Моля за съвет относно бившата

  • 6 324
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
Знаеш ли,че доста често  големите ревнивци,излизат едни от най големите лъжци. Thinking
ЗА да няма смелостта да и се обади пред теб...или въобще когато тя му се обади,да и каже някои неща...има нещо гнило.Оставя отворена врата ли newsm78...може би не е сигурен в теб newsm78..абе има нещо.

# 16
  • Мнения: 693
Това с SMS-са и аз никога не бих го направила  Naughty но както и да е, вече се е случило. Избягвай за напред да влизаш в контакт с нея, някак е унизително, поне за мен. Ти нямаш вземане-даване с нея, а гаджето ти.
 Rolling Eyes

Моят съвет е да не се месиш и да сдържаш чувствата си отностно случващото се. Шест години са доста голям период от време, особено ако са живяли заедно. Обичат или не били са много близки и са деляли доста неща, логично е той да подхожда внимателно към нея, иначе би говорело лошо за него.
Естествено и ти не си длъжна да търпиш това до без край  Crossing Arms но, ако наистина държиш на него дай им време да се разберат, ако чувствата ви наистина са силни, връзката ви ще отселее, няма смисъл да се торозиш  напразно.

А, те за какво са се разделили, знаеш ли?

# 17
  • Мнения: 1 897
... чуваме се и си пишем от време на време...,което не е тормоз нито за мен нито за него... все още се обичаме и страдаме.Ляга си с други,излиза и т.н. Аз пък имам нова връзка.Но страта любов,тази,която само двамата знаем коя е ....никога няма как да изчезне...
Това на никого не го пожелавам.

# 18
Не му поставяй условия. Той ако искаше да е с нея нямаше вече да е с теб. Не се притеснявай и му давай обичта си. С кавги и разправии ще го отблъснеш. И не забравяй че той все пак 6 години е бил с нея, значи е имал такива чувства, които не се захвърлят с лека ръка.

# 19
  • Мнения: 144
С бивши гаджета и аз имам опит. Моя обаче е доста горчив. Не спря да се вижда и чува с нея и се разделихме. Виждали се от самото начало на нашата връзка. Тя знаела всичко за мен както и аз за нея с тази подробност че бях уверявана че всичко между тях е приключило но не би. Намерих смс-и обяснения в любов и всичко ми се изясни. Последваха обещания молби щял да и се обади и да каже че всичко трябвало да спре щял да и изтрие телефоните и т.н и т.н но всичко си продължаваше. Мадамата жена на 35 години женена с 2 деца му направила "нарочно" смучки на врата за да ги видя аз и да ми е гадно. Е разделихме се. Не знам докъде ще стигнат нещата при вас но внимавай да не страдаш след това ти много! Успех. Да добавя - тези които пишете да даде време. Имали ли сте подобни преживявания в живота си? Май наистина старата любов ръжда не хваща. Такива обяснения в любов не са нормални взаимоотношения между бивши гаджета. Аз поне не го разбирам. И бившата на моя му се жалваше че мъжа и я биел и трябвало да и помага. и финансово и психически и по всякакъв начин. А иначе живеем заедно и градим семейство и правим дете. Е няма нужда от такива взаимоотношения. Бившата да си остане бивша! И сега се вбесявам като пиша. Извинявайте!

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 12:00 от Kalinchica

# 20
  • Мнения: 107
Има много точно казано:Откъде смяташ, че е бивша? ... Но отношенията с бивша(каквато и да е-приятелка/съпруга)-са си лично негови.

 Те са си лично негови,ако е сам,но ако има друга връзка/както в случая/...не са само негови...мисля! Тази "бивша" вече пречи на нормалния ход на нещата им ,знае това  и въпреки това продължава да си позволява да му звъни,да поддържа някаква  връзка с него! Не е честно така,ама никак!!! Това го казвам смело,щото и моята глава беше пламнала от подобен проблем миналата година,ама "мъжо" излезе мъж! Grinning

А можеш ли да ми обясниш, кое е лично на един човек в една връзка? Rolling Eyes
Проявявате обсебващи действия и претенции в живот без съпружество, а ако се омъжите...представям си,какви теми ще цъфнат Laughing Е, тогава ако има нова връзка/любовница, вече няма да се очудя, откъде е дошла Laughing
Но не се изненадвам. Пишеш, че си сигурна и ти в "мъжо". Не ти паля фитили, ама имай предвид, че всеки си намира майстора един ден. Joy

# 21
  • Мнения: 8
Здравеите,момичета!Реших да не правя никакви скандали а посрешнах момчето ми с хубава вечеря и хубава любов след това.Беше голяма глупост да се занимавам с тази история.Тои каза че съм наи-хубавото нещо в живота му(и наи-красивото Laughing)След  15 дни ще сме новодомци и ще работим за бебче.Хубав ден!!!

# 22
Zdraveite!Dosega byh samo nabludatel,no avtorkata me vpe4atli,4e re6ih da se vklu4a.Mila napalno sam saglasna s AGAPH.Poslu6ai me na glavata mi e sa6toto.

# 23
  • Мнения: 575
Има много точно казано:Откъде смяташ, че е бивша? ... Но отношенията с бивша(каквато и да е-приятелка/съпруга)-са си лично негови.

 Те са си лично негови,ако е сам,но ако има друга връзка/както в случая/...не са само негови...мисля! Тази "бивша" вече пречи на нормалния ход на нещата им ,знае това  и въпреки това продължава да си позволява да му звъни,да поддържа някаква  връзка с него! Не е честно така,ама никак!!! Това го казвам смело,щото и моята глава беше пламнала от подобен проблем миналата година,ама "мъжо" излезе мъж! Grinning

А можеш ли да ми обясниш, кое е лично на един човек в една връзка? Rolling Eyes
Проявявате обсебващи действия и претенции в живот без съпружество, а ако се омъжите...представям си,какви теми ще цъфнат Laughing Е, тогава ако има нова връзка/любовница, вече няма да се очудя, откъде е дошла Laughing
Но не се изненадвам. Пишеш, че си сигурна и ти в "мъжо". Не ти паля фитили, ама имай предвид, че всеки си намира майстора един ден. Joy

 Simple Smileдано не си права за обсебването...и за "намирането на майстора"-няма за какво при мен!Ти да не си от другата страна/да не си бивша/,щото ми се струва,че прекалено твърдо защитаваш идеята на отминалата връзка! Пък и щом е отминала,значи ...решил е пича-няма колебания! Но ще е мноог нечестно от негова страна,ако обича предната,а е свързан с новата жена във връзка-доста курвенско,мисля Naughty

# 24
  • Мнения: 107
Не. Бивша съм на бивши гаджета. Отдавна омъжена. Жизнен опит, нищо лично. В такава ситуация слава богу не съм попадала. Имам вече такова правило:"Нищо не е така, както изглежда на пръв поглед."

# 25
  • Мнения: 175
[quote author=Kalinchica link=topic=384200.msg10729449#msg10729449 date=123848939 Такива обяснения в любов не са нормални в. Бившата да си остане бивша! И сега се вбесявам като пиша. Извинявайте!
[/quote]


Напълно съм съгласна. Не разбирам защо нападате момичето като не знаете точно как стоят нещата? Ами ако тя му е изневерявала? Ами ако той и е прощавал дълго време и въпреки това я е обичал, но Тя го е зарязала? И сега като го вижда че е щастлив с друга жена е решила че е изпуснала златното яйце и има право да претендира за него?
Не ми казвайте само че може би аз не съм права, защото съм свидетел на тази връзка.

# 26
  • София
  • Мнения: 170
А някоя от вас била ли е от другата страна на барикадата? Да е бившата, която продължава да търси и да се надява? Аз си спомням, че в тийнеджърските години бях луднала по един младеж, но той не ми обръщаше вниманието, което смятах, че заслужавам и звънях на домашния му телефон  и мълчах/ нямаше ГСМ-и/ само, за да му чуя гласа ooooh! Пълна лудост, ако се видим някога, ще му се извиня за психотормоза  Whistling

Но това са тийнеджърски изпълнения. Надявам се да не изпадам в подобно унизително положение на бивша, която звъни, тормози и постоянно напомня за себе си. Особено разбирайки, че има нов човек до бившия...Споменах, че и аз по някакъв начин съм потърпевша от една девойка, на която все нещо се случва / кражба, побой, отвличане и не знам още какви глупости, които й се случват, откакто сме заедно/ и звъни да разкаже и търси съчувствие и подкрепа от приятелят ми. То момичето не е виновно, че й е толкова акъла, но се ядосвам на половинката, който като истински мъж не й каже да престане да го занимава с глупостите си. А пък може да му е приятно, знам ли... newsm78 Ето ти повод за размисъл hahaha

# 27
  • Мнения: 175
И аз ще разкажа един случай, който е повод за размисъл. Имам близка приятелка, която имаше 5-годишна връзка с гаджето си. С течение на времето много неща в него я дразнеха и му говореше за раздяла, но той започвал да плаче, да и се моли, да и казва че ако го напусне ще се самоубие, ще полудее и тем подобни. В крайна сметка тя си намери друг мъж, който в последствие също след около година заряза. Първото и гадже не само че не се самоуби, но живота му стана много по-активен и след време приятелката ми беше тази, която го молеше да се съберат отново, защото е осъзнала грешката си. Вторият зарязан пък се ожени веднага след края на тяхната връзка и сега си има и детенце.
Крайният резултат от тази история е от два стола сега е на земята, а кой е главния виновник вие сами може да прецените.
Надявам се с тази история да съм била полезна на някого.

# 28
  • Мнения: 8
Аз съм била / и донякъде още съм/на мястото на другото момиче.Даже има много съвпадения - грък, 6 годишна връзка... чуваме се и си пишем от време на време...,което не е тормоз нито за мен нито за него... все още се обичаме и страдаме.Ляга си с други,излиза и т.н. Аз пък имам нова връзка.Но страта любов,тази,която само двамата знаем коя е ....никога няма как да изчезне...

В случая.... ти сама трябва да решиш какво да правиш. Но в никакъв случай не му поставяй ултиматоми,защото съм почти сигурна,че в такъв случай ще те остави да го напуснеш - ако го решиш....Просто приеми,че не иска да се озплюе в кладенчето,от където доскоро е пил чиста вода....
ti pak se izkara egati nezabravimata.i kak 6te me napusne/.nikoi ne smenq kon za magare!prosto priemi 4e vseki izbira kogo da zareje i za kogo da se sgodi.misleh si 4e biv6iq mi e golqmata mi lubov(dve godini s grak) i dano da ne savpada pak ne6to,no uvi okaza se 4e tazi mi lubov e mnogo po-istinska.ne se 4uvame,za6toto nqmam kakvo da mu dam i da mu predloja.drugoto momi4e e vreme da se skrie mislq az

# 29
  • Мнения: 0
drugoto momi4e e vreme da se skrie mislq az
Това ще стане само ако тя го реши, а не защото на теб така ти се иска. Ако връзката им не е приключила, за нея ти се явяваш странична натрапница, която й разбива живота - погледни проблема и от тази страна.
Нищо не каза и за това как реагира приятелят ти на плановете за семейство. Знае ли за тях изобщо?

Общи условия

Активация на акаунт