали искаш да е с малки или големи гуми ( с големите гуми по-лесно се минава по прекрасните улици и тротоари с мънииииички дупчици  #2gunfire ) За да е лека, гледай да е с алуминиева конструкция. За да усетиш количката тръгваш по магазините и пробваш...

# 87
  • Някъде там
  • Мнения: 110
vesseto_, Ронка е права кажи горе- долу какви са ти изискванията. Аз съм фен на Кенгуро- според мен са с добро съотношение качество- цена. Дали искаш да е с малки или големи гуми ( с големите гуми по-лесно се минава по прекрасните улици и тротоари с мънииииички дупчици  #2gunfire ) За да е лека, гледай да е с алуминиева конструкция. За да усетиш количката тръгваш по магазините и пробваш...

харесват ми триколките, кошницата да е голяма, дръжката да може да се обръща, да има летния кош положение плътно до доло и т.н --- общо взето максимално много позитиви да има Simple Smile,а ето това ми е идеята за да преценя дали да е с големи или малки гуми това което си ми написала за дупките ще ми помогне Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 341
vesseto_, количките с обръщащи дръжки или кош са доста по-тежки от другите. Триколката е хубаво решение, тази която ти показах, че съм харесала аз в Бг струва малко под 1000лв.(става въпрос само за летния вариант) Тежи само 8 кг. има напълно легнало положение, това от колекция 2009г.
Плей С4 също е хубава количка, но е по-тежка към 10-12 кг. Но летния вариант няма напълно легнало положение, а наклон от около 30 градуса.
Също е хубава и Куини Спиди СХ, чудесна количка с Ема съм използвала такава, мъжът ми сега иска пак същата да вземем. Но аз искам да опитвам нови и нови колички защото са ми страст. Crazy
Разгледай в сайтове количките, кажи кои си харесала и ще дадем мнение. Peace

Мнение за Кангаро не мога да дам, защото лично не съм ги използвала. Моя приятелка имаше и като детето стана на 6м. я смени с лятна, защото доста й тежеше.
Но един съвет от мен, ако искаш приеми. Щом имаш възможност да отделиш повечко пари за количка, то си вземи хубава марка. Защото количката е продължение на ръцете, поне за мен! Peace Това ще е нещо което ще използваш всекидневно в продължение на поне 2г. Peace

Бубето, как изкарахте в Пазарджик?

# 89
  • Някъде там
  • Мнения: 110
vesseto_, количките с обръщащи дръжки или кош са доста по-тежки от другите. Триколката е хубаво решение, тази която ти показах, че съм харесала аз в Бг струва малко под 1000лв.(става въпрос само за летния вариант) Тежи само 8 кг. има напълно легнало положение, това от колекция 2009г.
Плей С4 също е хубава количка, но е по-тежка към 10-12 кг. Но летния вариант няма напълно легнало положение, а наклон от около 30 градуса.
Също е хубава и Куини Спиди СХ, чудесна количка с Ема съм използвала такава, мъжът ми сега иска пак същата да вземем. Но аз искам да опитвам нови и нови колички защото са ми страст. Crazy
Разгледай в сайтове количките, кажи кои си харесала и ще дадем мнение. Peace

Мнение за Кангаро не мога да дам, защото лично не съм ги използвала. Моя приятелка имаше и като детето стана на 6м. я смени с лятна, защото доста й тежеше.
Но един съвет от мен, ако искаш приеми. Щом имаш възможност да отделиш повечко пари за количка, то си вземи хубава марка. Защото количката е продължение на ръцете, поне за мен! Peace Това ще е нещо което ще използваш всекидневно в продължение на поне 2г. Peace

Бубето, как изкарахте в Пазарджик?


отначало мислех че ще ми е лесно при избора но се оказа трудна задача Simple Smile . а как мислиш че е по добре отделно лятна и отделно зимна или направо една комбинирана?

Общи условия

Активация на акаунт