Сухар от колко месеца?

  • 2 001
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Със сухар захраних към осмия месец. Давах му го директно да си го хапва. Беше му много приятно да си трие венците със сухари  Simple Smile.

# 16
# 17
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Някъде между 7 и 8 месец в попарката.

# 18
  • Мнения: 69
Много ви благодаря  bouquet днес питах предишната ни педиатърка тоест на сина ми дали мога да давам и тя ми каза,че мога да слагам по едно сухарче в супата.Сина ми съм го гледала с нейните съвети и съм много доволна,но малката записах при друг педиатър и малко съм разочарована ивсе пак реших да започна да давам през ден по малко в супите. Grinning

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На бебе на 4м да слагаш обикновен сухар.............. newsm78.................... Naughty На тази възраст е нормално, даже рано, тепърва да се захранва с храна, различна от мляко, но за глутен е прекалено рано. Дано детето няма проблем, де

# 20
  • Мнения: 146
Много е рано за сухар от 4 месец  Shocked аз започнах към 6 месец че и средата

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На 8  Peace

....... тя ми каза,че мога да слагам по едно сухарче в супата........

Аз не мога да разбера само едно. Що го мъчиш детето с тези супи и сухари. Че то вече е на цели 4 месеца - голямо е. Я му направи една салатка, налей му една ракийка на детето, сложи му една вратна пържола на скарата ....... така де, какво толкова. Не ги слушай тези изперкали майки тука във форума. Те нищо не разбират  Mr. Green

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 23:27 от Miss Dior Cherie

# 22
  • София
  • Мнения: 15 221
мога да слагам по едно сухарче в супата.

ОК. Щом си решила... Но потърси от безглутеновите.
Иначе не виждам нито една разумна причина да дадеш глутен на толкова малко бебе.
Или поне прочети това, примерно: За глутена . Поне да знаеш какви рискове поемаш, ако го въвеждаш на тази възраст въпреки предупрежденията.

# 23
  • Мнения: 1 740
И аз мисля ,че е  много е рано за сухар, аз дадох след 7 месец.
И се чудя защо на 4 месеца му даваш супа?

# 24
  • Мнения: 4 434
На 6 месеца с попарата въведох.

# 25
  • плевен
  • Мнения: 644
На 7 месеца с попарата

Общи условия

Активация на акаунт