Загубих моите близнаци в 19г.с

  • 3 014
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 608
Bebenccence, много е тъжно, несправедливо и жестоко!  CryИскрено съжалявам, дано да се изправиш бързо и да продължиш борбата  Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Бебенце,много съжалявам  SadНяма думи,с които да те утеша в тази огромна мъка,която изпитваш.Пожелавам ти да намериш сили в себе си да продължиш напред Praynig

# 17
  • Мнения: 4 700
Ужасно е.
Несправедливо е.
Тежко е.

Съжалявам много zа мъката ти.  Sad

# 18
  • Мнения: 77
"Когато изглежда,че няма надежда,
че всичко е свършено вече
недей де отчайва,недей се спотайва недей се предава човече.
 Кажи , не ми пука от таз несполука,
аз мога,аз вярвам аз зная,
че въпреки факта това е антракта,
това е антракта,а не края..."
Всички играем една голяма игра наречена живот,но това не е края на твоята героиня има още действия...кураж мила. Не подтискай емоциите, изживей ги и продължи напред нямаме друг избор.

# 19
  • Мнения: 2 382
Много съжалявам, мила Sad.Кураж..., бъди силна...

# 20
  • Мнения: 20
Миличка много съжалям. Аз след 4 години опити за забременяване и след като видях EFP загубих бебето си в 13 г.с. Вярата ми в Господ ми помогна да излезна в дупката която бях попаднала. Вярвай и ще успееш. За миг не се разколебавай.

# 21
  • София
  • Мнения: 406
Много съжалявам,миличка. CryБъди силна... Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 908
Бебенце прегръщам те силно,друго няма какво да ти кажа в този момент,трябва да продължим напред въпреки всичко,което ни се случва по пътя към нашата най-голяма и единствена мечта. Praynig Hug

# 23
Бебенце,  Hug, няма думи в такъв момент, но намери сили да продължиш. Почини си сега и следващия път ти пожелавам да прегърнеш своята мечта. Hug

# 24
  • Мнения: 491
Не знам какво да кажа, тежко е да преживееш това Sad

# 25
  • Мнения: 284
....... Cry Cry Cry
много съжалявам

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Бебенце,съжалявам ..думи нямам ..много ми е мъчно за теб  Cry Cry Cry

# 27
  • Мнения: 52
 Cry Cry Cry
Бъди силна, мила, и дано в най-скоро време да изживееш Щастието! Hug

# 28
  • Мнения: 186
Съжалявам за загубата ти. Трябва да си много силна за да продължиш напред. Всички тук ще ти помогнат с каквото могат. Само не губи вярата си, вярвай и някой ден мечтата ти ще се сбъдне! HugКураж!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Bebenccence, не се предавай мила! Hug

Знам, че е много трудно. И аз загубих бебчето си в 16г.с. Беше толкова желано, след 7г.стерилитет и след  поредното ИКСИ... Cry. Сякаш светът се срина... Намерих сили да продължа напред - пак ИКСИ и така - сега си имам син на 7 и дъшеря на 3...
Всичко ще се оправи, ще видиш Peace Просто не се отказвай, събери сили и продължи напред!

Общи условия

Активация на акаунт