Клуб "Парфюмен Ценител" 8 - Любими аромати Guerlain

  • 35 518
  • 376
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 094
Днес съм с един парфюм, кото напоследък ме радва с оглед нарастването на температурите и продължителността на деня - Л"Ор руж дьо Торенте.......Много фин цитрус (мандарина, може би) върху кисели според мен плодове (касис или пък къпина) - ненатрапчив , но много траен на моята кожа като кофееното си братче Л"Ор. Усеща се лека ориенталска основа в края, но не е задушна или сладкарска.

Не познавам Л"Ор руж дьо Торенте, но пък хубавичко ме подсети да понося Л`ор де Торенте. Много ми лежеше миналата есен, но пролет не съм го носила, да взема да пробвам днес  newsm78

Пробвай го, хубаво кафенце - трябва да се развива добре в по-свежо време също, нали има и доста плодове в него.

# 316
  • Мнения: 8 470
Наистина се развива бързо Флората на Гучи и се променя - при мен, към нещо неприятно.

# 317
  • Мнения: 199
Как така пропуснах интересни новини.........
Нямаше ми 2-3 дена , а в клуба вече има и бременни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Еta,честитооооооооооо! smile3525
Лека бременност ти пожелавам!Интересно ,как отреагираха бъдещи каки?????? Simple Smile

# 318
  • Мнения: 2 768
Момичета мерси за съветите за Извънземното!!!
Ще събирам пари и май ще го взема...спечели ме  bouquet

Извънземното е гениален аромат! Остава като сигнатура където минеш.
Но недей се полакомява за голяма разфасовка - освен че е скъп, пословично траен, вероятността бързо да му се наситиш е доста голяма.

Благодаря, Тома!  Grinning
Голямата дъщеря е на лагер до другата седмица, когато се върне ще им кажем. Очертава се да е интересно  Laughing

# 319
  • Мнения: 31 346
Днес съм с един парфюм, кото напоследък ме радва с оглед нарастването на температурите и продължителността на деня - Л"Ор руж дьо Торенте.......Много фин цитрус (мандарина, може би) върху кисели според мен плодове (касис или пък къпина) - ненатрапчив , но много траен на моята кожа като кофееното си братче Л"Ор. Усеща се лека ориенталска основа в края, но не е задушна или сладкарска.

Не познавам Л"Ор руж дьо Торенте, но пък хубавичко ме подсети да понося Л`ор де Торенте. Много ми лежеше миналата есен, но пролет не съм го носила, да взема да пробвам днес  newsm78
Аз го нося много често сега пролетта и ми носи настроение и хубави емоции. Това е единствения парфюм който като купих ме изненада в неприятна насока, просто очаквах нещо различно. Но го разносих няколко дни и сега ми е един от пролетните фаворити. И днес съм с него и се разви прекрасно на топлото време. Обичам го, усещам кафето много силно, заедно със специфична сладост несрещана другаде.

# 320
  • Мнения: 271
Еta,честита радостна вест!  ylinfant
Пожелавам ти, здраво и щастливо бебе-бъдещ парфюмен цените Wink Grinning!

По темата днес съм се напръскала обилно с  Boucheron - Trouble Blush.Много си го харесвам това парфюмче.Приятно,трайно,леко конячено-сладко, ненатрапчив и несложен аромат.Намирам го много сходно с Кензо-Амур и в далечина с Хипнотик пойзън.

# 321
  • Мнения: 31 346
Момичета мерси за съветите за Извънземното!!!
Ще събирам пари и май ще го взема...спечели ме  bouquet
Извънземното е гениален аромат! Остава като сигнатура където минеш.
Но недей се полакомява за голяма разфасовка - освен че е скъп, пословично траен, вероятността бързо да му се наситиш е доста голяма.
Аз послушах Ета, точно с този съвет и съм много доволна. Hug  bouquet

# 322
  • Мнения: 152
Аз пък съм тъмно зелена със Silenses by Jacomo  Mr. Green
Пробвах Стрелиция на Бронлей,двата аромата в комбина страхотно ме радват и ми дават страхотно настроение newsm08

# 323
  • Мнения: 331
Ета пожелавам ти безпроблемна и много 6тастлива бременост от сърце   bouquet
Моми4ета, извинете ме за правописа,но съм в Норвегия и имам сериозен проблем с клавиатурата.
Пристигнах тук миналия ден за няколко месеца с мъжа и детето,но за съжаление бяхме много притиснати от към багаж и успях да взема само 3 парфюма...flower и summer на кензо и КМ еДТ.Така 4е 6те се наложи тук да попълвам колекцията.

# 324
  • Мнения: 271
Цитат
Така 4е 6те се наложи тук да попълвам колекцията.


Мисля си,че това е едно много,много приятно задължение Peace Wink.

# 325
  • София
  • Мнения: 1 270
дали някои си е купувал дезодоранта ? Много харесвам аромата на парфюма ,но любимия все ме упреква , че е мъжки аромат и не ми подхожда.И си мислех възможно ли е във формата на дезодорант да е по-лек ,но пак да си същия аромат newsm78

# 326
  • Мнения: 199
Момичета!!!!!!!!!!
За какво извънземно говорите??????????????? Praynig
Пак пропуснах нещо интересно! Crossing Arms

# 327
  • Мнения: 4 202
Момичета!!!!!!!!!!
За какво извънземно говорите??????????????? Praynig
Пак пропуснах нещо интересно! Crossing Arms

За това

# 328
  • Мнения: 199
Момичета!!!!!!!!!!
За какво извънземно говорите??????????????? Praynig
Пак пропуснах нещо интересно! Crossing Arms

За това
Уффффффф,добре,благодаря! Simple Smile
А защо"извънземно"?????? newsm78

# 329
  • Мнения: 2 590
Момичета!!!!!!!!!!
За какво извънземно говорите??????????????? Praynig
Пак пропуснах нещо интересно! Crossing Arms

За това
Уффффффф,добре,благодаря! Simple Smile
А защо"извънземно"?????? newsm78
Защото Alien от английски в превод на български означава извънземно

Общи условия

Активация на акаунт