Пролетни придобивки/ 10

  • 45 634
  • 472
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 4 051
Аз някъде ги гледах и в розово Simple Smile.

# 436
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мерси! А колко са удобни ако знаете Simple Smile А за цвета...обожавам го и аз Simple Smile

А всъщност от къде са?  Grinning

# 437
  • Мнения: 3 459
Мерси! А колко са удобни ако знаете Simple Smile А за цвета...обожавам го и аз Simple Smile

А всъщност от къде са?  Grinning
Ботичели.

# 438
  • Мнения: 598
Ботичели  Peace

# 439
  • Варна
  • Мнения: 535
И аз ги исках в розово, обаче вече беше свършила номерацията Sad Но пак не останах без розови обувки от там де  Mr. Green
Ето почти същите...обаче цената е  Rolling Eyes
http://www.shoes-bg.com/ladies_elegant_shoes/118272.html

# 440
  • Мнения: 3 459
Тия от shoes-a да вземат да се гръмнат!  Twisted Evil

# 441
  • Варна
  • Мнения: 535
Недей така ....имат едно допълнително парченце от кожа към пръстите...пък на ботичели са изцяло от ластици  Mr. Green

# 442
  • Мнения: 3 459
Недей така ....имат едно допълнително парченце от кожа към пръстите...пък на ботичели са изцяло от ластици  Mr. Green
Въххх, за едно парченце още 50 кинта.  Crazy  Айде няма нужда.  Stop

# 443
  • Мнения: 1 505
Лу,обожавам desigual,а тази рокля е една от любимите ми,със здраве да си я носиш.
Susikata,и цвета и модела са страхотни,много да си ги фръцкаш.

# 444
# 445
  • Мнения: 139
susitka страхотни сандали Hug

# 446
  • Мнения: 8
Недей така ....имат едно допълнително парченце от кожа към пръстите...пък на ботичели са изцяло от ластици  Mr. Green
Въххх, за едно парченце още 50 кинта.  Crazy  Айде няма нужда.  Stop

Ааа, недейте така и на Ботичели си имат парченце, мерих и аз същите, но в черно, ама моето широко краче хич не е за такива сандали  Joy

# 447
  • Мнения: 598
Индиго се казва и в нещо като подлез в края на главната улица откъм реката.незнам дали обясних добре  newsm78

# 448
  • Мнения: 24
http://www.shoestudio.com/pws/images/catalogue/products/01298706 … 12987069074_1.jpg
едни чехълки и от мен (снимката от нета, че ме мързи да снимам:) ) само където дойдоха разочароващо доста по-зелени, а така се надявах да са по на синьо Sad
Честито на всички, много хубави неща:)

# 449
  • Габрово
  • Мнения: 311
Тамън преди малко гледах от тея с ластиците в Ботичели... Ми не ме е яд, че дадох тройно повече пари за моите такива, има си разлика Wink

Общи условия

Активация на акаунт