има ли някоя с моята съдба

  • 6 014
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • sf
  • Мнения: 10 152
Хубаво е ,че си оптимист и мислиш,че ще напусне жена си и ще живее с теб и вашето дете, но аз лично не бих се радвала преди това да стане факт.
Той знае ли,че си бременна? Мисли ли въобще да напусне жена си и говорили ли сте за ваше общо бъдеще?

# 16
  • Мнения: 1 354
И аз,напълно подкрепям мнението на  мама Цоцоланка, помисли си много внимателно ти какво искаш! В крайна сметка е важно ти какво мислиш и чувстваш (е все пак и на бащата трябва да кажеш). Каквото и да решиш и аз ти пожелавам успех Peace

# 17
  • Мнения: 28
Имала съм връзка с него 3години, след това се разделихме, и точно тогава за 2-3месеца е станала грешка с тази жена.Знам, че той е с нея само заради детето.Скоро говорихме, че ще я напуска и иска да опитаме отново, да си дадем още един шанс, след цели 3години раздяла все още има нещо между нас.Все още не съм му казала че съм бременна, но и това ще стане.
Просто искам да споделите дали някоя е в подобна ситуация - мъжът и да има дете от друга.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 975
Че бракът му е неуспешен имаш ли някакви други доказателства освен неговите приказки?

# 19
  • Мнения: 27 524
Забременяваш за да развалиш едно семейство ли?

Хайде без констатации. Решението е на двама все пак, не се забременява от въздуха  Wink  Peace

# 20
Много жени тук, а и мъже имат връзка с хора,които имат деца от предишна връзка. Казах обаче ПРЕДИШНА. А при теб.... ох , значи той в момента изневерява на жена си. Е колкото и да имат пререкания, след като още живеят заедно - ти защо си спала с него ??? Сори , ама добре че не съм на нейно място . А на твое пък съвестта ми не би позволила да съм.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
мисля че трябва ти и таткото да решите, това че има друго дете не е проблем, въпроса е вие двамата какво искате....

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
Забременяваш за да развалиш едно семейство ли?

то май реално семейство не е имало наистина...имало е нещо насилено - в името на едно дете.....
така че не точно тя е тази, която разваля нещата....поне така както го е описала...те такива семейства от начало са си обречени.....

# 23
  • Мнения: 12 665
Ау, каква драма. А дали ти не си грешката.

# 24
  • Мнения: 4 068
Имала съм връзка с него 3години, след това се разделихме, и точно тогава за 2-3месеца е станала грешка с тази жена.Знам, че той е с нея само заради детето.Скоро говорихме, че ще я напуска и иска да опитаме отново, да си дадем още един шанс, след цели 3години раздяла все още има нещо между нас.Все още не съм му казала че съм бременна, но и това ще стане.
Просто искам да споделите дали някоя е в подобна ситуация - мъжът и да има дете от друга.


Въпросът ти изначално е странен. Какво значи има ли друга като мен дето мъжът и да има дете от друга? Та тоя човек на теб не ти е мъж, а е мъж на другата. Струва ми се, че малко избързваш. Първо му кажи за бременността, второ виж какво ще направи, трето вземете се оженете пък тогава мъж. В този момент май само ти си мислиш, че ти е мъж, а той не знае дори. Сори ако истината боли, но.....хубаво е да не се чувстваш толкова сигурна преди работата да е станала. Дет се вика твоята риба още е в морето, а ти вече лигавник си си вързала.

# 25
  • Мнения: 4 965
Като чета, оставам с впечатлението, че в случая човекът си има семейство, жена, дете, а ти си другата, която чака дете от него...
Аааа, Ренци го е написала току-що. Peace

# 26
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Ани, мила, следващата ти тема ще е озаглавена "Изостави ме бременна".
Съжалявам.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Знам, че той е с нея само заради детето.Скоро говорихме, че ще я напуска и иска да опитаме отново, да си дадем още един шанс, след цели 3години раздяла все още има нещо между нас.Все още не съм му казала че съм бременна, но и това ще стане.



И ти повярва ли му?
Очаквам с нетърпение развитието.

# 28
  • Мнения: 12 665
Той има семейство. Жена и дете.  Ау, горият, насадени са му. Сигурно без негово участие се е получило това дете. Или е мислел за теб, когато го е правил. А пък оная лошата...

# 29
  • Мнения: 1 121
Забременяваш за да развалиш едно семейство ли?

Е това беше доста грубо. Все едно е забременяла от самосебе си. А това, че мъжът е спал с нея не разваля ли смейството???

Общи условия

Активация на акаунт