Загубено доверие !

  • 9 105
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 776
Когато бяхме още млада съпружеска двойка си мислех, че никога няма да простя изневяра. Сега след толкова години и две деца си мисля, чи бих могла да простя, но в крайна сметка не съм сигурна, дали желанието за прошка няма да ми се изпари. Изглежда, че само предполагам какво ще направя, но на практика не знам...

# 31
  • Мнения: 627
О, можеш, разбира се. Щом и две деца имате... Даже съм сигурна, че ще простиш.
Ама какво от това....Прошката си е прошка, но счупената чаша нова не става...

# 32
  • Мнения: 1 817
Отговорих НЕ, така е в повечето случаи.
Хората и поговорка са измислили : За вълкa и козината....
Но всяко правило си има и изключения. Пожелавам ти вашият случай да е от изключенията и да се променят нещата към добро. Peace

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 19:00 от _Venera

# 33
  • Мнения: 398
 Много трудно.Пречупи ли се нещо , после е трудно.

 Но стига да има желание и от двете страни си заслужава.

# 34
  • Мнения: 593
Аз мисля, че човек заслужава и втори шанс.

# 35
  • София
  • Мнения: 421
Да, всеки заслужава втори шанс. Но както са казали и момичетата преди мен, счупеното си е счупено. Колкото и да искаш да забравиш - не става. Да простиш да. Аз простих изневяра, беше ми много трудно. Като правило за мен беше никога да не говоря за това, защото иначе няма смисъл от прошката.Но доверието ми към него е изгубено. Винаги има едно гласче което ми напомняше.Колкото и отсрещната страна да се старае да го върне, никога на 100% няма да стане. Така, че моето мнение е НЕ.

# 36
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Доверие се гради трудно,но изгубиш ли го не би могъл да го върнеш,никога няма да е същото. Thinking

# 37
  • Мнения: 46 520
Зависи от човека, ако можеш, пробвай, аз отговорих с не.

# 38
  • Мнения: 1 270
Гласувах с ДА
Направих грешка, веднъж - промених се. Вярват ми  Peace
Затова и аз вярвам, че човек АКО ИСКА може да се промени

# 39
  • Мнения: 2 757
Да, може. Но трябва да има много силен стимул за това. Примерно много да го заболи от грешката или да загуби много от нея. Аз примерно много се промених.

# 40
  • Мнения: 111
Не може!! Доверие се печели трудно.

# 41
  • Мнения: 13
НЕ!!!! newsm11 Когато нещо се счупи или прекърши в теб,каквото и да правиш НИКОГА не е същото каквото е било.Вярно е,че за всяка грешка има и прошка и  че е божественно да се прощава,но ако веднъж се случи рано или късно ще се повтори и ще боли повече.

# 42
  • Мнения: 2 013
Веднъж загубя ли доверие към някого,то е завинаги!
Доверие и подаръци не се връщат!  Peace

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
"Не" напълно...
Вълкът козината си мени, но нрава - не!
Веднъж изгубено доверие мнооого, мнооого трудно се възвръща и никога няма да е същото.

# 44
зависи какво е направил човека, ако е нещо малко, не бих изгубила доверие, бих го приела като благородна лъжа.
Разведена съм веднъж, не простих изневяра в смисъл не му дадох втори шанс да сме заедно, разделихме се.,
когато научих за изневярата любовта ми се превърна в омраза, не съм го планирала, така се стекоха обстоятелствата, в тази нощ той умря за мен, добре че нямахме деца.
След време срещнах втория ми съпруг, имаше период когато бях бременна, имахме много сериозни финансови проблеми и той през цялото време е криел от мен и ме лъжеше, че нещата са розови от страх да не ми стане нещо, след като родих си призна, не загубих доврерие, напротив  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт