www.promod.fr- 30

  • 20 530
  • 359
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 659
И аз явно съм от каръците. Нищо, здраве да е.
Теди, аз по-нататък ще ти пиша какво искам да ми поръчаш за моята сума от злополучната поръчка, че нямам много време да разглеждам.

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 18:46 от violet

# 91
  • Мнения: 1 196
Някой ще ми препоръча ли някоя хубава пролетно-лятна ризка   Praynig

# 92
  • Мнения: 197


Много ни е затихнала темата. Кажете новата цветова гама допада ли ви? На мен май ми идва в повечко  newsm78 цветна.

# 93
  • Мнения: 402


Много ни е затихнала темата. Кажете новата цветова гама допада ли ви? На мен май ми идва в повечко  newsm78 цветна.
И на мен. Обичам ярки цветове, но цикламеното малко ме стряска Laughing Преди години имах един оранжево-жълт период, но сега нещо не ме влече много, много, макар че именно сега очаквам една жълта блузка, а миналата година си взех една оранжева, пак промодска, но само това е.

# 94
  • Мнения: 9 095
на мен тези цветове са ми перфектни за лятото, много трябва да се внимава обаче да не е отгоре до долу в цвят фуксия според мен hahaha

# 95
  • София
  • Мнения: 3 906
Аз пък днес поръчах лилавите ниски сандалки, които се предлагат и в оранжево.За първи път си купувам обувки от изкуствена кожа, резервирана съм доста, но пък и на тази цена какво ли мога да очаквам - да издържат поне 10 обувания.

# 96
  • Мнения: 9 095
Аз пък днес поръчах лилавите ниски сандалки, които се предлагат и в оранжево.За първи път си купувам обувки от изкуствена кожа, резервирана съм доста, но пък и на тази цена какво ли мога да очаквам - да издържат поне 10 обувания.

имам сандали от промод, подобни са на тези като моделче, сега трето лято ще ги нося, трябва да ти кажа че са като нови Peace

# 97
  • Мнения: 31
Здравейте момичета !   bouquet

Искам да попитам дали мога и аз да се включа във ваша поръчка ? Благодаря ви предварително !   bouquet

# 98
  • Мнения: 9 095
Здравейте момичета !   bouquet

Искам да попитам дали мога и аз да се включа във ваша поръчка ? Благодаря ви предварително !   bouquet

можеш да, аз да попитам някой иска ли нещо от европейския сайт?

# 99
  • Мнения: 31
tedd понеже виждам, че ти пускаш поръчките може ли да пишеш колко дни предварително трябва да ти пратя паричките и колко излиза доставката до България. Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 1 544
можеш да, аз да попитам някой иска ли нещо от европейския сайт?

На мен много ми се искат още 1-2 неща, но ще изчакам 1вата ми поръчка, за да видя как съм с размерите... Peace
Кога ще поръчваш?

# 101
  • Мнения: 1 313
можеш да, аз да попитам някой иска ли нещо от европейския сайт?
Аз бих се включила, жилетката я има и на давата, така че ми е все едно от кой. Ако недостига сума за някоя поръчка спокойно я поръчвай: http://www.promod.eu/whole-collection/openwork-knit-cardigan-cor … 075STA19C040.html.

# 102
  • Мнения: 1 698
Записвам се, за да не ви изпусна. Надявам се, че аз не съм сред каръците и моите неща скоро ще дойдат  Mr. Green Че нещо много на каръщина ме избива в една друга темичка Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 9 095
можеш да, аз да попитам някой иска ли нещо от европейския сайт?

На мен много ми се искат още 1-2 неща, но ще изчакам 1вата ми поръчка, за да видя как съм с размерите... Peace
Кога ще поръчваш?


сигурно довечера или като се съберат желаещи

# 104
  • Мнения: 402
А в крайна сметка, Теди, отговориха ли ти от Промод защо са ти отказали онази поръчка?

Общи условия

Активация на акаунт