С какво ви дразнят най-много СВЕКЪРИТЕ или още една тема за отровните хора

  • 7 406
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 346
Дразни ме с факта,че за 3 години не ми научи името...другото ще го спестя.
Shocked Много сложно това име !

# 16
  • Мнения: 1 393
Където и аз преди 6-в облаците hahaha
Принципно смятам,че съм коректна и винаги съм показвала уважение към всички и особено към по-възрастните,но след тотална липса на уважение към мен и децата ми всеки трябва да бъде поставен на мястото.Май ги дразня повече с мълчанието си,отколкото с вниманието си  Mr. Green

Това с мълчанието е изпитано! Когато не се ядосваш живееш си живота и си щастлива- тези които искат да те обидят и наранят страдат много повече!!! Mr. Green

Така си е  Mr. Green Изпитана рецепта  Laughing

# 17
  • пак там
  • Мнения: 2 885
А лафът: "Аз имам един недостатък, и той е че нямам недостатъци!" как ви се струва?  Mr. Green На моя това му е приказка всеки път, когато тръгнеш да го оборваш за нещо - казва го, фръцка се и излиза от стаята.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Е, прав е човекът-той няма недостатъци, а преголямо мнение за себе си. Кажи му, че някъде си чела,че това е в резултат на комплекси, демек може спокойно да го изкараш комплексар човека Whistling

# 19
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Е, прав е човекът-той няма недостатъци, а преголямо мнение за себе си. Кажи му, че някъде си чела,че това е в резултат на комплекси, демек може спокойно да го изкараш комплексар човека Whistling

Казах му го, и отговорът му криеше в себе си много истина  Mr. Green Каза, че съм имала много голяма уста, щял да ми я затвори някой ден  Mr. Green

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Дразни ме с факта,че за 3 години не ми научи името...другото ще го спестя.
Shocked Много сложно това име !

Сложно я!Цели 4 букви!

# 21
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Дразни ме с факта,че за 3 години не ми научи името...другото ще го спестя.
Shocked Много сложно това име !

Сложно я!Цели 4 букви!

Споко! Мойто е от три, пък още ми вика "момиче"  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 657
Е, прав е човекът-той няма недостатъци, а преголямо мнение за себе си. Кажи му, че някъде си чела,че това е в резултат на комплекси, демек може спокойно да го изкараш комплексар човека Whistling

Казах му го, и отговорът му криеше в себе си много истина  Mr. Green Каза, че съм имала много голяма уста, щял да ми я затвори някой ден  Mr. Green

 Shocked
Аз да ви кажа,вече много ми дотяга от простотията и величието на мойте TiredНа моменти съм казвала й на съпруга ми,че ако съм знаела що злоба и простотия има в тях,отдавна щях да съм избягала Rolling EyesДобре,че поне той не е като тях и отдавна ги разбра що за стока са,та не ни се налага нито да се виждаме,нито да се поздравяваме.

# 23
  • Мнения: 1 862
Не стига,че ми е овършала къщата, ами ми е пренаредила гардероба!!!!  Shocked Изобщо не мога да я погледна сега... много се издразних! Чий го дири в МОЯ гардероб? Иде ми да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 24
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Не стига,че ми е овършала къщата, ами ми е пренаредила гардероба!!!!  Shocked Изобщо не мога да я погледна сега... много се издразних! Чий го дири в МОЯ гардероб? Иде ми да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Темата е за свекърите, а не за свекърВите  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 657
опс,извинявам се за недовиждането от моя страна Embarassed
А иначе,свекър ми ме дразни с това,че едно говори пред нас за нея,а друго върши.Хем вижда и чува за всичките си подвизи на жената,хем на нея не смее нищо да й каже.Дразни ме,че се прави на кьорчо и си праща всичките пари на хубосницата,а тя купува телефони и плаща сметките на любовниците си ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 587
Да се запиша и в тази тема.Дразни ме с това че винаги си мисли че всичко знае,а когато нещо е ново и признае че не го знае ще уважи мнението на всичките си познати(дори и да е грешно),но не и това на сина си.Според него сина му е некомпетентен и само си измисля за да има за какво да си говори.
Дразни ме и с това че когато изразя недоволство от отношението му с дъщеря ми винаги получавам отговор:"Господ да ви накаже,че не позволявате на детето еди какво си" или "Тъпкано да ви се връща,когато имате внуци"
Дразни ме и със злословието си пред мен за моите роднини,най вече на няколко пъти злослови против вуйчо ми малко след като загина при катастрофа.

# 27
  • Мнения: 1 862
Не стига,че ми е овършала къщата, ами ми е пренаредила гардероба!!!!  Shocked Изобщо не мога да я погледна сега... много се издразних! Чий го дири в МОЯ гардероб? Иде ми да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Темата е за свекърите, а не за свекърВите  Laughing
А бе и той под ножа.... наред с нея  Joy хвани единия удари другия. Докато си спя събота или неделя нашият си влиза и си прави квото иска вътре, кеф ти кафе, кеф ти анализ на шкафовете и на качеството на ТВ картината  #Cussing out Не бях видяла, че е за свекърите  Embarassed ама моя е мноого за хвалене - страшен дивак!  #2gunfire

# 28
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
А на някой случвало ли се е господина да настройва постоянно свеки /с която иначе не би имало никакви проблеми/ срещу снаха си например, както и срещу семейството на сина си като цяло? Щото на някои ни е познато ...
В такива случаи се питам - кой от двамата е точно свекървата  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 153
А на някой случвало ли се е господина да настройва постоянно свеки /с която иначе не би имало никакви проблеми/ срещу снаха си например, както и срещу семейството на сина си като цяло? Щото на някои ни е познато ...
В такива случаи се питам - кой от двамата е точно свекървата  Mr. Green


Малееее- ужас! Дано няма такива на които това да се е случвало Naughty

Общи условия

Активация на акаунт