Хотели, подходящи за семейства с деца

  • 60 935
  • 172
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 559
.........http://www.hotelzdravetz.com/ еко хотел , здравец
още много мога да изреждам що касае хотл и деца в едно изречение  Mr. Green

Споделяй, споделяй, много ценно инфо имаш.  Simple Smile
Доволна си от еко-хотела? Бях чела няколко доста лоши отзиви за обслужването, а тамън се бях наточила за там.

ние сме ходили преди около 2 год. нямам спомени да е имало някакъв проблем с обслужването, но нали знаеш, че всичко е индивидуално. Rolling Eyes хотелът не е лукс, но за почивка с деца е супер и като местонахождение и като условия за деца.

# 16
  • Мнения: 17 987
И аз искам повече инфо за Френдс, Лозенец. Пише хотел и вилички- кое е по- подходящо за малки деца? Има ли басейн? Плажът, който е близо до него хубав ли е, пак за деца имам предвид?

# 17
  • Мнения: 784
За морето - х-л Френдс в Лозенец..чудна градина и собствен плаж..

Мен този ме впечатли,може ли малко повече подробности,в сайта им пише и за къщички,имате ли впечатления и от тях,че за тях няма снимки,не че другите ми се отвориха?И посочените цени актуални ли са или е най-добре тях да си питам?

Намерих му сайта на този хотел "Friends" в Лозенец-   http://www.friendshotel.org/index1.php?id=1&pid=1/

По-подробен сайт не съм виждала - там, където са дадени "стаи тур", "апартамент тур", "ресторант тур" и т.н. със стрелките могат да се разгледат даже таваните и подовете. Докато въртите из "туровете" пък, на самите картинки ви излизат едни други стрелки, които са линкове към съседните обекти, така че поразгледайте добре, всичко се вижда - вилички, стаи, мезонети. Сайта е направен почти като електроннна игра.
Явно от сайтовете на които попаднах обаче, в Лозенец има два хотела на тази верига - едното е "Вила Френдс", а другото е "Френд - тарфа".

Аз лично нямам впечатления от този хотел, но от Лозенец имам - плажовете са хубави, плитки, но малки и доста претъпкани. И според мен просто няма начин някой от хотелите там да има "собствен" плаж, освен няколко запазени чадъра за гостите си.

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 13:32 от Царицата-майка

# 18
  • Мнения: 3
Симпатично изглежда хотелчето и стайте не са лоши, но много сбито ми се струва всичко newsm78

# 19
  • Мнения: 273
Joana ,благодаря за информацията,аз и без това се чудех между Главатарски хан и Трифон Зарезан,но стаите в Трифон Зарезан ми изглеждаха подтискащо с това червено  Crazy Но имам още малко време да се почудя ,че първо отиваме на море ,после на Кърджали  Simple Smile
Мама Ани, стаите в Трифон Зарезан не са в червено /поне нашата и другата, която видях/, затова и казах, че в действителност е по-хубаво, отколкото изглежда на снимките. Явно снимките са доста отдавна правени и хотела е реновиран Thinking . Само забравих да ви препоръчам, ако се спрете на варианта с Трифон Зарезан, да си вземете стая на по-горен етаж и то не от страна на външните вити стълби.

А в хотел Здравец до Пловдив бяхме преди 2 месеца, но без децата. Определено е подходящ за деца-на всеки етаж има мини детски клуб за деца-люлки, къщички, пързалка, джаги, билярд и др. Зад хотела има хубав и голям детски кът.
Хотелът е леко занемарен, СПА центъра е ОК. Обслужването-както случите- и на рецепция и в ресторанта сме били и доволни и не чак толкова. Като цяло е ок, ако не сте особено претенциозни. Все пак това е хотел от типа Велинградските, но близо 2 пъти по-евтин и ако човек е склонен да преглътне слабите му недостаъци е ОК. Зимата също е много приятно там, защото в близост до хотела започва ски пистата.

# 20
  • София
  • Мнения: 167
А в хотел Здравец до Пловдив бяхме преди 2 месеца, но без децата. Определено е подходящ за деца-на всеки етаж има мини детски клуб за деца-люлки, къщички, пързалка, джаги, билярд и др. Зад хотела има хубав и голям детски кът.
Е, чак пък мини детски клуб - много е пресилено това. Просто на междуетажните площадки са сложили по една люлка или по една къщичка.

Хотелът е леко занемарен, СПА центъра е ОК.
А аз мисля обратното - хотелът е ОК, а СПА центърът не е нищо особено.

Иначе, като цяло за семеен уикенд е идеално.

# 21
  • Мнения: 784
Хотел "Странджа" в местността "Божура" до Средец - http://www.vacation-bg.com/bg/strandja.html

Комплексът се състои от хотел и бунгала (като база нищо впечатляващо), с басейн и хубава поляна с катерушки. Насред поляната, под дебелите сенки на дърветата, са и част от масите на ресторанта, което е доста удобно за родителите. Хубаво е, но все пак за повече от един уикенд няма какво да се прави ...

# 22
  • Мнения: 1 196
Да следя за идеи  Hug

# 23
  • Мнения: 784
 newsm41 family 1swing    ???!!!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 703
 за сега мислим септември на планина, отворена за предложения

Царицата-майка да добра идея е палатката, ние ходим на Младежко (на 12 или 18 .07 сме там)

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
да се включа и аз като току що завърнала се от морето. Комплекса Сол Несебър го препоръчвам с 2 ръце. Много място за игра на дечицата, голям парк, който е по-подходящ за деца до 3-4 години, водни пързалки, малки и голяма, детски клуб, ако е лошо времето има къде да играят децата. Всяка вечер шоу програми за децата и след това за възрастните. На мойта щерка й бяха интересни и тези за възрастните или просто вече й се спеше. През деня аниматорки организират игри за малки и големи. Аз пък бях всеки ден на водна гимнастика и стречинг, това за майките, които на кой да оставят дечицата през това време. Аз докато спортувах малката беше с дядото на басейните и пързалките.
Иначе през май бяхме в хотел Трифон Зарезан на язовир Кърджали. Там има голяма поляна и наоколо маси, на които могат да седят възрастните и децата играят наоколо. Има 2 люлки, аз казах на собственика, че ще е добре да направи един пясъчник и една пързалка да сложи.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
х-л"Яев",с.Соколица,общ.Карлово http://hotel-yaev.com/gallery.htm
Мястото е разкошно,заграден е двора ,има малка рекичка ,в която децата да се разхождат....
съжалявам, че влизам в спор, но за мен това е анти хотел за почивка с деца (пък и изобщо). Намира се накрая на едно село (до нивите е ) и извън хотела (освен с кола да отидеш до някои близък град или село) няма какво да правиш. В двора ни нахапаха бълхи, защото наблизо има животни. Пълно е с местни, които идват само заради басейна и е гъч и мръсотия. Даже ни направиха забележка, да не си и помисляме да пускаме децата сами в басейна. Гърми яка музика от 2 тонколони откъм 13.00 до 16.00 часа на обяд, когато собственичката благополучно се е събудила, да ама моите деца точно тогава спят   Rolling Eyes. Остатъците от сватбата (проведена предишната вачер) стояха до следващата. За да  ти вземат поръчката се чака 15-20 мин (след 2 напомняния), за да ти донесат поръчаното още около 30 мин и десерта са носи пръв (много удачно, когато с и с деца - познай дали ще си изядат таратора ooooh!). Върха на простотията беше обаче, когато  собственикът започна да псува жена си на майка, че била много лакома и затова дублирала 2 кръщенета за една и съща дата - разговорът се води пред мен и децата ми  ooooh! Имам претенции, че съм обиколила много места, но такава простотия и непрофесионализъм рядко се  среща. Едно им признавам - сайтът им е хубав.
Абсолютно подкрепям Биби! Ние сме ходили там да ядем, и е било прилично като за региона, НО! басейна не е ограден или отделен по никакъв начин от ресторанта и поточето е дълбоко. Примерно за малки, под 3-4г деца и едва прохождащи е много опасно. Глупаво го препоръчах на една позната. Отишли и имало сватба на открито в двора. Дандания до 2-3 часа, никой не ги е предупредил като са правили резервация. Били са с деца и като отишли да се оплачат на собствениците, те им отговорили, че от сватбата ще изкарат повече в сравнение с тях  #Crazy #Cussing out

# 28
  • Мнения: 7 640
..........
още много мога да изреждам що касае хотел и деца в едно изречение  Mr. Green



aз в тебе се кълна, като става въпрос за подобно нещо и за точно и подробно инфо Peace

ако намериш време, пиши още, моля

# 29
  • София
  • Мнения: 6 559
aз в тебе се кълна, като става въпрос за подобно нещо и за точно и подробно инфо Peace

ако намериш време, пиши още, моля
Хи, драго ми е да те видя:
освен хотел Природа в Долна баня за кратка почивка с компания и това http://www.kedar-bg.net/ е много приятно. Затворен двор, малък басейн, люлки и пързалки, голяма затревена площ.Можеш да позваш и ресторанта можеш и да си готвиш сам - има камини и барбекюта. Недостатъци - няма какво да се види толкава в околностите освен природата, хубаво е да сте поне 2 семейства и да наемете цяла къща.
За този съм писала много в други теми.Макар,че ние го посетихме без деца е супер подходящ и за почивка с деца (детска стая, детки кът отван, детегледачка с/у заплащане). Не ме кефи, че за 7-8 месеца откакто е открит собственикът вдига цените за 3-ти път и нещо се държи като местен феодал, но хотелът определено е хубав .. все още
И та този http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=154 съм писала, но препоръчвам само хотелската част, ако не искате да бъдете изгонени от някой собственик на къщичка посред нощ. Уникална природа. Имам забележки към обслужването, но го отдавам на факта, че бяхме доста гояма група.

Общи условия

Активация на акаунт