Re: 1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 48

  • 33 063
  • 447
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Мишел на мен ми се отвори ама не знам английски та пак съм в неведение  ама ми се струва че има много инфо там и клипчета ,давай по някое насам  smile3503  love001

Обобщение на 85 епизод.  и малко мои предположения

ББ На Шехерезада и е много тежко в ноия живот, който иска да изгради за себе си и Каан.
Личният живот на Онур се разпада и той си мисли, че завинаги е загубил Шехерезада
Керем се чувства виновен и към Бенну и към Онур.
Еда както винаги е с една крачка пред полицията и се е сдобила с нова външност.
Венну отива да се извини на Онур, но си тръгва разплакана.
Бурхан се оптва да убеди Надиде да се оперира.
Али Кемал и Гани са затънали до гуша в хазарта и са в беда.
Шехерезада получава ново предложение, което може да промени целия й живот.

Какво ще каже Онур на Керем!? - Каквото повикало, това се обадило, приятелю мой...
Кой ще посети Шехерезада в новия й офис? - Мъдростта, ама като се сблъска с безмерната Глупост, бързо бързо ще си тръгне...
Бурхан ще надделее ли над Надиде и ще я накара ли да се оперира?- Гузната съвест с  нищо не се лекува, така че....

 

# 61
  • Мнения: 800
Здравейте!
Съжалявам,че нахлувам така,но съвсем случайно сега ви открих!Аз също съм голям фен на сериала,за това искам да попитам как и къде мога да гледам тези преведени следващи епизоди и гледам на 30.03 ще се е 68 епизод,от къде мога да гледам 67 преведен епизод!Ако някой има желание да ми отговори може и да е на лични.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Heart Eyes

http://vbox7.com/play:72aeff94 -1




привет, момичета.   Нещо не мога да свържа тази пътва част на 67 серия със края на миналия епизод. Нали онзи ден края беше как Шехерезада падна обляна в кръв на сватбата си  Confused    newsm78  май нещо е разместено  Confused

в bgshare.com не я намирам 67 и 68 серия

# 62
  • Мнения: 153
малко мои предположения mlu6=Еда в БГ вариант

# 63
  • Мнения: 1 180
Най-после изгледах 67-ми еп. - тия двете женки нещо са се побъркали /Шех и Бену/! Коренна промяна в поведението им - едни сприхави, заядливки....ужас! А за Еда Злобеда нямам думи - та тя направо изпада в ярост от злоба Sick! Ще взема да й спретна едно стихче, че ме изкара извън нерви!

# 64
  • Мнения: 0
малко мои предположения mlu6=Еда в БГ вариант

подценяваш ме и това наистина ме обижда nono...практиката е доказала далеч по-големите ми възможности yesyes

# 65
  • София
  • Мнения: 2 381
Довечера ще изгледам 67-ма серия.
БЛАГОДАРЯ на тези от вас, които превеждат и качват сериите!    bouquet   bouquet   bouquet

# 66
  • Мнения: 132
Гласувах с първа опция и то без да се замисля! Peace
Пак искам да изкажа благодарности на момичетата, които се грижат да не ни липсва сериала!    newsm51
И на тези, които ни дават странична и интересна информация около него! newsm51

# 67
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Гласувах с първа опция.  Wink

# 68
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
Гласувах така :иска ми се да вярвам, че ще имам сили да го направя

А за сериите със субтитри просто съм възхитена меко казано .Искам страшно да благодаря на всички които се грижат за това да продължим да гледаме филма.Много ви благодаря момичета   bouquet   bouquet   bouquet С нетърпение ще чакам да гледам 68 серия в понеделник/не се сдържах и започнах да го гледам,а си мислех да чакам Нова ТВ.Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ.

# 69
  • Мнения: 368
иска ми се да вярвам, че ще имам сили да го направя

# 70
# 71
  • Мнения: 86
Едно голямо благодаря на момичетата, които превеждат. Страхотни сте!

# 72
  • Мнения: 0
 Аз си свалям частите на 67 серия с български субтитри без проблем.Четох,че повечето от Вас не могат-не би трябвало да имате проблеми!

# 73
  • Балчик
  • Мнения: 741
И каква стана тя, аз си шетам готвя , а мъж ми е седнал и гледа  67 епизод на филма , цял ден ме пита по телефоните дали е излязла новата серия Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 2 079
Още веднъж искам да изкажа благодарностите си на всички, които помогнаха за превеждането на бъдещите серии!  newsm51
И се съгласявам с казаното от Мишел, че сериите ще се пускат на деня, в който е казано.
Огромен е труда на момичетата, за да издевателстваме над тях и да искаме преведени сериите напред!

Mishel_
Цитат
Момичета..съжалявам, но няма да ги пускаме вече преведените дори в акуанта на вибокс, защото ще стане манджа с грозде. 68 не е качен докрай..стои на изчакване същото е и с 69. Когато му дойде времето ще го пуснем.

Ето това е правилното решение! За да се обсъжда и гледа всичко по ред!  newsm10
Който иска да си превежда сериите напред, да ги гледа или в бокса или в тубе-то, но на турски!  
Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт