Къде в Бургас (16)

  • 38 321
  • 431
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 701
Катка, в Пикадили съм виждала на подправките и на диетичните храни...

Моето момче пък е много лесно. Влюбено е в Мечо Пух и на мен ми е супер лесно от към играчки и аксесоари.  По едно време се беше запалил по Франклин, но бързо му мина... Всъщност за пръв път от вас чувам за Мързел град. Къде го гледате това?

# 76
  • Мнения: 995
Мерси, Уиш Grinning

Мързел град е по Джетикс Peace

# 77
  • Мнения: 1 035
мацки, някъде продават ли каишки за часовници?
имам мн готин, но каишката му е от изкуств. кожа и се протърка... та искам да я сменя.

по същия начин е и с коланите ми.... имам си 3 любими, но не са от естеств. кожа, а токите са готини и мн ме е яд.

някъде да продават каишки и колани без токи? Laughing

# 78
  • Мнения: 1 280

Мързел град е по Джетикс Peace


      Аз от кога казвам, че този канал със закон трябва да го забранят.  Confused На моя син му мина манията Мързел град, сега е на вълна Гормити и Бен Тен. Та пак да попитам някъде виждали ли сте да продават отворени пликчета с Гормити  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 1 035
ЗДравейте  Hug
От къде да купя сгъваемо столче ( тип рибарско), което да се пъха в не голяма раница?   bouquet  bouquet  bouquet

# 80
  • Мнения: 49
Гормити видях на витрината на едно от магазинчетата,които се намират на гърба на училище "Кирил и Методий"или както е по-известна уличката на тоалетните.Ако имам правописни грешки,МОЛЯ не ми се сърдете!

# 81
ЗДравейте  Hug
От къде да купя сгъваемо столче ( тип рибарско), което да се пъха в не голяма раница?   bouquet  bouquet  bouquet
Днес бях в Практикер и видях всякакви видове походни столчета. Не съм си и представяла такова голямо разнообразие. Може нещо да се побере в раничка, тъй като има различни големини. Другото място, на което може евентуално да провериш е по рибарските магазинчета в Краставицата. Успех и дано съм помогнала!
Момичета, намерих си чери доматки, но никъде няма семенца за бейби морковчета. Некой може ли да помогне newsm78

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 6 118
мацки, някъде продават ли каишки за часовници?
имам мн готин, но каишката му е от изкуств. кожа и се протърка... та искам да я сменя.

по същия начин е и с коланите ми.... имам си 3 любими, но не са от естеств. кожа, а токите са готини и мн ме е яд.

някъде да продават каишки и колани без токи? Laughing

Каишки за часовници има при часовникарите. Сещам се за този на спирката на тролея на старата поща - до магазина за лов и риболов.

Да ви попитам и аз: Къде мога да намеря козметика на Лумене?

# 83
  • Мнения: 3 621
Да ви попитам и аз: Къде мога да намеря козметика на Лумене?

В парфюмерията до хотел Плаза /дано не бъркам името на хотела/ на Богориди

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 6 118
Nefertity   - благодаря!  bouquet

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 5 689
Да ви попитам и аз: Къде мога да намеря козметика на Лумене?

В парфюмерията до хотел Плаза /дано не бъркам името на хотела/ на Богориди
Както и в парфюмерийката до Бургасбус на Александровска-двете са на един и същ собственик  Peace

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 675
И Гери харесва Мързел град макар че е доста голяма, но пък сега търсим за подарък за имения й ден медальон на H20. Моля, ако някой нещо е мяркал да пише!

Разбрах за някакви интересни медальони на Н2О - от сребро и с място за снимки вътре - в магазина за сребро в подлеза на Операта. Имали магазин и срещу Малибу и в търговския център на Младост.  Peace

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
bissera, златна си! Още утре ще отида да видя, мерси!

# 88
# 89
  • Бургас
  • Мнения: 1 134
bissera, златна си! Още утре ще отида да видя, мерси!


после ще споделиш за тези медалиони, че и аз търся да купя.

Общи условия

Активация на акаунт