Пада ли тапата преди изтичане на водите на бременна?

  • 13 284
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 567
Има ли нещо, което предизвестява, че ще изтекат водите ?

Поне при мен нямаше, просто си ме поняболяваше коремчето Laughing и една нощ си изтекаха  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 013
Когато раждах,почти цял ден ми падаше тапата,но води не изтекоха.
Чак около 40 мин. преди Биси да излезе ми спукаха околоплодния мехур.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 110
При мен особено второто раждане нещата протекоха светкавично ,падна ми тапата ,изтекоха ми водите и до 5 мин. родих !

# 18
  • Мнения: 6 002
водите ми изтекоха 17 дни преди термина без никакви признаци,даже ме приеха без контракции

# 19
  • Мнения: 566
на мен ми падна тапата,а водите ми ги източиха в болницата.Доколкото знам водите могат да изтекът и без други признаци.
точно така Peace

# 20
  • Мнения: 99
на сутринта ми падна тапата, но лекарят каза че има още време  Rolling Eyes /може би часове, може би дни... / но в полунощ вече бяхме при него, защото ми изтекоха и водите, нямах контракции и разкритие. получих ги със система и целият зор беше около час-два Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 535
Нямаше никакво предизвестие при мен - нито тапа, нито контракции. Както си лежах вечерта и си гледах филма ми тръгнаха водите... и аз тръгнах към болницата  Rolling Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
При преглед за разкритие остана върху ръкавицата на лекаря  Peace

# 23
  • Мнения: 122
На мен направо водите почнаха да ми текат, тапа така и не видях.  Пък и предизвестие не е имало, само по някоя лека контракцийка от време на време. Не се притеснявай, достатъчно време има да се стигне до болницата.
И при мен така

# 24
  • Мнения: 6 713
Тапата ми падна сутринта вкъщи, водите ми изтекоха в болницата (спукаха ми мехура)

# 25
  • Мнения: 2 376
Докторът се опита да спука мехура установи, че водите отдавна са изтекли  (аз не съм разбрала кога) само дето надра главата на детето.  Sick
Спокойно, ще разбереш като дойде момента Simple Smile

# 26
  • Мнения: 422
на мен първо ми падна тапата,а водите по малко с всяка контракция Peaceпри всеки е разли4но

# 27
  • София
  • Мнения: 44 120
може да падне преди - но това може и да е една седмица преди......
може и да ти спукат мехура чак в болницата по време на контракциите.....

при мен поне точно така стана - тапата пада 2-3 дни подред по малко, седмица преди да започне раждането, спукаха ми мехура като бях вече с 7 см май разкритие....
При други се ливват водите неочаквано и тогава започва вс останало...варианти разни.....

# 28
  • Мнения: 1 629
Моята тапа тече около 2 седмици. Не падна цяла ми на парчета. Дори в 8 месец започна още. Много се бях уплашила тогава Crazy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Изтече ми водата.Тапа не видях.

Общи условия

Активация на акаунт