Как се пазите от синини по краката, получени от ъглите на масите?

  • 3 692
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Момичета, не ни остава нищо друго, освен да се опитаме да обръщаме повече внимание на ъглите на мебелите ни и да бъдем по-внимателни и да ги заобикаляме. На всички ни е ясно, че неможем да си сменяме мебелите за всякаква сининка, а жалкото е, че когато си ги избираме последната ни грижа е дали ще се удряме.

# 16
  • Мнения: 4 380
Когато се обзавежда се мисли. Мисли се за мястото на дадената мебел така че да не се блъскаш в нея, големината и, и видът. Има заоблени маси, има дори меки.
Ако вечно се удряте по мебелите се замислете сериозно дали е адекватно обзавеждането и дали нямате проблеми с координация.

Аз лично се блъскам в мебелите само в дома на родителите ми, с които цял живот си водя войни с идиотското им обзавеждане. Sick

# 17
  • Мнения: 245
Вечно компетентната xenia пак се изходи по въпроса.
В никакъв случай не ми е "идиотско обзавеждането". Идиоти може да са такива компетентни умници, които са учили архитектура и проектират мебелите - в който и шоурум да влезеш 99 % от масите за хол са с остри ъгли.
По отношение на мисленето може да се спори доста дълго, така или иначе е важна гледната и отправната точка.

# 18
  • Мнения: 2 169
Xenia е права, обаче  Peace Не съм съгласна, че 99% от холните маси са с остри ъгли. На мен ми беше първата грижа дали детето ми ще се удря в ъглите, така че всичко се премисля преди да се закупи.

# 19
  • Мнения: 505
Аз си мислех, че съм с лоша координация, защото много често си откривах синини по краката, а главата съм си удряла до кръв във ъглите на старите соц кухненски шкафчета. Прибера се вечер супер уморена, започна да правя вечерята и прас - цапардосам се някъде. Като одушевени бяха тия мебели, все ме издебваха, макар че след като два пъти си разбих главата, наистина много внимавах. Една моя много добра приятелка ме убеди да си сменя кухнята, а после и спалнята с нови мебели. Почна едно търсене на мебели със заоблени ъгли - нали се знам каква съм. Установих, че са доста по-скъпи, но си държах на своето и накрая намерих фирма, която изработи точно каквото поисках - сама си направих проект, те само го въведоха в компютъра. Фирмата няма да я напиша, ще решите, че ги рекламирам специално, щото са ми братовчеди  Wink. Само ще кажа, че бяха страшно готини и ми угодиха. Сега имам легло от масив и кухня с дървени вратички, много красиви, и вече 5 години нямам НИТО ЕДНА СИНИНА! Така че сменяй проклетата маса!

Общи условия

Активация на акаунт