Моля за съвет - детето ми отказва храна различна от мляко

  • 1 475
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
и моето бебе е така от няколко дена....тя е почти на 8 месеца,до скоро си хапваше без проблем,сутрин изпиваше към 160 гр мляко,на обяд 100 гр зелен.пюре,следобед 100 гр каша и плодово пюре,а за вечерното хранене към 210 гр мляко.Но от 2-3 дена нещо не иска да яде много,вчера бяхме на консултация и на кантара я изкараха ч е  е с 100 гр по- малко от миналия месец....малко се притесних,но педиатъра ме успокои че може да е от кантара..ами ако не се дохранва достатъчно?мойе да са зъбки,защото и плаче от два дена следобед...а не е от ревливите...

# 16
:party:MIAMA PO XYBAVO OT MLIAKOTO ZA EDNO DETE .NESE TREVOJI MILA.AZ PAK MOETO BEBE OTKAZVA /AM/ I TOVA ME TREVOJI  A E NA 4 MESECA NAVAR6VA GI DNES.VSI4KO 6TE SE NAREDI DAVAI MALKO PO RANO PREDI MLIAKOTO KOGATO IZPITVA GLAD  NO VSE PAK TI SI ZNAE6. Peace

Няма по-хубаво от млякото за едно дете. Не се тревожи мила. Аз пък моето бебе отказва АМ и това ме тревожи а е на 4 месеца навършва ги днес. Всичко ще се нареди давай малко по рано преди млякото когато изпитва глад но все пак ти си знаеш.  Peace


Моля, пишете на кирилица.
Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 12:06 от Vivi

# 17
  • Мнения: 346
И аз мисля ,че е нормално.От няколко дни моето иначе ящно 6 месечно бебе е страшно злоядо.Не иска и АМ.Само кисело мляко не отказва.Днес видях две белезникави петънца на горните венци и всичко ми се изясни.

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ние сме от тези,дето ядат само мляко-плодово,кисело,адаптирано.Нищо друго не иска.Види ли лъжица и лошо й става.Ама съм я оставила каквото иска това.Надявам се да премине този период.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 185
Сина ми също отказваше твърда храна! При него беше свързано с никнене на зъби! Отмина и този период, но и сега като го понапъне зъба и бута лъжицата!

# 20
  • Мнения: 2 334
Мисля че проблема се дължи на никненето на зъби.Дъщеря ми също беше така в един период.Не се притеснявай давай само АМ и детето ще си покаже кога отново ще премине към твърда храна.

# 21
  • Мнения: 99
никнат зъби baby_neutral

# 22
  • Мнения: 79
И бебка беше така,не се притеснявай, наистина има такива периоди, после пък в някой може да се чудиш как да й пробуташ малко мляко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт