Искам просто да изразя благодарността си

  • 2 123
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 422
Благодаря ти Господи за това, че има такива хора на тази земя.........
Благодаря ти господин  "Л" , че върна надеждата и вярата в живота и в добрите Хора на едно напълно непознато момиче Благодаря Ви господин "Л". Господ здраве да ви дава Praynig
Благодаря, че накарахте моята най-добра приятелка да повярва ,че стават чудеса когато най-малко очкваме.

# 16
  • Мнения: 3 294
Цецинка , съжалявам за неуспешния опит  Hug
Дай Боже повече хора , като твоя дарител , дано има повече чудеса като това което ти се е случило  Praynig

# 17
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Цецинка,съжалявам,че не се получило,една много голяма прегръдка за теб! Hug
Господин "Л" радвам се,че доказахте,че добрината и благородността не са изчезнали.Благодарим Ви,и Бог да ви благослови!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 247
Цецинка съжалявам за неуспешния опит мило Hug
но наистина има и добри хора ето това е едно доказателство
БЛАГОДАРЯ НА ТОЗИ ГОСПОДИН И НЕКА БОГ ДА ГО ПАЗИ

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Момичета,разплакахте ме CryТолкова сте мили,благодаря ви от сърце за съпричастността,благодаря на Бог,че попаднах в този форум,в който срещнах най-добри приятелки и невероятно силни момичета и който ми помага да вървя напред,благодаря ви,че ви има Hug Hug Hug

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Цеци, много силно те прегръщам, миличко ...  Hug Благодаря ти, че въпреки всичко успя да събереш сили и да споделиш с нас за този Добър Човек! Защото най-трудното на този свят е да бъдеш Добър! Бог да благослови твоят дарител и всички Добри хора по света!
А за теб съм сигурна, че един ден ще споделиш с нас и най-хубавата новина и всички ще плачем заедно, само че този път не от болка и тъга или само от благодарност, а от неизмеримо щастие ... Само че незнам на кой кога му е писано да го изпита ... При едни идва по-бързо, при други малко се забавя ... Но на този свят сме родени, за да изпитаме всички чувства, които съществуват, така че рано или късно няма да има само болка ..., ще дойде и другото, по-сладкото след нея ...

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЦЕЦИ, най-искрено и приятелски те прегръщам!

# 22
  • София
  • Мнения: 406
Цецинка,ти си един много силен човек Hug.Не спирай да вярваш и чудото ще се случи.Господ здраве да дава на г-н Л.

# 23
  • Мнения: 1 091
И аз благодаря на този Човек за добронамереността му. Да е жив и здрав! Много жалко, че опитът е бил неуспешен, Цецинка, ти заслужаваш да си щастлива. Моля се скоро да чета друга твоя тема, вярвай мила, че и това ще стане  Praynig.

# 24
  • Мнения: 608
Но на този свят сме родени, за да изпитаме всички чувства, които съществуват, така че рано или късно няма да има само болка ..., ще дойде и другото, по-сладкото след нея ...


Много добре казано, Hariela Peace

Цецинка, успех при следващия опит Hug

# 25
  • Мнения: 945
Цецинка, нали уж вече ще се финансират опитите, та в тази връзка дано те включат и този път да успееш! Късмет, мила Hug

# 26
  • Мнения: 763
Цецинко, само искам да те гушна, и да ти кажа да не спираш да вярваш  Hug Hug Hug Да е жив и здрав този Човек, който ти е дал надежда, тогава, когато си имала най-голяма нужда от нея   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 324
Колко е хубаво да прочета, че още има добри хора на този свят Simple Smile Браво. Пожелавам им много здраве и щастие. 
Цеци  Hug миличка мног съжалявам, че опитът е неусшешен  Hug знам че си силна и че ще продължиш напред и от сърце ти желая много скоро да гушкаш своето бебенце  Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Цеци Hug Hug Hug, съжалявам  .Искрено се надявам скоро всичко да се нареди  Hug Hug
Колко е хубаво , че още има хора ,които да подадат ръка !

Общи условия

Активация на акаунт