Нова ЮЛСКА пролетно-цветна

  • 55 923
  • 286
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 531
Здравейте , май темата е време да се прекръсти на есенно-зимна  Laughing
Асе нещо хомеопатията не я възприех  Confused Не ме разбирай погрешно но съм свикнала до голяма степен сама да си полекувам децата, май е време да изкарам и курсове за хомеопат / то при 3 деца май задължително/ ! Имам една торба с "Бонбонки" които не знам изобщо за какво са вече Embarassed  ! А иначе за Марги за нощния сън изписаха мелатонин , другото се надявам да се оправи в последствие! Когато спи добре е весела и не я боли главата, но когато не се наспала- отдалеч ни личи  Wink

# 136
  • София
  • Мнения: 529
Ей, затрихте се мили дами!!!!!
Аз мислех, че съм темата е заключена и има нова а то....

След 4 години гледане на деца отново съм на работа, а двете мацки са на градина. И трите трудно понасяме ранното ставане сутрин и раздялата, но мисля че му се вижда края.

Малката тъкмо свикна в частната градина и получихме меил от СИСТЕМАТА че е приета при кака й. Откриват нова яслена група и тя заедно с още 20-тина деца хайде вътре! Mr. Green Сега адаптация наново, но мисля да е за добро Praynig

Асе, в събота в майчин дом си омаяла моя колежка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Бях я натирила да намери време да се пообразова, вместо само да работи и тя на точното място и при точния човек попадна (не без моя помощ де  Wink ) Мерси задочно!

# 137
  • София
  • Мнения: 6 260
Аз пък бях изпуснала темата.  Blush Ще гледам да се разписвам вече.  Peace

# 138
  • Мнения: 496
Ехеее, привет мадамиии  Hug Hug Hug Аз малко се позагубих, но вече ;инаха всички курсове и стажове и ранно ставане... но сега ми липсва тази ангажираност Rolling Eyes Пък и да си призная Гошето беше доста по-послушен като нямаше време за лиготии Whistling И сега когато най-после имам малко време и успях да си спомня паролата за форума Crazy седнах и да ви попиша Peace

Гичка, поздрави за успешното раждане Peace Аз още съм си 2 в 1, въпреки едноседмичните подготвителни контракции и леката загуба на кръв в началото на 9-тия Rolling Eyes

Вени, много ми се искаше да ти се обадя ама как като ти нямам ни тел, ни Скайп, пък и мислех че и за форума време нямаш... Соррриии Tired Догодина обещавам Peace

Ние си бяхме на жегава почивка в родната страна; аз не пропуснах да се тръшна с летен вирус на втория ден от морето Rolling Eyes, но пък Гогата как си игра...

Ара, радвам се че са приели малката в градината, така ще ти е с пъти по-удобно и евтино. Тук второто дете на едно семейство винаги е с предимство пред останалите ако има братче или сестричка вътре Peace

# 139
  • Мнения: 496
Къде сте бре мамита?

В сряда бях пак на контрол. Според мониторинга имах ритмични и доста големи контракции, а аз нищо не усещах, нормално ли е това? После станаха доста по-малки и тогава започна да ме наболява, но след това си отшумяха... пак...  Tired
От време на време ми става много топло и усещам втвърдяването на корема, но пак за кратко и толкоз Tired Хич не ми се чака вечее  Embarassed

# 140
  • Мнения: 1 698
Бубка, ти в коя седмица си вече? От лентичката виждам, че си 30-та и нагоре, но точно коя не мога да разбера. Постискай още малко, вижда му се края, а така пък отстрани много бързо даже минава времето Mr. Green. Може и да си писала преди, но не помня - знаете ли вече пола на бебето? Избра ли къде ще раждаш?

Темичката е много замряла, но така е като всички работят и време не остава почти. Дари ходи на детска за по два часа.  Записах я и на балет, но първият път се разплака. Следващият път ще видим как ще е, всяко ново нещо много я плаши и иска бързо да се откаже. Добре, че настоятелната съм аз, с постоянство и търпение постигаме добри резултати накрая Peace

# 141
  • Мнения: 3 926
Е, аз нещо се поизгубих, че сменяхме квартирата и нямах нет Hug
Гледам приятни неща споделяте - ще се включа Peace
Бубка - ще дойде бебето, не бързай, нека си узрее съвсем, съвсем Heart Eyes
Мимка, Сияната пък ходи на художествена гимнастика и е пленена за момента, както и треньорката й. От следващия месец смятам да възобновя плуването поне по веднъж на седмица Grinning Прекрасно е децата да се занимават с нещо, пък било то първоначално и с наше настояване Peace
Ари, ами много се радвам, че така се е получило. Те бяха само три момичета, но беше страхотно. Като матине, като няколко приятелки на заведение Wink Съжалявам, че трябваше да сме в аудиторията. Честно казано такива срещи е по-добре да се правят на по-задушевно място, но пък обикновено се събират по 20-30 жени, затова сега се изненадахме малко, но пък ни беше приятно на всички Grinning
Изключително се радвам, че сме били полезни Grinning

# 142
  • Мнения: 496
Привет, дами Hug

mimes, вярно, че лентичката ми е малко по-дългичка, но ако дръпнеш ролерчето отстрани всичко ще видиш Peace Иначе съм в 39-та седмица и момиченце ще да е този път  Heart Eyes

И аз опитах да водя моят малък мъж да спортува, но не се получи Rolling Eyes Оказа се, че и аз трябва да съм там, а това доведе до постоянно лиготене и номера от негова страна, но и езика не му е още на 100% та реших, че просто не му е времето още.

Асе, ти кога успяваш да заведеш момата на спорт, в смисъл по кое време на седмицата, в кой ден?

# 143
  • Мнения: 3 926
Бубе, вторник и четвъртът я водя от 18 часа. Малко ми идва натопорчено само, ако дребният заспи по-късно и трябва да го будя Wink Иначе там сме три-четири мами, които водим по-големите си деца и дребовците играят в кафенето, докато ние чакаме. Но това с езика го разбирам - явно си е проблем. То примерно плуването може да почака (много хубав спорт е и за двата пола) Peace Това примарно, де, не знам на какъв спорт си го водила Peace Но пък от друга страна може да му помогне да се запознае по-бързо с езика Peace
Ние чакаме сега нови предложения от Мюнхен или Цюрих за работа на Иван. Най-вероятно след нова година... Та скоро и ние може д опитаме от тези проблеми с езика и адаптацията Wink

# 144
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Ние чакаме сега нови предложения от Мюнхен или Цюрих за работа на Иван. Най-вероятно след нова година... Та скоро и ние може д опитаме от тези проблеми с езика и адаптацията Wink

Душка, ела, ела насам smile3521 smile3508  Hug Heart Eyes

# 145
  • Мнения: 102
Ееейй мамчета Simple Smile  Ама от колко време не съм писала, а ...
 Много се радвам, че основната група сте тук - ама така приятно ми стана...   Hug на вас и дечицата ви.  Аз ще се оправдая, че не ми стига времето да пиша, но това естествено няма да е съвсем истина - организацията нещо ми се губи от известно време ..

     Марто си е супер, ходи на градина с голям кеф. Умничък продължава да си расте маминият врабчун. Днес например ми написа любовна бележка -  Обичам те  мама ( помогнали са му малко за реда на буквите май   Crazy )  Може и да чете с малка помощ. Живо и забавно дете е , вечно дърдорещо и искащо, много чувствително и доста егоист - последното леко се опитвам да го променя.. Това е за него.
 
   Аз.. ходя на работа, завършвам кореспондентски курс от 3 семестъра на едно Австралийско училище за флористи, радвам се на живота, вселената и всичко останало  Laughing
 
  Асе, пожелавам ти да отидеш, да живееш, там където трябва, за да бъдете щастливи. Аз отдавна мечтая да запраша и да зарежа цялата простотия в тази страна ( макар повечето хора в частност да са свестни - не мога да си обясня защо държавата ни е такава....
 
   Ритка най накрая успяхте  Laughing Браво! Честита ви нова къща ( нищо че вече не вече много нова) Австралия е мястото където бих живяла с кеф ... Mr. Green  С мъжа ми  подготвяме документите за имиграция там, но с този Critical skill list малко ни се объркаха нещата. Нищо - ние сме тъпи и упорити  Mr. Green Ще стане!
 
  Отново ви прегръщам всички!
Няма да обещавам, че ще пиша по-често.. Mr. Green

# 146
  • Мнения: 496
Водих го на нещо като обща гимнастика - в един физкултурен салон им организираха маршрути с най-различни препядствия, а също и по една образователна групова игра (за разпознаване на цветове, звуци тем подобни). Добре беше, ама мойто глези  Rolling Eyes

# 147
  • Мнения: 1 004
Ние чакаме сега нови предложения от Мюнхен или Цюрих за работа на Иван. Най-вероятно след нова година... Та скоро и ние може д опитаме от тези проблеми с езика и адаптацията Wink

Душка, ела, ела насам smile3521 smile3508  Hug Heart Eyes

Може и насам  Party

# 148
  • Мнения: 3 926
Абе ние и за към Ритката се оглеждаме, но Европа на този етап ни е приоритетна. Ще видим - каквото сабя покаже Peace

# 149
  • Мнения: 102
Австралия има страхотна социална политика. Общо взето единствените минуси са растоянието от Бг, отровните животни  Shocked и прекалено силно слънце в някои части на континента .
 Иначе са направили достатъчно трудна и прецизна процедурата по имигриране, което мен още повече ме радва, защото така си пълни териториите с кадърни млади хора и е малка вероятноста да стане като Щатите със зелените карти.

Общи условия

Активация на акаунт