С Пролетно-Великденско настроение е ДОБРИЧкото население

  • 11 706
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 643
Обичам новите теми  bouquet.
Ленка, ние с Кеми правихме свещите едноцветни миналата година. Оцветихме черупките, разтопихме свеща, нарязахме фитила на малки части и после разпределихме парафина в черупките, оставихме го да изстине и това беше. Базара ще е на 11,12 април пред църквата Св. Георги. Стоката миналата година май я събрахме на място, тая година ще се реши.

# 16
  • Мнения: 200
То както е тръгнало, май ще напълня темата с глупавите си въпроси. Благодаря ти Арчела.

# 17
  • Мнения: 774
Ленка,питай си!Много ми е драго,че си решила да помогнеш Hug

# 18
  • Мнения: 2 821
Ленка,питай си!Много ми е драго,че си решила да помогнеш Hug
Особено похвално, след като бе свидетел на последната среща  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 821
Ако сте любители на киното, препоръчвам един трогателен филм - "August Rush"

# 20
  • Мнения: 200
Чакайте да я бутна малко таз тема, какво е това, два дни никой.

МамиБлю, няма се дам лесно аз
Сега аз да си кажа за мойто производство, върша направо глупости, само се надявам да не ме блъскате с яйцата в главата, но замазвам положението с кошнички, баба ми оплете ама само 4 бр, другите ще гледам как ще ги измисля, ще видя какви снимки ще станат с телефона, щото фотоапарата го нахраних с кисело мляко, че да ги покажа.
Бутнах малко, айде сега лека от мен.

# 21
  • Мнения: 2 821
Както винаги едни и същи се прескачаме Laughing

Малко ще ви забавя с пиленцата...докато се излюпят Crazy Mr. Green...надявам се най-късно в сряда да са на линия...

# 22
  • Мнения: 774
Аааа,Бори аз сега засадих тревичката Joy
Добре,че Красито ми напомни.Поръчах,но забравих да я взема Embarassed
Хайде в четвъртък на кафе да разменяме  материали Laughing

Ленка,хич да не ти пука!В повечето случай най продавани са нещата който най-малко си харесваме Laughing

# 23
  • Мнения: 2 821
Хайде в четвъртък на кафе да разменяме  материали Laughing

По обяд?

# 24
  • Мнения: 774
Да,ама да изчакаме да видим какво ще излюпим и какво ще поникне Joy

# 25
  • Мнения: 207
За съжаление аз ще се включа и базара само с покупки , както на предишния . Да си призная не ме бива много  в майсторенето на разни неща, но с удоволствие ще си взема някой подаръчета  от вас.   Може ли някой да разкаже повече за организацията . За какво се използват средствата.

# 26
  • Мнения: 200
Да,ама да изчакаме да видим какво ще излюпим и какво ще поникне Joy


Аз поканена ли съм на кафето  Mr. Green
И да питам, ще може ли и на мен 5-10 пиленца, ако няма ще потърся да си купя.

10 пъти влизам 10 пъти  lenka_ilenka и 0 Гости преглежда(т) тази тема., не ви е срам  Crossing Arms

# 27
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
10 пъти влизам 10 пъти  lenka_ilenka и 0 Гости преглежда(т) тази тема., не ви е срам  Crossing Arms

Винаги е така с новобранците. Скоро хич няма да пишеш и тогава пак сме ние на ред. Laughing

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз докато вляза и новата тема ще се изпише.

С две думи за неразбралите: на последната среща, стана ясно, че базар ще има. Сдружение Свети Мина ще участват с продукция, ще вземат разрешително, ще ни дадат масите. Съгласни са да ползваме името им, но по-нататъшните инициативи подлежат на дообсъждане. Парите от последния базар, мартенския, разделихме 50:50.
Как ще се развиваме ние занапред, ще решаваме след Великденския базар.


За четвъртък не обещавам - може да не съм в града.

# 29
  • Мнения: 207
То май никой няма да ми отговори  newsm12 .

Общи условия

Активация на акаунт