За работата на фонда

  • 2 949
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
*silvi*
Когат аз си подадох документите
док ме изпрати за втора спермограма от друга клиника

# 16
  • Мнения: 59
*silvi*
Когат аз си подадох документите
док ме изпрати за втора спермограма от друга клиника

И на нас ни поискаха втора спермограма, от друга клиника /ние сме с мъжки фактор/, а също и ново изследване на FSH.
Успех!  Wink

# 17
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
sandrina ,i.elena  благодаря за отговора!
А бихте ли би обяснили как да стигна до клиника по репродуктивна медицина и оплождане инвитро "София" - тази в която е д-р Владимиров? Ще пътувам с кола от Перник по пътя Княжево - Горнобански път. Ако може да ме упътите  по подробно.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 302
*silvi*, лесно ще намериш клиниката. Идвайки от Перник, след като влезете в София, карате само направо. След светофара на Красно село броите 3я -светофар и на него завивате в ляво, влизате  в локалното платно (т.е. правите обратен завой в локалното) посока към Перник и след 100 метра спирате. Клиниката е в една голяма сграда от Соц тип, на ъгъла има табела на аптека и на медицински център. Входа за клиниката е от страни. Качвате се на 4-я етаж. Успех!

# 19
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Zazolinka , благодаря ти!
Днес има ли някакви новини за фонда? Някой да си е подал вече документите?

# 20
  • Мнения: 1 768
Силви , незнам как от днес се събират документи , но вчера докато чаках при Силвия една мома и благодари и каза , че си е подала документите  Shocked
Май не всички сме под един и същ знаменател  Twisted Evil

# 21
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ами много чудно!

# 22
  • София
  • Мнения: 23 165
Вече дори има разгледани документи според това:
http://www.mh.government.bg/News.aspx?lang=bg-BG&newsid=2326&home=true

# 23
  • Мнения: 149
Извинявайте момичета за тъпия въпрос, който може вече да сте го дискутирали. Но като се подадат документите във фонда и примерно те одобрят това само за един опит ли е одобрение или общо до 3 опита. Примерно си одобрен и правиш инвитрото, но то е неуспешно. После пак ли трябва да подаваш документи или не?

# 24
Извинявайте момичета за тъпия въпрос, който може вече да сте го дискутирали. Но като се подадат документите във фонда и примерно те одобрят това само за един опит ли е одобрение или общо до 3 опита. Примерно си одобрен и правиш инвитрото, но то е неуспешно. После пак ли трябва да подаваш документи или не?
не целия пакет, носиш всичко от опита и заключение на лекаря за неуспеха и подаваш само ново заявление. това разбрах от правилника, но има време до тогава, нека направим по един опит всички и дано не се налага втори. Praynig

# 25
  • Мнения: 284
"нека направим по един опит всички и дано не се налага втори"
 Peace  bouquet

# 26
  • Мнения: 191
Здравейте и аз се присъединявам към вас.Аз също си подадох документите и сега ще чакаме.Само да питам ,че май не съм разбрала сега фонда ли трябва да реши дали сме за инвитро?

# 27
  • София
  • Мнения: 2 908
m@lena би ли споделила,какви изследвания подаде и в коя клиника си,че всеки различно казва.
Междодругото вчера звъннах до фонда вдигна някаква жена,попитах дали се изискват спин васерман и хепатит каза незнам,попитах я за къвните групи каза не,не се изискват.

# 28
m@lena би ли споделила,какви изследвания подаде и в коя клиника си,че всеки различно казва.
Междодругото вчера звъннах до фонда вдигна някаква жена,попитах дали се изискват спин васерман и хепатит каза незнам,попитах я за къвните групи каза не,не се изискват.
интересно, аз като звънях ми казаха, че следва да са актуални и се изискват  newsm78
май докато се организират едни ще минат по-леко от други. да не стане после при прегледа да ни връщат защото липсват  ooooh!

# 29
  • Мнения: 284

всички ако звъннем във фонда , сигурно ще ни кажат различни неща  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт