90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №44

  • 21 334
  • 460
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Добро утро, момичета, аз току що ставам!
Нямам нищо режимно за ядене вкъщи, вчера нали ми беше особено щастливо-мързелив ден и не се подготвих.  Embarassed Затова сега изпих едно капучино /белтъчен ден ми е/, сложих мъжете да спят, а после ще пазаруваме.
Мелисита, да е жива и здрава майка ти!   bouquet Със сълзи съм се смяла на клипчето, което си пуснала.  Joy
Лейди Иви, много здраве и щастие на твоята дъщеричка!  bouquet

Браво на всички за сваленото!

# 16
  • Мнения: 270
хелоу

Мелисита, честит рожден ден на майчето! Много здраве пък друго се нарежда   bouquet
Лейди честит празник и на вас ! да сте живи и здрави   bouquet
Жани благодарности за темата  Hug

много минуси на всички  Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Eiphnh , пиши по- често Hug, разкажи повече за втори цикъл, как е с килограмите, зацикляш ли и ти?
"Ники", добро утро, ти си си проспала деня бе жена.  Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 670
Здравейте мами!!!
Включвам се и аз! След като изчетох много по темата от днес съм на диетка  Simple Smile
Дано да имам воля, че ме чака сватба на 13.06. До средата на май планувам да сваля поне 6-7 килца  Simple Smile
Сега съм 64 а ми се иска да стана поне 57-8 Simple Smile Пожелайте ми успех мами и ставам част от вас Simple Smile

# 19
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ивкаком , добре дошла.   bouquet
Успех с диетката.  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Ивкаком, добре дошла и успех!

# 21
  • Русе
  • Мнения: 45
Ееееее, до сега се хилих с клипчетата от Мелиса. Честита ви нова темичка и добре заварили на новите  Mr. Green че аз взех рядко да влизам, ма ще се поправя  Blush
Трети цикъл го стартирах зле и вече за 3 дена имам качени 2 кила  ooooh! Вчера бях въглехидратна и си мислех че всичко ще е ОК, ма не би  Thinking Отваряхме едно заведение и аз помагах в кухнята, добре бях режимна до 20 ч. ма то се седя до 2 ч. и поедно време взе да не ми пука от умора и не ме питайте кво ядох, щото отговара е кво неядох, пък и пих да го... 2 бири. Всъщност след 20 ч. ядох само месо  Mr. Green
След днешния плодов, утре ще си поправя линийката  Sick

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Даринка, ами тежестта на погълнатото няма как да се изпари до сутринта, нормално е да тежиш повече.  Laughing

# 23
  • Мнения: 670
Ей благодаря Ви за топлото посрещане момичета Simple Smile
Днес "белтъчния" обяд ми беше 2 кебапчета на скара и салата от краставици-без олио. Закуската пък беше 1 ябълка. Ще пиша тук какво хапвам - та поне от хорска срам да не преяждам  Laughing

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 37
Здравейте bouquet
Днес съм на варива,ядох ризото със зеленчуци,за вечеря ще е същото май...днес добре,ама вчера май се поолях малко с белтъчините,смесих почвече от 2 вида,вечерях късно(към 21;00)..абе въобще мазало стана(за сметка на това обаче съм изминала около 10 км пеша),ама карай продължавам напред,остават ми 3 дни до втория ми воден ден  Rolling Eyes и ще видим като тегля чертата какво съм направила във втори цикъл  Flutter Като гледам целта от 55 кг май няма да я постигна...което значи че ще има повторение след известно време,то и без това хранителните ми навици се промениха покрай режима,та кой знае може и да сваля още след края на третия цикъл Praynig
Eiphnh ти се завърна  Hug,с теб до колкото си спомням вървим заедно с дните

# 26
  • Мнения: 622
Аз в момента ръфам зелева салата и винен кебап и май взе да ми става тежко... Ама пусто вкусно е!  Blush

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Hug Днес направих една голяма разходка по магазините и си накупих тук-там някои нещица. Времето е прекрасно. Whistling Днес съм плодова и досега съм на 3 банана. По принцип ги избягвам бананите, но бях навън и това беше най-лесно за хапване.  Mr. Green През този ден ще бъда стриктна, макар че отсега ми къркори коремът. Praynig Тази сутрин бях 69.500кг и се надявам след плодовия, утре да покаже 69кг, че от кога чакам да мръдне от 70. #Cussing out Ако това стане, да се отсрамя поне за 2-ри цикъл с 1 кг. hahaha

ivkacom
, добре дошла сред нас и постигане на целта ти желая!   bouquet

Лейди Иви да ти е жива и здрава дъщеричката и много, много да ви радва!  Tada

Мелисита, честита рожденичка! Желая й много здраве и късмет!   bouquet

Аз ви оставям засега, че имам домакинска работа да върша, после пак ще ви чета.  Hug

# 28
  • Мнения: 242
запис и от мен!
честита рожденичка на мели още много години да е до теб и много да си я обичате и пазите!
аз днес откровенно няма да карам плодов , след киви на закуска мисля на обяд да хапна риба на скара -грешно ,не грешно прясна риба от морето вчера са я уловили, а аз за риба умирам    Embarassed  и повече днес няма да влизам при вас - едно , че при това време вкъщи се не стои , а и да не видя бухалките с които ще ме бухате  Laughing
режимен ден на всички  Hug   Hug   Hug

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Lady ivy,благодаря за успокоението Hug.Явно е така,защото днес успях да си събуя дънките закопчани,ама пусто като гледаме все тия кантари ooooh!.Ще взема и аз да се тегля по-рядко,та да не ми действа зле на психиката.
Поздрави на всички празнуващи  bouquet!
Ние вчера и днес си направихме дъъълги разходки и се чувствам страхотно.
Хайде на следобедно кафенце.
Желая ви чудесен ден!

Общи условия

Активация на акаунт