Баба Марта вече си отива, АПРИЛките посрещат бебчета щастливи!

  • 14 285
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3
Честито бебче на Камбичка Hug Да е жив и здрав малкия юнак

# 256
  • Мнения: 3 211
Kambichka, честит ти син!
Да ти е жив и здрав, весел и засмян!


Gaja, успях с маникюра, педикюра и цялостно обезкосмяване с епилатор на краката. Като почнах от 11ч., та чак до сега. Ама много се озорих и мъжът ми помагаше от време на време.

# 257
  • Мнения: 285
Здравейте мамчета , ние с Никол и Мадлен вече сме си в къщи . На 19.03 в 9.00 часа се появи малката Мадлен с тегло 1980 грама и 45 см една минута след нея Никол с тегло 2210 грама и 45 см Имахме малко проблеми с Мадлен и постоях ме повечко в болницата , но вече всичко мина и от днес сме си в къщи. Момите много ме слушат плачат само като са гладни вече влезнахме в режим за хранене . Имам много малко кърма покрай проблемите но пия лактогенен чай и се надявам да тръгне храниме се с фризопеп и кърма че да наддават бързо в момента малката е 2180 а голямата 2460 . От секциото се въстанових страшно бързо на втория ден ходих до кафето на болницата и пих чай  Mr. Green
Като намеря малко време ще влеза да ви прочета
Честито на всички мама който вече гушкат свойте рожби

# 258
  • Мнения: 777
Здравейте майчета! Тук съм в ролята на щъркела с благата вест  Blush
Искам да споделя с вас, че днес следобед kate-rina гушна своя Денис!
Родил се е нормално и е цели 3 500 кг и 52 см (по първоначална информация)
Нека й пожелаем едно силно, здраво и усмихнато бебе и по-скоро да се приберат вкъщи и да пишат повече. Ще чакаме и снимка на малкия Дени  Wink


Кате, честит ти син!   Hug



Честито и на всички майчета, които вече гушат своите слънца!   bouquet

# 259
  • Мнения: 4
Е,най сетне wazse ,чакахме новини.Да са ти живи и здрави буболечките и много да те радват!  bouquet

Ама вие с тези шоколади ме побъркахте,аз за цялата бреминност да съм изяла най много два шоколада,а сега докато чета -излапах цял на един дъх! Blush

Ние бяхме на контролен преглед със Стефан за ушите,дано повече проблеми нямаме.И тъкмо се наканихме да отидем до морската да се поразходим задуха един вятър и се прибрахме.Дано утре е по-спокойно времето и да става за разходки!

За колана за след раждане забравих да спомена че намене ми беше много удобен този тип като гащи.Някой купувал ли си е лепинки за след секцио,имало за баня и за през деня.Знаете ли какво представляват,че аз утре мисля да питам в аптеката и да си взема?

# 260
  • Мнения: 4
Е,честито и на кате рина,да е щастлива майка на малкото слънчице,а то да е здраво и щастливо дете!  bouquet  bouquet

# 261
  • Мнения: 137
Честити бебоци на камбичка и kate-rina да са им живи и здрави и много да ги радват и слушкат

Аз днес бях на ЖК бебка тежи 3100 разположена е главично в малкия таз е вече, тоновете са добри а плацентата узряла само че забравих дая питам коя степен е  newsm78 направих си последните изследвания на кръв и урина и те са добри  Peace а иначе моята лекарка като ме гледа на ехографа от началото на бременноста до сега не ми е видяла пола на бебето друга беше лекарката която ми го каза на 3д. Че аз днеска и викам : пола ще можем ли да го видим и тя учудено ми отговаря ама ние не го ли знаем и аз и викам -ми не  Rolling Eyes и тя оле амам как може такова нещо  #Crazy половин час седя въртя и пак него видя и ми вика другия понеделник  идваш само да погледнем пола че ми е интересно вече какво е това твойто инато бебе  Laughing
Искам да ви попитам тъй като ехографа ми смени термина от 24.04 на 17.04 според вас има ли някаква истина в тези дати които дават ехографите или да си гледам датата от преди това  Rolling Eyes
жабче дано скоро да се оправят малките принцеси и да си ги приберете вкъщи   Praynig Praynig

# 262
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честити момченца на kate-rina и на Kambichka - нека растат здрави и щастливи и много да радват родителите си!!!



wazse, добре дошли сте си у дома! Чакахме новини от теб - добре, че всичко е наред вече! Като ти остане малко повече време, пиши. Peace

Съни, тържеството беше в "Елитис", на втория етаж има детски кът - "ТраЛаЛеж".

Благодаря на всички за комплиментите за Мони. Heart Eyes

Колани за след раждане предния път не съм ползвала, коремът ми се прибра бързо. Peace

А може ли да започне раждане без да е паднала тапата? newsm78

При мен така беше - нито тапа е падала, нито води са ми текли, нито зацапване съм имала, нито изобщо някакви признаци на раждане. Легнах си в 5,30 сутринта, в 7,30 се събудих с контракции на 2 мин. и в 13.10 бях родила вече. Grinning Надявам се и сега така да стане. Praynig

# 263
  • Мнения: 847
Лелеее,докато се наспя и цели три бебета изскочиха!  Laughing да са живи и здрави Мадлен, Никол и Денис-добре дошли и попътен вятър!

За когото е интересно, ще разкажа за моите перипетии вчера:
Цял ден му баях на малкия и го разхождах из паркове и градинки, след което се прибрех, взех един топличък душ и отидох на тонове. На тоновете се оказа, че имам контракции и то такива, че по силата им, би следвало да ме боли, ама мен-тц, грам болка нямаше и си тръгнах по живо, по здраво. Като казах на акушерката, че по принцип имам страшно болезнен цикъл и тя каза, че сигурно за това не усещам контракциите си като болезнени.
Прибрахме се, ама те продължават и си викам-ще засичам нищо че почти не ме боли-засичам аз и то излиза, че имам контракции на по 6,7,8 минути и то по над 30 сек. Срам не срам, реших да се обадя на док и той вика-"ооо, идвай, ще раждаш", аз обаче упорствам хън,мън "ама, мен не ме боли", ама той вика, за да сме по-спокойни да отида.
На прием пациенти беше една много симпатична лекарка /като че ли беше македонка/, прегледа ме тя, попълнихме документите и ме качиха на тонове и какво-малкиа спи та две не вижда, ама аз си имам контракции и това си е- и така до 2 часа, когато контракциите спряха и започнаха болките-глупава работа. Бяха доста силнички по едно време и аз започнах да кръстосвам коридорите на болницата, че така ме болеше по-малко и към 5 часа и болките спряха.
Добре че беше rea1 снощи, та си полафихме с нея-изпраща ви много поздрави! Тя и бебка са добре и бебка бавно, но славно наддава и това е най-важното. За сега обаче ще стоят в болницата, че така им е по-спокойно.
Аз сега избягах и съм вкъщи, за да се наспя и довечера сме пак на тонове и да видим-яе се случва ли нещо, няма ли...
Целувам ви всички и до скоро!

# 264
  • Мнения: 444
 smile3525Честити бебоци на Камбичка и Кате-рина! Нека растат здрави и весели! smile3525

Поздрав
- една голяяяма порция бебешки смях:
Laughing http://video.data.bg/18/%d0%b1%d0%b5%d0%b1%d0%b5%d1%82%d0%b0/156 … d0%bc%d1%8f%d1%85


wazse
Hug Hug Hug
Отивам да ви дочитам! Hug

# 265
  • Мнения: 5
Wazse, ДОБРЕ СТЕ СИ ДОШЛИ С ТВОИТЕ ШУШУЛКИ  bouquet newsm06

ЧЕСТИТ СИН НА КАТЕ-РИНА!

Дали докрая няма да се изравни броя на момичетата и момчетата newsm78

Io_Io, твоето наистина са големи перипетии. Желая ти успех и дано всичко мине като по вода newsm10
може би ти ще се сдобиеш с първото наистина априлско бебе Grinning

# 266
  • Мнения: 182
Честито на  kate-rina да расте здравичък малкия Денис!
Wazse Честита ти двойна радост
 

Io_io успех довочера,ще ти стискаме палци!

# 267
  • Мнения: 5
Keli f, датите, които дава ехографа са въз основа на средни размери на бебето. Моя позната роди бебе почти 5 кг и според ехографа термина беше в края на седмия месец - така, чееее направи си изводи доколко верни могат да бъдат

# 268
  • Мнения: 309
Честито на мама Wazse!Да са живи и здрави принцеските Никол и Мадлен!
  bouquet  bouquet  bouquet
С нетърпение всички чакахме новини!
baloni
Честито и на мама кате-рина!Да е жив и здрав бебчо Денис!!!
[/size][/size] baloni mamma
[/size]
Йо-Йо, да не ни изненадаш с първото априлче?Успех миличка и само спокойно! Hug/досега априлчетата бяха все мартенчета Laughing/

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 347
Докато се наканя да пиша и темичката свършила  Wink
dena, много ти благодарим, че качваш снимчиците на слънчицата на 1ва страничка, jianfen, бебо е толкова сладък  Heart Eyes, но какво ще правим като и твоето се появи?  Hug Heart Eyes Има ли кой да те замести? Аз незнам как става за съжаление...
Didka_132 , толкова се радвам на хубавите новини  Hug Ако споделяш повече ще се радваме още повече  Hug
Жабче, стискаме ти палци, принцеските да папат сладко и да качват, че да си се гледате в блатцето скоро Praynig Hug
rrivanova, добре дошла у дома  Hug Няма ли и ти да ни разкажеш нещичко  Crazy
Ох, аз като невидяла  Blush
wazse, колко е хубаво, че сте се прибрали  Hug Откога чакаме новини за вас Simple Smile
Честити ти принцески!!! Да са ти послушнички и вие тях много да слушате   Hug Heart Eyes

Kambichka, Честито ти бебче!!! Много късмет и само здраве!!!
kate-rina, мила, ето дойде и твоят ред  Heart Eyes Честито ти юначе!!! Да ви радва много с таткото Simple Smile Бързичко да си се прибирате вкъщи да се гледате  Hug Heart Eyes

Io io, стискам палци  Praynig Hug
Както и на мамите с паднали тапи и болки  Praynig Praynig Hug Hug

За болежките, които питахте, четох че е заради бебоците  Crazy Mr. Green Бебо вече е достатъчно голям и притиска всякакви нервни окончания и мехури  Mr. Green Hug Heart Eyes
Честит Рожден Ден на Мони, на патерички!!! Да хубавее все така и много да слуша и да помага каката за бебо  Hug

Да дам и аз малко отчет, в петък най-накрая се уговорих с педиатър Simple Smile Дано съм направила добър избор, уговорихме се като ни изпишат да и се обадя и щяла да дойде.
Вчера направихме и последните прегледи и изследвания за секциото и вече... май сме готови, но не бързам.. чакам си четвъртъка...  Praynig Зарадваха ме, че не е проблем да съм с локална упойка и ще мога да гушна бебка като я извадят, живот и здраве...  Praynig Praynig Дано и така стане... че после като си помисля, че три дни няма да сме заедно.... Чета с интерес инфо-то за секциото... с мойто ниско кръвно и слаботелестност направо се чудя как ще съм в съзнание преди да започне да се яде  Mr. Green , честно казано...  Confused Анастезиологът ме успокои, че пускали и системи за захранване... дано е така...  Praynig

За колана, от лекциите на 9 месеца, казаха че не го препоръчват ( от темата за спорта), но самата аз нямам друга информация...
Ох, че съм завеяна... пропуснах май да честитя на atlantica. Мила майче, явно е, че си имаш бебо с характер  Hug Да растете здрави и щастливи!!!  Heart Eyes

Няма да мрънкам за болежки и т.н. трайкам си до четвъртък  Hug

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 19:00 от ben78

Общи условия

Активация на акаунт