Спам- тема (30.3- 5.4`09)...гоуЕм майтап, ви казвам...

  • 41 092
  • 2 858
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23
Заповядайте на разходка в зоопарка  Peace
http://viktory08.mondozoo.com

# 76
  • Мнения: 15 619
Гигс, аз на тази диета от глад ще умра, сестро.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Ей ся ще се нашумкам с нещо по-солидно.......Няма да те дразня... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мечони, стискам палци да са в норма изследванията. Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 5 393
Гиговче- сополите му не минават и кашля от тях, но рядко.  Не знам, хем не е болен, хем не е за градина.
И аз нещо се разболявам, вчера много ме болеше гърлото, през ноща се опитвах да кашлям и аз....писна ми вече Tired

На диета не мога да съм- не знам как издържате. Аз съм голяма лакомия и много лесно се поддавам на изкушения, особено шоколадови. Laughing

# 78
  • Мнения: 15 619
Аз на тънко мезе се поддавам .....шиколадовите не ме привличат твърде.... само по едно месечно време ми се налага....за обмяна на кръвчицата.... Mr. Green
Моето дребно сутринта се закашля - сухо, на два пъти. Веднага направих чайче. Ще  го овардя тоя път.....

# 79
  • Мнения: 5 140
Гиговче- сополите му не минават и кашля от тях, но рядко.  Не знам, хем не е болен, хем не е за градина.
И аз нещо се разболявам, вчера много ме болеше гърлото, през ноща се опитвах да кашлям и аз....писна ми вече Tired

На диета не мога да съм- не знам как издържате. Аз съм голяма лакомия и много лесно се поддавам на изкушения, особено шоколадови. Laughing

и Ния е така, капя и цитросепт и физиологичен р-р, отделно цитросепт със сок, духаме носа, прагрип на боарон и много вит Ц


ОООООООООО НА ВСИЧКИ  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 5 393
Ооо, Синеочо Hug Heart Eyes  Аз в момента съм само с физ. разтвор, просто няма какво друго да ползвам. Нито кашлицата му е за сироп, нито сополите му са за капки.

# 81
  • Мнения: 15 619
Заповядайте на разходка в зоопарка  Peace
http://viktory08.mondozoo.com

Снощи му правих на голямото регистрация там.....Каквото ни пратят и все се регистрираме... Mr. Green Посетих го.  Нали само посещение се иска.... newsm78 newsm78 newsm78

# 82
  • Мнения: 15 619
Синеоч, боли ли те още? Как си?  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 5 140
Синеоч, боли ли те още? Как си?  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 Heart Eyes


не ме боли постоянно, само на моменти и то една тъпа болка, като предменструална, ама то скоро ще ми идва така че може и от това да е, движа си се нормално вече, само че ме тресе нервата докато излезе хистологията ще ми се отели вола  Crazy ooooh!

# 84
  • Мнения: 5 140
Ооо, Синеочо Hug Heart Eyes  Аз в момента съм само с физ. разтвор, просто няма какво друго да ползвам. Нито кашлицата му е за сироп, нито сополите му са за капки.


а сополите му какви са, на Ния са ту безцветни ту зелени, но ги духаме постоянно, а в петък я болеше гърлото

# 85
  • Мнения: 5 393
Сополите му са точно както описваш- ту жълто зелени(сутрин примерно), после преминават в безцветни.  Странното е, че гърления секрет излезе чист Thinking  Та затова и не давам нищо, само физ. разтвор и витамини. Гърлото му беше леко червено миналата седмица, но не го боли.

# 86
  • Мнения: 5 140
Сополите му са точно както описваш- ту жълто зелени(сутрин примерно), после преминават в безцветни.  Странното е, че гърления секрет излезе чист Thinking  Та затова и не давам нищо, само физ. разтвор и витамини. Гърлото му беше леко червено миналата седмица, но не го боли.


що не му вземеш есберитокс или клеева тинктура да му даваш със сокче

# 87
  • Мнения: 5 393
Есберитокс му давах преди, нямаше ефект. Клеева тинктура имам, давам му със сок.

# 88
  • Мнения: 2 491
Гигс, аз на тази диета от глад ще умра, сестро.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

...
Ама аз се храня бе, що си мислиш че ще умреш от глад, няма такова нещо, ей сега отивам да хапна пържолка с една голяма салата и да ти кажа това ще ме насити Wink Ама няма да ям пържолата примерно с бял хляб и гарнитура пържени картофи, това е разликата Wink
Пък сладко и без това не обичам много много и затова не ми пречи, че не го ям Wink

Синечока, как си Hug Възстановяваш ли се? Ще мине болката спокойно, а  кога ще излезе хистологичният резултат, опитай се да бъдеш спокойна и не го мисли и да се тревожиш, че по лошо така като го затваряш вътре. Всичко ще е наред Peace

Да се оправят дечицата ви Praynig

# 89
  • Мнения: 5 140
Гигс, аз не го мисля, но като се зачета в темата ииииииииии Crazy Confused Cry

Общи условия

Активация на акаунт