Жената зодия Риби - 2

  • 22 818
  • 460
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 170

абе рибката си е готина партийка и знае как да си получи своето и да владее ситуацията.и всичко постига с лекота.

Аз май правя изключение Whistling С моят Водолей не е лесно Thinking Събрали сме се едни остри камъка и още не може да се разберем кой да е отгоре.

# 76
  • Мнения: 15 619
Да, безкрайно подреден е, а аз съм на приливи и  отливи.  Mr. Green Той е мъж, на когото може да се разчита - сериозен, последователен, държащ на семейството си и все в тоя дух положителни качества, понася добре чувството ми за хумор и иронията, пък аз внасям чат пат детинско настроение, редовно изненади. Плановете винаги ми изникват в съзнанието в последния момент или се променят в крачка, но той и на това устоява.  Crazy Не знам.  newsm78 Понякога ме изкарва от кожата с една думичка само. Стреля на момента и му минава, а пък мен като ме хване кривината и не ме пуска с дни.... ooooh! Накрая с усмивка и две, три думи стопяваме ледовете...., но заслугата пак е негова, не моя. Crossing Arms Не зная дали всички риби са на терсине като мен... Thinking Или си е женски инат!?  newsm78

# 77
  • Мнения: 370
ааа луна,мисля,че рибките си меним честичко настроенията.не е инат.като ни хванат"братятя"както се казва и само човек ,който ни е свикнал може да ни изтърпи.при нас/поне така мисля/ е достатъчно да видиме едно тъжно клипче или филмче ,зада сменим настроението от хубаво и лъчезарно на едва ли не ревливо.много ни влиае околната среда.не мисля обаче,че това е много хубаво.
светле77,не се предавай,ще дойдемомента в,който ще си доволна от себе си от постегнатото при половинката ти водолей.те са доста своенравни.карат-варат и пак си правят каквото поискат.но пък и рибките сме си такива.мрънкаме,врънкаме и пак нашата.при нас с моето мъжле скорпионче,мелея вече е вдигнал ръце от мен.разбрал е ,че за 13 години съвместен живот ,неможе да излезе на глава с  мен. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 155
венера ,на първа страница има линк на сайт,който изчислява асцендента.влез и си го изчисли.
вивидас,чувала съм,че съвместния живот с представител на зодия овен е много интересен и интевзивен.така ли е?огнените знаци действително са огън и пламък. Grinning
бен78,да ти е жива и здрава малката хубавица.  bouquet
луна ,а при теб с твоята половинка предполагам,че всичко е в равновесие?т.е. имам в предвид,че козирозите са подредени и обичат всичко да им е в ред.и по принцип тази комбинация е много успешна.абе рибката си е готина партийка и знае как да си получи своето и да владее ситуацията.и всичко постига с лекота.

Мило, че са огън, огън са, ама нали се сещаш, че пък аз съм вода, и винаги трябва да имам последната дума  Wink

# 79
  • Мнения: 155
А това за насторенията, абе много сме емоционални, то направо ужас  ooooh!
Луна, и аз съм като теб, като ме хване терсенето, може и с месеци да го тая и само да трупам и после късам и хвърлям. Систъра все ми вика: "Абе как го правиш бе, както си седиш и късаш с мъжа с който си, аз не мога!" Такава съм. И някой мъж като ми падне в очите, е ближи, мажи, няма братче, не мога, става ми противен и айде чао. Май ще си остана стара мома  Laughing Абе правичката да си кажа Овен с Риби - тц! Рак и Риби, Скорпион и Риби, такива двойки са много добри! Казвам го, защото имам наблюдения  Wink , но за съжаление не и от личен опит  Tired

# 80
  • Мнения: 15 619
Vividas, сестра ми е рак и хич не можем се разбра... Отдалеч се обичаме, но съберем ли се, става страшно, тя чувствителна, аз нетърпелива и става мазало...Не знам как е при двойките.
Иначе за късането, да, съгласна съм. Не се обръщам, дори и сърцето ми да кърви. Реша ли веднъж, няма връщане назад.
Няма да си останеш стара мома! Спокойно! Любовта идва изневиделица. Когато най-малко я очакваш, те тряска по темето изотзад и не можеш се осъфери.  Crazy Crazy Crazy Снишаваш гарда, абе направо вдигаш бялото знаме.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пожелавам ти го!
Добре дошли на новите рибки!   bouquet

# 81
  • Мнения: 5
Здрасти, момичета. Ей ме още една Риба като вас - пляс, пляс, доплувала до поредния поток /в случая форум де  Laughing/ Искам да ви обясня нещо. Разбира се не на всички, а на тези, които все още не са наясно. Макар че сега като се замисля Риба да не е наясно с нещо....някак си е почти невъзможно.
Първо на първо запомнете, че никога два хороскопа не могат да си приличат, освен, ако хората не са близнаци, но и тогава съществуват малки разлики. Примерно аз съм Риби с асцендент Телец, Луна в Рак, Венера, Меркурий и Юпитер във Водолей, Марс и Сатурн в Близнаци, Уран и Плутон във Везни и т.н. Както виждате, доста от въздушните знаци в мен се е концентрирало.
Та....мисълта ми беше - няма как горепосочената от мен Риба, в случая Аз, да приличам съвсем на друга Риба...да речем на Айнщайн, Жени Калканджиева или Горбачов примерно Rolling Eyes Понеже и тримата са Рибоци. И Бон Джоуви и той, и Лиз Тейлър и Синди Крауфърд, и Брус Уилис и прочее, и прочее....Има обаче някои характерни общи неща за Слънце в Риби, познато на повечето ни като "зодия Риби", и тези общи неща са винаги в една или друга степен залегнали в характера на всеки, роден между 19 февруари и 20 март. 
Пример - гарантирам с лявото си ухо, че нахална, безскрупулна и брутална Риба е много трудно да се намери, да не кажа невъзможно. Рибите са изтъкани от любов към човечеството /има разлика от любов към отделната личност, в тоя случай се намират доста, които не понасяме/, обожава изкуството и изобщо красивото във всичките му форми. Рибите са единствените хора, за които се казва, че имат директна връзка с Бога, посредством тънка и невидима нишка. Скъса ли се тази нишка, тоест стане ли Рибата брутална и жестока, материалистична и озлобена, това със сигурност би била най-жалната гледка, която можете да си представите....Риба, изгубила нишката си, своята си собствена нишка.
Рибата е приятелят, който би станал посред нощите и би ви приел пиян в дома си, без дори да му мине през ума да ви укори, Рибата е човекът, който можете да познаете по това, че ако срещне група деца ще обърне първо внимание на най-грозничкото и слабичкото, Рибата е човекът, който би понесъл чуждият или общият кръст, ако това се налага и всички други са се скатали като мишоци по ъглите....
А дали сме верни?  Laughing Ами....верни сме. Ако го заслужават или по-скоро ако НИЕ сме преценили, че заслужават верността ни. "Дефектът" на Рибите е, че са наистина ценители на красивото, а под красивото можем спокойно да разбираме и на красивите тела, картини, песни, филми ииииииии......на красиви души, ако ме разбирате правилно.
Изтъкани от таланти, толкова много таланти, че редовно са объркани по кой път или пътечка точно да хванат, иначе силно впечатлителните Риби бързо губят интерес към нещо, което вече са проумяли или овладяли. Не за друго, а защото знаят, че могат 1000 неща. При това минимум. Както се казва - не съм сядала на пиано, но и на пиано да седна съм сигурна, че ще просвиря  Sunglasses. Та така, драги ми Рибки....
Никак не ни е лесно и всяка една от вас го знае перфектно. Ако пък още не го знае, то поне със сигурност го усеща някъде дълбоко вътре в себе си. Не случайно астролозите наричат Рибите "Кошчето за отпадъци на Зодиака". Всяка едно от 11-те зодии преди нея си има свое, лично свое и само характерно за нея си качество. Овенът е напорист, на моменти до нахалност, Телецът е упорит до магарешки инат, Близнаците са бързо схватливи, но и клюкари, Раците са чувствителни, но и досадни ревльовци, Лъвът е горд, но и себичен егоист, Девата е перфекционист, но и безчувствен критикар, Везните търсят винаги баланса и красотата, но и трудно взимат решение, Скорипионът изгаря от страст, но и от злоба, когато реши, Стрелецът препуска смело напред без да се оглежда назад, но и често нацелва хората с нетактичност, Козирогът е амбициозен, но и скучен, Водолеите са ексцентрици, но и хладни......Само Рибите си нямат нищо свое. Усвоили са всичките тези 11 урока преди да "кацнат" душите им при раждането в знака на Рибите. Рибите съчетава всичките тези 11 знака в себе си, но не само с качествата им, но и с недостатъците им.
Може би едно единствено "нещо" е само и единствено на Рибите - състраданието и нуждата да бъдат полезни. Ето защо символът на риба, устремена на горе и риба, устремена надолу. При Рибите всичко е въпрос на избор, просто защото можем всичко.....
Поздрави!   bouquet

# 82
  • Мнения: 246
Много интересна тема  Grinning И аз съм Риби родена съм на 7-ми март Simple Smile

# 83
  • Мнения: 370
уууууууууааааааааауууууууу,NUR,страхотна статия.и само колко е вернаааааааааа!!!!добре дошба сред нас. HugНУР,рибите притежаваме още нещо,наше си,което другите зодии просто ако го притежават то е в минимални количеста.говоря за интуицията.прословутата рибешка интуитивна точност. Grinning Wink
вивидас,едно ще ти кажа,рибка останала стара мома или ерген няма!освен ако не е с наклонности към своя си пол ,но и тогава не остава сама рибката. Winkтакаче не се плаше няма да усетиш как ще се лепне някой за теб.
добре де,обяснете ми ,защо така ни етолкова безкомпромисно късането с някой,зачеркването на някой от живота ни и т.н?аз притежавам същото безпощадно качество и винаги съм се чудила как става.боли ме много,побърквам се чак,но слагам прословутата точка или черта или каквото е там. newsm78

# 84
  • Мнения: 5
Мдаа....интуицията ни. На всички ни се е случвало просто да "знаем" нещо, което ни прави леко налудничави в очите на околните. Няма как да го обясним, няма как да го подкрепим с факти, но го "знаем". Минава време или пък не чак толкова, но рано или късно тези около нас разбират, че сме били прави в "знаенето" си за въпродното нещо /или някой/. Това обаче ги шашка още повече и повечето ни гледат като да сме паднали току що от някоя друга планета.
Това за разделите и късането ни рязко и завинаги с хора е много характерно да.........Днес следобед точно описах такъв случай в темата на Скорпионките. Важно е да се подчертае, че зачеркването на личности в живота ни никога не е първата реакция или решение. Изчакваме, даваме на отсрещната страна време да преосмисли поведението и думите си, но....не стане ли това - сбогом, всичко беше дотук. Рязко, недвусмислено и безкомпромисно. Ми да са мислили, когато му е било време bowuu
А Риба да остане сама?????? Никога. И точно тук е мястото да ви копи/пейстна нещо:
"Всеки има нужда от любов, а Рибите – двойно повече. Когато Рибите се влюбят, се преобразяват изцяло. Те много лесно се приспособяват към партньора, към вкусовете и навиците му. От друга страна, обаче, ако усетят, че са в по-силна позиция капризите им нямат край. Не е трудно да се харесаш на Рибите – просто трябва да покажеш в отношението си към тях много романтика и красота и вашите отношения ще бъдат една истинска приказка. Логично е да попитаме: а какъв е идеалът на Рибите? И това е най-трудният въпрос. Защото Рибите имат уникалното качество да бъдат харесвани от противоположния пол. Особено жените с мощното си женствено излъчване са в състояние да накарат всеки мъж да се влюби в тях. С жената, родена под знака на Рибите, може да се почувствате като наркоман. В нея може да се потопите като в топла вана, и да забравите за всичко на този свят. Това е много приятно и провокира към злоупотреби. Тези обаче, които губят чувството си за мярка, могат да се събудят рано, към 5 часа, и да се окажат изведнъж самотни. Рибите имат изразителни бледи очи, прозрачна кожа (колко те са по-близо до Овена - толкова е по-розова), меко и податливо тяло.  Инициативата в живота и в секса са склонни да отдават на партньора си. В това не е тяхната добрина и слабост, а по-скоро своеобразната “рибешка” корист - да се избавят от грижите и безпокойствата, свързани с отговорността за инициативата. В замяна от тяхна страна е гарантирано бездънно море от съчувствие и преживяване и всичко останало, естествено."  Blush

# 85
  • Мнения: 370
Мдаа....интуицията ни. На всички ни се е случвало просто да "знаем" нещо, което ни прави леко налудничави в очите на околните. Няма как да го обясним, няма как да го подкрепим с факти, но го "знаем". Минава време или пък не чак толкова, но рано или късно тези около нас разбират, че сме били прави в "знаенето" си за въпродното нещо /или някой/. Това обаче ги шашка още повече и повечето ни гледат като да сме паднали току що от някоя друга планета.
Това за разделите и късането ни рязко и завинаги с хора е много характерно да.........Днес следобед точно описах такъв случай в темата на Скорпионките. Важно е да се подчертае, че зачеркването на личности в живота ни никога не е първата реакция или решение. Изчакваме, даваме на отсрещната страна време да преосмисли поведението и думите си, но....не стане ли това - сбогом, всичко беше дотук. Рязко, недвусмислено и безкомпромисно. Ми да са мислили, когато му е било време bowuu
А Риба да остане сама?????? Никога. И точно тук е мястото да ви копи/пейстна нещо:
"Всеки има нужда от любов, а Рибите – двойно повече. Когато Рибите се влюбят, се преобразяват изцяло. Те много лесно се приспособяват към партньора, към вкусовете и навиците му. От друга страна, обаче, ако усетят, че са в по-силна позиция капризите им нямат край. Не е трудно да се харесаш на Рибите – просто трябва да покажеш в отношението си към тях много романтика и красота и вашите отношения ще бъдат една истинска приказка. Логично е да попитаме: а какъв е идеалът на Рибите? И това е най-трудният въпрос. Защото Рибите имат уникалното качество да бъдат харесвани от противоположния пол. Особено жените с мощното си женствено излъчване са в състояние да накарат всеки мъж да се влюби в тях. С жената, родена под знака на Рибите, може да се почувствате като наркоман. В нея може да се потопите като в топла вана, и да забравите за всичко на този свят. Това е много приятно и провокира към злоупотреби. Тези обаче, които губят чувството си за мярка, могат да се събудят рано, към 5 часа, и да се окажат изведнъж самотни. Рибите имат изразителни бледи очи, прозрачна кожа (колко те са по-близо до Овена - толкова е по-розова), меко и податливо тяло.  Инициативата в живота и в секса са склонни да отдават на партньора си. В това не е тяхната добрина и слабост, а по-скоро своеобразната “рибешка” корист - да се избавят от грижите и безпокойствата, свързани с отговорността за инициативата. В замяна от тяхна страна е гарантирано бездънно море от съчувствие и преживяване и всичко останало, естествено."  Blush


дааааааа,най се ядосвам,когато знам ,че съм права а другите около мен не го разбират.а,че ги шашка това,което казвам е така.и имненно това,че ги шашка им пречи да вземат под внимание думите ми.в такав случай аз просто оставям да осъзнаят информацията и когато дойде моментът много обичам да казвам-аз казах ли ти?! Crazy
о,да НУР,абсолютно верно е,че зачеркването на някого в живота ни не е първа реакция.преди това съм дала 100ци възможности и шансове.но след като отсреща просто не са го разбрали и оценили слагането на точката просто е неизбежна.много са хората,които злоупотребяват с рибешкото търпение.именно ,защото знаят тази ни черта,злоупотребаяват почти винаги с нея. Crossing Armsи там им е грешката.
напълно съм съграсна ,че ,когато рибите усетят ли се в силна позиция,могат да те побъркат от капризи.тежко и горка на отсрещния.е все пак и ние не сме безгрешни. Crazy

# 86
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
честит празник на всички,които носят имена на цветя!

# 87
  • Мнения: 242
Здравейте отново и от НАС Simple Smile
Вече не съм 2 в 1 Simple Smile
Още ми е лудница на главата, но скоро, живот и здраве, ще се включвам повече  Hug
Ето снимчица на малката ми сладурка: http://img19.imageshack.us/img19/6084/spa1458.jpg

Ще включа новодошлите на 1ва страничка.
Хубава вечер   bouquet

миличка! честито , а колко е красива принцесата!!!!    Hug  много да ви радва  и  обича!

# 88
  • Мнения: 5
Рибки-мързеланки, ще ни се изниже аквариумчето на втора, ако "спите" така   bouquet

# 89
  • Мнения: 15 619
Здравейте, русалки!  Mr. Green
Няколко дни отсъствах и вие почти не сте писали!!!  Naughty Naughty Naughty
Къде се губите? Hug

NUR , съгласна съм с всичко,което си написала.
Мога да допълня само, че почти винаги се люшкам /поне аз/ в крайностите. Средно положение няма. Много е противоречиво, понякога се обърквам. Интуицията понякога ме плаши. Усещам, че става нещо, а не го виждам, няма признаци никакви и усещането е отвратително, като да си в безтегловност и не знаеш в кой момент точно ще се прояви земното привличане с цялата си сила и ти ще тупнеш долу.... Rolling Eyes


Общи условия

Активация на акаунт