Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! - 2

  • 221 882
  • 1 163
  •   1
Отговори

Анкета

Къде предпочитате да се съберем и семейно ли?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • София
  • Мнения: 2 019
Здравейте!  Hug

Ето я новата тема, в която продължаваме да списваме хора с дискови хернии, решени да преборим болката с вяра, добро настроение и споделяне с приятели.

Ако в този профил разпознавате себе си, заповядайте при нас!

Ако просто желаете повече информация, можете да я получите в предишната тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363785.0


или в темите-предшественици на настоящата :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133896.540 - "Операция на дискова херния"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302471.0     - "Операция на дискова херния" - 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351547.0     - "Операция на дискова херния" - 3

# 1
  • София
  • Мнения: 2 019
Момичета и момчета,

Пуснах нова тема, за да мога да добавя анкета.
Засега в анкетата сложих дадените до тук предложения.
Ако имате някакви допълнения, кажете, мога да я редактирам.

Аз гласувах за Пловдив, семейно.  Grinning

# 2
  • Мнения: 309
Буболина,какво става с теб?Постоянни ли са болките,много ли са силни? Лекуваш ли се с нещо сега освен тегретола?Не се отчайваи,мисли си ,че в следващия час например няма да имаш вече болка-малко самовнушение мисля,че ще ти помогне.Звучиш много песимистично,толкова ли е зле?

# 3
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Буболина,какво става с теб?Постоянни ли са болките,много ли са силни? Лекуваш ли се с нещо сега освен тегретола?Не се отчайваи,мисли си ,че в следващия час например няма да имаш вече болка-малко самовнушение мисля,че ще ти помогне.Звучиш много песимистично,толкова ли е зле?
Ами освен тегретола съм и на стероиди,инжекционно,плюс НСПВ,сякаш нищо не действа,наистина съм отчаяна вече.Благодаря ти за подкрепата. Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2 019
Буболина, не бързай с отчаянието!
Пак ти предлагам да помислиш за консултация в Токуда.  Hug

Аз тази сутрин рано-рано отскочих до личната лекарка да си взема направлението за Кюстендил.
Почвам и багажа да си поприбирам вече.  Grinning

# 5
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Буболина, не бързай с отчаянието!
Пак ти предлагам да помислиш за консултация в Токуда.  Hug

Аз тази сутрин рано-рано отскочих до личната лекарка да си взема направлението за Кюстендил.
Почвам и багажа да си поприбирам вече.  Grinning
Благодаря Софи,тази седмица ще гледам да отида,а на теб ти пожелавам много приятно и ползотворно изкарване на Кюстендил! Hug

# 6
  • Мнения: 669
Буболина ,не си ли мислила за иглотерапия?На някой им действа добре.След като Габровски ,ти е казал да не бързаш с операцията.Знам какво ти е, и аз съм с проблеми от дълго време.Обикновенно тези с "вечните " болки не се повлияват добре от операция.А за пластините които ти предлагат,ако нямаш преплъзване не бързай да слагаш.

# 7
  • Мнения: 223

   Софи, браво за анкетата.
   Апелирам да гласуват само тези, които наистина смятат да дойдат.
   Аз лично одобрявам и трите предложени досега места, щом в крайна сметка са около географския център.Затова не съм гласувал за мястото.Гласувах да бъдем семейно, но ако мнозинството реши да е без половинките, пак съм съгласен.

# 8
  • Мнения: 14
Здравейте на всички!
От две седмици вече и аз си имам като вашия проблем /L5 S1/. До колкото разбирам ще го имам за дълго.Започнах вече с алтернативни методи за сега ефекта не е голям.Ако знаете нещо за Петър от Павликени моля пишете ми преди да отида.

# 9
  • Мнения: 661
Здравейте всички  Hug Хоп и аз в новата тема . Дадох си мнението в анкетата - Трявна и ако може с половинката ( от половинката зависи ) , но бих си променила мнението според болшинството . САмо да не е във Варна ,че е много далеч  Laughing
Вчера голяма разходка си направих  , въпреки мрачното време и препръскващия дъжд и се прибрах със зачервени бузи и болки в краката , но с изминато близо 6 км разстояние . Намерих сили да изтичам до съседния блок и да нахраня едни улични котки , да сложа вечерята , да изгладя един панталон и накрая вече бях на леглото  hahaha

Разказвам всичко това не за да се хваля ,  а за да вдъхна кураж на тия , които все още са отчаяни ,че няма да могат да се върнат към предишния си темпераментен живот Simple Smile Аз бях много зле , месец и половина куцах , заради схващането в задколянната ямка . Болки - много силни . И вчера ги имах , но нарочно не им обръщах внимание . Не съм пила и хапчета .

Bubolina ,

Сменете терапията . Не може да не се намери лекарство , което да не действа . Стискай зъби и мисли за топлото време , с което болките ще понамалеят .

# 10
  • Мнения: 803
Здравейте на всички!
От две седмици вече и аз си имам като вашия проблем /L5 S1/. До колкото разбирам ще го имам за дълго.Започнах вече с алтернативни методи за сега ефекта не е голям.Ако знаете нещо за Петър от Павликени моля пишете ми преди да отида.

Алли, този Петър са го описали във един друг форум и бях дала линк в нашия, но го потърси защото ще изгубя много време да ти го намеря. Просто се връщай назад и дебни изпратени линкове от постовете на ОК. А от 13-ти април ще съм точно там и ще поразпитам за този Петър и ще пиша.

Софи, благодаря за новата тема. Ето ме и мен в новата тема. Относно конгреса-още не съм гласувала защото не знам какво да правя. Първо не знам за кога ще го насрочваме, второ ако решите да е в Трявна (аз съм родом от този край) ще гласувам - Южна българия ми идва далеко и не мога толкова дълго да карам колата. А за това дали да е семейно тябва да се пита половинката. Общо взето трябва да се съобразя и с финансовото състояние в момента.

# 11
  • Мнения: 661
Да , наистина и финансовия проблем го има ! Кризата ще се задълбочава още повече , даже се очаква да продължи до следващата зима . Цените на много стоки започнаха да падат драстично , по курортните места - също .

# 12
  • Мнения: 803
Да , наистина и финансовия проблем го има ! Кризата ще се задълбочава още повече , даже се очаква да продължи до следващата зима . Цените на много стоки започнаха да падат драстично , по курортните места - също .

Наде, не ме стряскай- ако съм безработна до другата зима ще откача тотално от бездействие. Хубаво е, че цените падат, но като нямаш достатъчно пари да пазариш не е предимство. А това, че на курортите цените падат не съм много сигурна. А колкото до това да си изкараме чудесно и евтинко имам приятели, които дават семейна къща, но е в Родопите - Ягодина и то доста далеко.

http://kushta-snejana.hit.bg/

 Иначе там е супер и като красота на природа и като приемане от хората. Но е прекалено далеко, поне за нас от Варна. За Софиянци или Пловдив не е.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 019
Здравейте на всички!
От две седмици вече и аз си имам като вашия проблем /L5 S1/. До колкото разбирам ще го имам за дълго.Започнах вече с алтернативни методи за сега ефекта не е голям.Ако знаете нещо за Петър от Павликени моля пишете ми преди да отида.

Алли, този Петър са го описали във един друг форум и бях дала линк в нашия, но го потърси защото ще изгубя много време да ти го намеря. Просто се връщай назад и дебни изпратени линкове от постовете на ОК. А от 13-ти април ще съм точно там и ще поразпитам за този Петър и ще пиша.

Лили, в нашата тема не се ли коментираше Петър Сърбина от Бургас?  newsm78

Алли, би ли споделил какви алтернативни методи използваш?

# 14
  • Мнения: 661
Лили , ами то си е така ! Например , мисля ,че беше промоция  на Практикер , два климатика " Фуджицу " , инверторни , 12-ки , бяха на цена 1299 двата ! В Технополис също са паднали цените , а мои познати сега ще предоговарят цената за куненското обзавеждане , което са си поръчали , защото цехът няма работа , пак заради кризата . Но все пак става въпрос за по крупни покупки . ПО курортите положението е горе-долу същото . Защо само не падат цените на хранителните продукти , а ?! Нещата наистина са сериозни . Ако на някой му се чете , ето ви линк :

http://bipartia.com/index.php?option=com_content&task=view&a … 645&Itemid=39

Общи условия

Активация на акаунт