Перник - 15

  • 20 619
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
И ние преди малко се прибрахме.Днес излязохме в 12:30 и навън обядвахме,навън спинка,абе всичко навън та до преди малко.
Абе нещо Мая ми се губи  Rolling Eyes Стори ми се,че я виждам,но не съм сигурна дали е тя,за да и се представя.

# 31
  • Мнения: 3 372
Я да се запиша и аз в новата тема докато не съм я изпуснала съвмесм Mr. Green
Козунаци няма да меся, никога не съм пробвала, може и да мога и да незнам ама не ми се занимава Mr. Green За яйцата незнам, нещо май неми се мацоти, като дойде време ще реша Crazy Нещо тая промяна на часовника тотално ме смаза, постоянно ми се спи и съм като труп, дано скоро свикна Praynig
mama-eli, за гимназията - най-добрите са езиковата, икономиката и ПМГ-то Peace Твоята щерка 7-ми или 8-ми клас стана вече? Какво й се учи на нея?

# 32
  • Мнения: 589

mama-eli, за гимназията - най-добрите са езиковата, икономиката и ПМГ-то Peace Твоята щерка 7-ми или 8-ми клас стана вече? Какво й се учи на нея?

В шести клас е, но обмислям да я запиша на подготвителни курсове още от лятото или от септември, че нещо го бяхме закъсали с математиката. Геометрията и се видя много трудна в началото. Освен това има нов закон за образованието и децата от догодина ще държат 3 изпита...абе шантава работа, ама да не ви отегчавам. А тя самата иска в някоя от софийските езикови с английски и немски или в Американския колеж  Confused Rolling Eyes Ама май няма да и стане номера. Ще видим.

Я кажи футболиста тренира ли редовно или те оставя да си спиш нощем?  Grinning Heart Eyes

Като свършим с ремонта ще се включа в анкетата. За сега не знам дали ще ми останат сили и търпение да меся. Козунак мога да си купя от магазина, ама яйцата ще си боядисваме заедно с децата. Голямо забавление е. Оставям ги да се намазотят до ушите и те много се кефят. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 154


А, все забравям да ви питам, може ли някой да ми препоръча дерматолог в Перник?
Иванка Димитрова е кожна ако ти върши работа.Много съм доволна от нея а и много познати са ходили и също са доволни.И Галя а и други бебета са били при нея   Peace помогнала е жената.В центъра е в 2 поликлиника.Имам и GSM  ако го искаш.
Козунази няма да меся,при нас има долу на главната фурна и са страхотни козунаците,.Яйца ще боядисвам.Ама кога е велик ден?????

# 34
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Благодаря за отговорите за дерматолог.
Лиске, Димитрова във 2ра поликлиника ли е. или в "св. Иван Рилски"? На мен ми трябва за възрастен, не за детенце  Peace

Козунази няма да меся,при нас има долу на главната фурна и са страхотни козунаците,.Яйца ще боядисвам.Ама кога е велик ден?????

И ние ще си купим козунак от чичо Гошо  Mr. Green което не пречи и аз да меся  Crazy
Нещо тая промяна на часовника тотално ме смаза, постоянно ми се спи и съм като труп, дано скоро свикна Praynig
Миленка, не е само от смяната на времето. На мен първите няколко месеца от бременността ми се спеше постоянно. То, верно, че тогава беше и есенната смяна на времето, но не е само от това в никакъв случай.

Ели и аз бих ти препоръчала професионалната гимназия по икономика - нали там съм учила, как няма да я похваля. Надявам се, че не е паднало нивото ов последните години  Peace

И накрая да се оплача от моя син. Вчера като се прибрах от работа ги намерих с баба му на площадката пред 1ви блок и той сам си играе в целия пясъчник, защото гони момиченцата да ги гушка и целува и те бягат Laughing То нямало пък на кого да се метне - баща му беше много горд като му разказах  Mr. Green
Айде лек ден, стига съм ви отегчавала.

# 35
  • Мнения: 22
Лиске Великден е на 19 април ето ти инфо! http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B4%D0%B5%D0%BD
SvetlaK твоят син много гальовен,от малък знае!

# 36
  • Перник
  • Мнения: 4 863
http://www.aas-sofia.org/admission/scholarship/
Англо-американско училище (ААУ) отново дава стипендии на талантливи български ученици
Краен срок: 27 април 2009 г.
За трета поредна година училището отпуска пълни 4-годишни стипендии на ученици, завършващи 8 клас тази учебна година. ААУ е най-елитното международно училище в България. През последните две години 12 успешно представили се на приемните изпити български ученици продължават образованието си в ААУ.
Стипендиите са безвъзмездни и няма да се връщат.
Успешните кандидати трябва да владеят отлично английски език. Ще положат писмени изпити по език, математика и природни науки и интервю с представители на ААУ. Стипендиантите от 2007 и 2008 година идват от най-престижните български езикови училища и математически гимназии. Завършващите ААУ ще получат IB диплома, призната като най-добрата от елитните университети по света.
Тази инициатива е част от ангажимента на ААУ да подпомага България. Целите на програмата са да дава отлично образование както на чужденци, така и на български деца.

Ели, мисля, че това е полезно инфо  Peace

# 37
  • Мнения: 10
здравейте и от мен вече много натежала и много тръпнещта!За козунаци не ми се и мисли ,защото точно за тогава ме определиха сега пък деня,но  мисля че маминка ще направи иначе аз пък съм тук до Зарината над автогарата и така и те са хубави!!! cow

# 38
  • Мнения: 22
Честит празник на шегата!!!

# 39
  • Мнения: 3 372
Я кажи футболиста тренира ли редовно или те оставя да си спиш нощем?  Grinning Heart Eyes
Ако те чуе таткото ще видиш ти футболист Mr. Green За моторист го гласи човека Crazy Ама само през трупа ми Mr. Green Иначе си е нощна птица и ритка вечер късно, през деня спи като пор Heart Eyes Обаче не ми пречи да спя и аз спя като пор Mr. Green По 15 часа в денонощието #Crazy
Светле, абе до ония ден ставах супер рано и си лягах рано и откакто смениха времето почнах да си лягам посреднощ и да ставам на обяд Blush Ама имам още няколко месеца в тоя дух и после ще трябва да се стегна Peace
Твоя е голям сладур, представих си го как гони момиченцата Heart Eyes
ani4ka_6 , още малко ти остана Heart Eyes
Кога ще има среща бе девойки newsm78 Времето вече е много хубаво Peace

# 40
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Кога ще има среща бе девойки newsm78 Времето вече е много хубаво Peace

Aми айде де! Давайте да се организираме по-скоро, че после празници, всеки ще тръгне нанякъде и ще е по-сложно.

# 41
  • Мнения: 3 372
Кога ще има среща бе девойки newsm78 Времето вече е много хубаво Peace

Aми айде де! Давайте да се организираме по-скоро, че после празници, всеки ще тръгне нанякъде и ще е по-сложно.
И аз това казвам, хайде, последно те виждах малко преди да родиш Crazy Където кажете там съм, в Центъра, в квартала все ми е едно Peace В събота даже бях в квартала, че вече центъра го обиколих 100 пъти и ме знаят по магазините Mr. Green

# 42
  • Мнения: 154
Светле Димитрова е в новата сграда,незнам как се води точно.Ами аз съм ходила при нея и съм доволна.
За среща и аз съм за само че ние след обяд спим от 13 30-14  до 17-18 така че ако е сутрин ще доидем.

# 43
  • Мнения: 379
Момичета, я кажете знаете ли добра ясла в кв.Изток. Ама такава дето не ти връщат детето гладно, с изприщено дупе и изнервено /ако изобщо има такава/. И вие как си решавате проблема с гледането на детето ако си нямате баби на разположение. Аз съм само със свекърва, но тя щяла да ми гледа детето като порасне, защото сега я било страх  Shocked - пък то не хапе милото Sad . Аз засега си го водя навсякъде с мен и не ми тежи, но все пак към началото на 2010 ще се наложи да се връщам на работа, а взех да се замислям, че нямам идея на кой да си оставя бебко. Много искам да му взема жена за гледане, но нещо май чисто финансово няма да го понесем  Cry . Та давайте идеи...

# 44
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Аз предпочитам среща следобяд, защото сутрин трудно се организираме  Embarassed А и Калоян редовно пропуска следобедния сън. За място нямам претенции - където кажете.
Лиске, значи тази Димитрова, за която говориш е същата, за която и аз се сетих  Mr. Green в "Св. Иван Рилски".

Общи условия

Активация на акаунт