"Работилница за надежди" отваря врати във Велико Търново

  • 18 135
  • 365
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 414
Браво, Розали!!! Ти си нашата гордост! Страхотно си се сетила! Оздравявай бързо!   bouquet

Погледнете новата ни интернет страница. Очаквам конструктивна критика (аз вече си намерих грешки, но днес няма как да ги оправя).

# 16
  • Мнения: 414
Пак съм аз. Верче, чак сега разбирам от Диди, че ти тези кошнички си ги правила от тел. Много ми харесаха, ама помислих, че са купешки. Чудесни са.

Вижте сега предложението за плакат, покана и визитка/етикет:

http://lh3.ggpht.com/_3FqwteRuGcc/SdCnFCOy8BI/AAAAAAAAAHw/cVz-8F … nicazanadejdi.jpg

Автор е Милена Микова, моя приятелка, за която ви споменах миналата седмица, че се ангажира да помогне. Миленка е се занимава с графичен дизайн, рисува страхотно и пише чудесни детски стихове.   bouquet

Дайте мнение! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 893
Мая, много ми харесват  Heart Eyes
Според мен нищо не трябва да се променя по тях - перфектни са така  Grinning

Верче, страхотни са поставките   bouquet колко време ти отнема направата на една.

# 18
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Здравейте и от мен момичета  Simple Smile
Мая, приятеката ти се е справила страхотно. Само се притеснявам дали тези цветове добре ще контрастират като се разпечатат. Иначе много ми харесва и шрифта и подредбата  newsm10
Верче поставките са станали много красиви. Браво  smile3501
Розали, много си  съобразителна  smile3503

Аз още сега ще поръчам да ми събират кашони. Поздрави на всички  Hug

# 19
  • Мнения: 622
розали-нямам думи...това е страхотна новина!
верче-ти си знаеш,вече ще ти казвам телената кралица,имаш златни ръце!
мая-само да се смени шрифта от надписа,имам сериозни съображения,но не мога тук да ги споделя.и аз си мисля за цветовете.....може би по-червенеещо..... newsm78
много ви обичам!

# 20
  • BG
  • Мнения: 793
Ето последната продукция:
http://prikachi.com/files/704520n.jpg
http://prikachi.com/files/704536h.jpg

А тази хартия я свърших Sad
http://prikachi.com/files/704545u.jpg



# 21
  • Мнения: 622
утре ще идвам сутринта в търново ще ти звънна ,ако можем да се видим да ти дам още....

# 22
  • Мнения: 414
Аз да ви кажа... вече имам отпечатани 20 плаката. Ама оранжеви и с проблемния шрифт... Отидох в ДизАрт да се разберем и човекът ми каза дай да ги пусна докато си тук и аз не можах да откажа. Мога да помоля Миленка да направи червен вариант. А шрифта какъв?  newsm78 И после ще пусна от тях още бройки.
Между другото отпечатани са още по-готини. Simple Smile
Миленка е направила и визитка и покана. Какво мислите? Да поръчам ли малко? Визитката предлагам да е без име, за да може всеки да я дава. Дали да има телефон? Може да оставим сайта и името. Дайте мнение, моля.
Покани колко?
Извадих и карта за Метро. Сега е в Мартеничка. Записаха имената на Бозгунова, Вася и Ралиар за карти (трябва да идете с лична карта и могат да ви извадят) и оставих една свободна. Ще ги менкаме.
Весела вечер на всички Simple Smile

# 23
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Момичета забравих да кажа че съм купила от изкуствената трева в светлозелено. Цената ми се стори изгодна и взех няколко опаковки от Свищов. Ако трябва после ще купя още. В същия магазин ми хареса изкуственото грозде и взех три бройки за проба. Пишете ми ако на някоя ще и свършат работа.
За съжаление плат за престилки не успях да намеря  Sad
Васе приготви ми още домашно, че с това съм готова и кажи кога да дойда  Thinking
Ралиар, мога да дам моята лентичка на Вася и да ги размените ако скоро ще се виждате   newsm78
Това е което се сещам засега.
Ние утре вечер заминаваме за София и в сряда вечерта се надявам да се приберем. Стискайте палци всичко да е наред с изследванията  Praynig

# 24
  • Мнения: 893
Привет,
На мен това оранжево на плакатите ми е много по вкуса  Heart Eyes Даже мислех да ви предложа да се пробвам да променя темплейтите на сайта в такъв цвят и да сложа логото ни  Wink

Ферара, утре не ми е удобно, след това - когато кажеш, ще ви чакам с Вики  Heart Eyes Донеси тревичката, ще я дам на Розали, че тя е отворила страхотна манифактура  Mr. Green

Розали, прекрасни са ти нещата   bouquet Искаш ли още и от оная хартия, която е в мен. Между другото събрала съм няколко ролки от кухненска хартия, ще ти свършат ли работа?

Бозгунова, ще взема кутията с черупки от Иглика и ще я оставя на работа. Ако идваш пак до Търново да ми е подръка  Wink

# 25
  • Мнения: 893
Момичета,

Среща в петък (3 Април) в сладкарница "Неделя" от 18 часа.

(само да уточня, че не е първоаприлска шега  Wink)

Всички, които се чувстват съпричастни с идеята ни, да се чувстват поканени  Wink

# 26
  • Мнения: 414
Здравейте, Simple Smile

Аз съм за среща в петък. Сигурно следващата седмица няма да остане време за среща, така че ще е добре да се видим тази за последни уговорки.   bouquet

Колко покани според вас ще ни трябват?

Раличке, може да се обадиш на Мария, ако смяташ, че е удобно. Или да оставим за след базара?

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 12:11 от Мая (мама на Жени)

# 27
  • Мнения: 893
За поканите си мисля нещо като по 20 покани на човек, т.е. 200-250  Grinning

Аз поне смятам да дам на 5 познати по 4 -5 покани и те да ги дадат на свои познати, направо мултилевъл маркетинг  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 258
         Аз няма да съм на срещата,защото отивам в Стара Загора.Изпращам Влади от там за Турция.А на 11 април е посрещането,та за графика на 11 не съм сигурна още 100%.Обаче прежалих Цветница и на 12.04. съм сигурна 100%.
        Майче,мисля Мария да ги поканим след базара,че сега сме ангажирани все на тая тема и после ще е по-спокойно.
        Ферара,аз си намерих оранжево.Това в теб ще остане за следващата година  Wink
        Ще ви следя,ако има нещо за мен в събота се връщам и очаквам задачи.Вече са по-добре нещата при нас и съм на линия!
          Hug

# 29
  • Мнения: 893
Ферара, тогава донеси ми на мен оранжевата панделка, че мисля да ушия към 10-тина гъски за Боровец  Wink

Общи условия

Активация на акаунт