Еротичен календар - уместно ли е?

  • 3 923
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Явно те е яд, че на календара не си ти, да се вдъхновява от твоите голи снимки.   Mr. Green

# 16
  • Мнения: 7
Има и още един проблем. Мъжът ми. Споделих с него, а той в първият момент взе да се майтапи с мен леко грубовато. Каза ми "този май ще ти избели зъбките", " ще ти запълни кариеса профунда" и тем подобни. В един момент обаче нещо го подразни и сега се цупи като ходя при него.
Тогава,защо просто не спреш да го посещаваш ?  newsm78
Извинявай,но в поста ти наред с нападките и възмущението ти,оставаш и загадъчно настроение,сякаш и на теб ти допада и доктора и похотливото поглеждане,но понеже противоречи на морала,търсиш странични мнения... EmbarassedХайде стига и ние сърца носим hahaha!

# 17
  • Мнения: 61
    Пациентката,да знаеш че твоят зъболекар е болен.Това е сексуална мания и според него е толкова естествено кабинета му да е украсен от женски дупета.Да знаеш само колко е горд със себе си....и затова натрапва манията си на пациентите си.Нали знаеш,че ако е женен не е правил секс поне 2-3 месеца.Хронично е незадоволен,затова зяпа мацки на календар bombs.Имам един такъв познат и съм наясно с това заболяване.
  Моят съвет : безопасна игла е!!!Възползвай се от отстъпките,нали знаеш другите зъболекари(сексуално задоволените) по колко вземат newsm47

# 18
  • Мнения: 2 388
научно е установено, че гледането на цици по 10-15 мин спомага за удължаване на живота ....

Точно това щях да напиша. Simple Smile

# 19
Има и още един проблем. Мъжът ми. Споделих с него, а той в първият момент взе да се майтапи с мен леко грубовато. Каза ми "този май ще ти избели зъбките", " ще ти запълни кариеса профунда" и тем подобни. В един момент обаче нещо го подразни и сега се цупи като ходя при него.
Тогава,защо просто не спреш да го посещаваш ?  newsm78
Извинявай,но в поста ти наред с нападките и възмущението ти,оставаш и загадъчно настроение,сякаш и на теб ти допада и доктора и похотливото поглеждане,но понеже противоречи на морала,търсиш странични мнения... EmbarassedХайде стига и ние сърца носим hahaha!

Оффф незнам вече  и аз. Верно, че някак ми е приятно да ме лекува, но тезе срамотии по стените много ме изнерват.

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
приятно ....


петъка ще свърши докато кажеш всичко

# 21
  • Мнения: 830
Абе пациентката, твоята работа хем ме боли хем ме сърби ...
Нали човека ти лекува зъбите кво ти е работа да гледах кво има по стените, нещо странно да си усетила между бедрата си? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 448
Ти сигурна ли си че си правиш зъбите или нещо друго? Защото при звука на машинката нито срамотии, нито нещо друго може да ме изнерви повече.  Laughing

# 23
  • Мнения: 301
Като гледам ти е повече от приятно  Laughing и като че ли си търсиш по-скоро извинение за пред мъжа ти.  Mr. Green

Къф' съм карък значи ... и гинеколога ми е жена и зъболекаря ми също. ooooh! Никакъв късмет значи пъккккк Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 7
Тогава,защо просто не спреш да го посещаваш ?  newsm78

Първо, защото ми е удобно като местонахождение. Второ, защото ми взима много евтино. Трето, защото е добър и дори ми е симпатичен като външност.
Сама виждаш,че това са оправдания,за да отидеш пак!Не е нужно тук да го споделяш,по-скоро си го изясни за себе си!

# 25
  • Мнения: 87
Има и още един проблем. Мъжът ми. Споделих с него, а той в първият момент взе да се майтапи с мен леко грубовато. Каза ми "този май ще ти избели зъбките", " ще ти запълни кариеса профунда" и тем подобни. В един момент обаче нещо го подразни и сега се цупи като ходя при него.

Много професионално се изразява мъжът ти!  Whistling
Ех, че са ми хрупкави днес пуканките!  Popcorn

# 26
Хайде стига пък вие...Верно - симпатичен ми е повече от нормалното, но не е мой тип. Първо е много по голям от мен. Аз съм на 23 а той 38, второ има нещо животинско и арогантно в поведението и погледа му, а аз си падам по романтични мъже.

Въпроса беше от морална и естетическа гледна точка. И от друга страна, дали по този начин не иска да "каже" нещо на пациентките си....

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
съдейки по една друга тема където анонимна искаше да се влюби пак в мъжа си , но взе че се овъргаля с комшията, та се чудя ти какви ще ги насвършиш .... айде отивай да правят зъбите че да разказваш.

# 28
  • Мнения: 830
Хайде стига пък вие...Верно - симпатичен ми е повече от нормалното, но не е мой тип. Първо е много по голям от мен. Аз съм на 23 а той 38, второ има нещо животинско и арогантно в поведението и погледа му, а аз си падам по романтични мъже.

Въпроса беше от морална и естетическа гледна точка. И от друга страна, дали по този начин не иска да "каже" нещо на пациентките си....
Е тоя ще те скъса честно....бягай далеч от кабинета му и остави координати на мацките във форума.  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 407
Трябва да се огледаш дали няма скрити камери, че може да се видиш събота вечер в "без дрехи".  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт