Детските конкурси за красота

  • 18 346
  • 438
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 7 212
Абсолютно.
Елементарно е манипулираш тригодишно.
Лошото е, че явно на никого не хрумва да обяви подобни мероприятия, или поне в подобен вид, за незаконни.

# 376
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Ами може и "личен" да е, важното е да са зададени правилните въпроси.

Например: маме, искаш ли да станеш принцеса, искаш ли истинска корона, нали си най-красивата, хайде да зарадваме леля/баба/стринка...

Точно така е!

# 377
  • Мнения: 1 394
 hahaha Joy hahaha Joy Само си представете следната ситуация:Майка пита детенцето си:-Искаш ли бонбонки?
Детенцето се тръшка:-Не,не,не искам мис,мис да бъда!!!

# 378
  • Мнения: 465
Мисля си за това как можем да обясним на едно дете,защо трябва да стане "Мини миска"? Rolling Eyes

# 379
  • Мнения: 4 586
Имаше такъв хамерикански филм, в който малко момиченце стана актриса.
Майката беше представена като галяма гад.

# 380
  • Мнения: 2 641
аз не съм фен на подобни конкурси, но относно избора, дъщеря ми беше на 3 години и 10 месеца , когато сама си избра да ходи на балет. като стана на 4 я записах и отиде с голяма радост. ще кажа че преди това съм я водила по детските балети в операта и беше толкова впечатлена и ентусиазирана, че сърце н еми даде да й откажа да я запиша на балет. аз лично мислч че е още малка. сега видя че е доста по трудно танцуването в школа, отколкото само да гледа в операта и дали ще остане или не ще си зависи от нея. така че ако въпросното дете е гледало такива предавания и са му харесали в показността си, нищо чудно само да е пожелало. за мен такива конкурси са неразбираеми защо съществуват, но явно хората се забавляват, в което лошо няма.

# 381
  • Мнения: 2 132
Много дълга тема, после ще я чета цялата.
Една моя племеничка се явяваше на конкурс, но не е била на 3годинки, а на 6. Бяха поискали от майка и съответна сума, за да стане детето на 1во място Shocked Разбира се, майка и не плати, а я заведе колкото да и мине мерака, и детенцето остана на 2ро място.

А за тези майки дето още от раждането си искат да правят децата си мис, не знам какво да кажа...

# 382
  • Мнения: 519
  Някъде по-назад прочетох,че 3-годишните правели "личен избор" за явяване на такива конкурси.Пълна глупост според мен,но друга ми е мисълта.15-годишните видиш ли вече можели да направят такъв избор и на тях им било разрешено да се явяват.Та те също са още деца по смисъла на закона.Не се ли изисква родителски подпис или съгласие някакво за такива неща. А ако получат такова значи родителите насърчават подобни постъпки.Та все едно е на колко е детето.ТО Е ОЩЕ ДЕТЕ.
   Визирам явяването единствено на конкурсите за ДЕТСКА красота.

# 383
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля, че има значение дали децата на над 16 години и за какъв вид договори става въпрос.

# 384
  • Мнения: 4 916
Хехе, точно в момента гледам репортаж та тема "Амбициозните родители са повече от талантливите деца". Съвсем по темата с талантите от преди няколко страници.

... "Синдром на надъхания родител" Simple Smile

# 385
  • Мнения: 1 394
...И не само... Peace

# 386
  • Мнения: 1 517
Имаше такъв хамерикански филм, в който малко момиченце стана актриса.
Майката беше представена като галяма гад.

Биографичен филм за Натали Ууд. Когато го гледах, на няколко сцени ми идеше да удуша майката, барабар с болната и амбиция.

Ето и пресен пример от личния ми живот  за тъпа амбиция: синът ми е на 10, обещаващ музикан е, свири от 4 годишен и има талант (не се фукам, клазвам го като предисловие на случката). Дъщеря ми - ВЕЧЕ на 6 си е едно умно, хубаво, нормално момиченце. Напоседък някои близки и познати започнаха да ми досаждат с въпроса: "Ама как, тя с нищо ли не се занимава"  Shocked , "Ама ка така, батко и свири от бебе...и тя трябва да прави нещо, вече е на 6".... newsm78 и като е на 6 и не тава признаци за някакъв явен талант значи, че е изтървала козите ли, що ли... (между другото обожава да рисува, добре го дава...има данни да пее също, но пък голям срам я мори, но явно съм оперирана от амбиция, щото на нейната възраст много момиченца рисуват).

# 387
  • Мнения: 452
и аз имам племенница мини мис- кралица на красотата ,но мисля ,че майка и я заведе на шега на конкурса и хич не очакваше да я изберат - сега всички са много горди с нея .
и на мене ми се струва доста педофилско американското представяне,
но в Бг все още сякаш не ги правят по такъв идиотски начин дечицата - слава богу!По- естествени се представят .Ако е на шега го рабирам ,ама да се побъркаш от болни амбиции ......... #CrazyАЗ се сещам за един американски филм комедия - детето възгрозничко дебело отиде на такъв конкурс дето всички бяха като кукли- ,а дядото го готви и танца му беше като стриптийз и го свалиха от сцената абе пълна гавра с тия детски конкурси ,ама не се сещам името  на филма,пропътуваха цяла Америка за тоя конкурс уж ,за да угодят на малката ,дядото почина по пътя ,но нищо не ги отклоняваше от заветната цел - конкурса за красота .....то момиченцето беше с едно тумбаче такова ,а ония едни накипрени........

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 18:46 от zvetina

# 388
  • Мнения: 13 512
и аз имам племенница мини мис- кралица на красотата ,но мисля ,че майка и я заведе на шега на конкурса и хич не очакваше да я изберат - сега всички са много горди с нея .

Чудесен повод за гордост, браво! Да им е честитс титлата и още много такива да им донесе, за да  се гордечт още повече!

# 389
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
и аз имам племенница мини мис- кралица на красотата ,но мисля ,че майка и я заведе на шега на конкурса и хич не очакваше да я изберат - сега всички са много горди с нея .
и на мене ми се струва доста педофилско американското представяне,
но в Бг все още сякаш не ги правят по такъв идиотски начин дечицата - слава богу!По- естествени се представят .Ако е на шега го рабирам ,ама да се побъркаш от болни амбиции ......... #CrazyАЗ се сещам за един американски филм комедия - детето възгрозничко дебело отиде на такъв конкурс дето всички бяха като кукли- ,а дядото го готви и танца му беше като стриптийз и го свалиха от сцената абе пълна гавра с тия детски конкурси ,ама не се сещам името  на филма,пропътуваха цяла Америка за тоя конкурс уж ,за да угодят на малката ,дядото почина по пътя ,но нищо не ги отклоняваше от заветната цел - конкурса за красота .....то момиченцето беше с едно тумбаче такова ,а ония едни накипрени........

 Мис Слънчице

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D1%81_%D0%A1%D0%BB%D1% … D0%B8%D1%86%D0%B5

Общи условия

Активация на акаунт