90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №44

  • 21 364
  • 460
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 622
Птица, Стелхен, честити минусчета!
При нас заваля, а след малко трябва да ходя на танци...  Tired Crossing Arms
Дидник, пиши по- често, липсват ми постовете ти!  Hug
Днес съм на варива и като се върна от танци ще обядвам ориз със зеленчуци.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 939
Абе Лю и на мен много ми липсвате, ама няма как - и крачета си има вече момчето ми, и времето се оправя и почти никакво време нямам за нета  Wink
А като каза танци - от кога се каня да ти кажа, че и моята мома ходи на народни танци и все се каня да ти пусна малко снимки да я видиш, ей сега ще ти сложа линк  Peace
Ето я моята красавица в народната носия - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=320541&pid=9487511

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 12:03 от didnik

# 77
  • Мнения: 622
Аууу, страхотна е!  Heart Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 6 011
Добър ден, момичета!
Аз след малко си лягам, но реших първо да се отчета.  Laughing
Птица, определено не свалям на кг. както първия месец, и на обиколки не измервам кой знае каква разлика, но някак видимо съм отслабнала, панталоните буквално ми падат, шкембето го няма най-вече.
В момента тежа по-малко, отколкото при забременяването, а на тези кг. съм била 3-4 години вече, няма как да изчезнат за месец, та дори и за три.  Twisted Evil
Иначе след водния имам още около 1 кг. минус някъде, но нещо все забравям да се измеря на гладно и жадно сутрин след ВЦ-то, та не съм го коригирала в резултата. И за мен тези 10 кг. до тук са ОК, аз по принцип не искам да свалям бързо, защото много бързо качвам веднага щом се отпусна.
Дидник, браво на малката сладурана, и аз искам сина ми да ходи на народни танци като му дойде времето.
Вирджиния, да ти е жива и здрава дъщеричката!
Румка, хапни си пица за всички нас!

Браво на всички за минусите!
П.П. И аз съм набор 76.  Laughing Събрахме се.

# 79
  • Мнения: 31
Много пишете бе момичета!Обаче ви изчетох най-накрая  Simple Smile
Честити минусчета на всички който са свалили,а другите да вземат пример от тях.
Може ли някой по старши и компетентен да ми каже дали в бобовия ден може да се ядат пуканки newsm78
Вчера бях на разходка и след един портокал закуска кам 15h бях освирепяла от глад ,и единственото подходящо ,което ми попадна пред очите бяха пуканките. Sad
Та сега имам нужда малко  от успокоение на съвестта

# 80
  • София
  • Мнения: 6 011
Ох, Лионита, разсмя ме!  Joy
Месото е само в първия ден, по възможност избягвай колбасите заради многото сол и тлъсто месо в тях.

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 12:56 от Ники.

# 81
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Привет ,момичета от вчерашният хубав ден няма и следа-жалко.
Аз днес съм на плодове и си хапвам ябълки.Вчера си стесних 3-4 панталона ,защото се оказа,че няма с какво да се облека.Май трябва да обиколя по магазините за дрехи,но това ще го направя с удоволствие ако задържа постигнатото до тук.Имах плаващи 2 кг вече е само 1 и това много ме радва-движа се между 70 и 71 кг ,все пак си е постижение.
Лионита пуканките не са подходящи в нито един ден.
Мери честито минусче ,ето че нещата потръгнаха.

# 82
  • Мнения: 31
като се има предвид ,че все нещо обърквам си е цяло чудо ,че съм свалила 2 кг. за една седмица  Grinning
Със сигурност край на пуканките!!!!
Довечера сме на гости и срам несрам ще си отида с един пакет сулети Laughing

# 83
Mомичета, днес сутрин се претеглих -3 кг по- малко,а само от 2 дни съм на диета.Така ли е винаги в началото? newsm78
Днес съм въглехидратна.Закуска-1 ябълка,обяд-спагети с кетчуп,вечеря-бисквитена торта.Добре ли съм го измислила? Wink
Иначе съм много щастлива от резултата. newsm44
Да, спокойно, така е в началото, аз свалих 5 килограма за има няма седмица, после всичко ще се нормализира със свалянето.
Менюто ти също е добро, но нали знаеш без мляко да го направиш крема на бисквитената торта Peace
Благодаря,отговора ти ме успокои.Обаче бисквитената торта се отменя .Не можах да убедя мъжа и децата да е без мляко.Нямало да бъде торта.  chef
Даите ми идея каква да е вечерята.Може ли само лентичката шоколад? newsm78

# 84
  • Мнения: 13 823
Бисквити и шоколад. Трябва да има нещо сладичко брашняно.

За пицариите - в книгата в третия месец разрешават прегрешение - посещение на пицария. Така че, явно към края вече може да се олабва по малко режима. НО по малко и инцидентно, сега да не се юрнете всеки въгл. ден на пицария Mr. Green

# 85
Здравейте на всички майки Simple Smile . Казвам се Емил на 17 години и отдоста време следя форума без да съм се регистрирал,но сега го направих най-сетне.Бих искал да се изкажа за 90 дневната диета доста положително.Днеска приключих първия етап от диетата и да ви кажа съм изключително доволен.Да ви се похваля свалил съм цели 10 кг за един месец ! Нещо невероятно е това за мен.Преди да я започна кантара показваше 79.8,а сега когато бях на центъра да се претегля отново сочеше 69.8 . Та,които се колибае дали да я почва, да не губи никакво време и да го направи веднага.Има много добър ефект.Сега се чудя дали да я продължа ли, тъй като майка ми вика,че съм доста добре така,но аз все пак искам да сваля още 6-7 кг.Мисля,че за още един месец ще успея да го направя.Успех на всички в отслабването и приятен ден Simple Smile

# 86
  • Мнения: 87
Здравей EmiLski17 ! Едно голямо БРАВО за постигнатия резултат  smile3501. А на вас мами фиданки благодаря за пожеланията за моята бебка Hug Вече си хапнах спагетките и не се сдържах и си хапнах половин парче торта останалото го пазя за вечеря. Честно казано мислех че парчето ще ми се ослади много повече, защото и аз съм от тези жени дето обожават сладкото и не могат без него. Интересното е че откакато стартирах с диетата не си позволявам сладкото освен във въглехидратния ден и то само тези 2 квадратчета вечер след яденето. Май нещо се повредих Laughing

# 87
  • Мнения: 54
Здравейте мами! Наминавам на бързо, пак да искам бухалка, този 2ри месец свършва след 3 дни, а аз цял месец прегрешавах, хич не съм сериозна вече  Embarassedрезултата е само един свален кг, но съм много благодарна и за него. Спазвам си някои неща, но прияде ли ми се, нямам спирка ooooh! Та така, браво на вас, продължавайте.
И аз ще продължавам така пък да видим до къде  Praynig

# 88
  • Мнения: 493
здравейте,
аз след снощната вечеря на мъжът ми интересно съм - 500гр.
а наруших с едно парче тортичка и малко бяло винце.
 Crossing Arms но съм доволна от минуса
Днес съм на плодове и засега съм изяла 2 ябълки и 1/2 ананас,
 но се чудя дали ще издържа цял ден на плодове  Cry    (първи плодов ми е)

# 89
  • Варна
  • Мнения: 37
Като гледам от 3 часа никой не е писал,явно днес всички са по задачки  Rolling Eyes Аз днес съм на въглехидрати (а утре на плодове,в другиден вода  ooooh!).До тук спагети с дом.сос на обяд,към 16:00 - 1 меденка(знам,беше по-добре да изям някакъв плод вместо нея,ама пуста му лакомия),за вечеря съм си взела брускети.Между другото,забелязах в съдържанието на брускетите, че имат сухо мляко,я кажете някоя от вас яде ли ги във въглехидратен ден или не са добра идея?
EmiLski17 браво,10 кг за първи цикъл са си доста добро постижение

Общи условия

Активация на акаунт