Орифлейм - каталог 5 2009 година

  • 13 363
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Здравейте момичета! Искам да ви попитам Natural Beige на Адаптиращия ФДТ 1 към 1 ли е като цвят с този на Стягащия против стареене на Gordani Gold  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз съм тук!
Благодаря за темичката!   bouquet
Аз си взех капсулите с витамин С, че от много време им се каня и като ги пробвам ще споделя Wink

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Здравейте момичета! Искам да ви попитам Natural Beige на Адаптиращия ФДТ 1 към 1 ли е като цвят с този на Стягащия против стареене на Gordani Gold  newsm78

Мисля, че цветовете са едни и същи просто единия е за по-млади, другия против стареене. Ама, че го обясних и аз. Аз имах първо против стареене Лайт Ивори, сега съм с адаптиращ пак същия цвят и не виждам разлика.  Peace

# 18
  • Мнения: 9 095
и аз тук  bouquet

# 19
# 20
  • Мнения: 31
Мерси Ивче, и аз така имам този против стареене, но гледам да се възползвам от намаления адаптиращ, та се чудих дали цвета ще си пасва, а иначе еднакви ли са като покритие? Също исках да питам и за тези коректори за тъмни кръгове под очите, кой е по-добрия вариант Pink или Gold?

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Мерси Ивче, и аз така имам този против стареене, но гледам да се възползвам от намаления адаптиращ, та се чудих дали цвета ще си пасва, а иначе еднакви ли са като покритие? Също исках да питам и за тези коректори за тъмни кръгове под очите, кой е по-добрия вариант Pink или Gold?

Аз лично намирах по-добър този против стареене, но ми казаха че не е хубаво даго ползвам толкова рано. На 17 год. съм. Вече свикнах с адаптиращия и не ми прави впечатление. А за коректора незнам. от коректорите имам поръчан Голд този месец, но в сряда ще пристигне и като го дам но момичето ще я питам като го пробва дали има ефект.

# 22
  • Мнения: 31
Ахам, благорадя за инфото Ивче, аз се чудя да пробвам ли и този ФДТ за всеки тип кожа, той как е - покрива ли добре, ами цветовете? Много питанки станаха, съжалявам  Blush

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Ахам, благорадя за инфото Ивче, аз се чудя да пробвам ли и този ФДТ за всеки тип кожа, той как е - покрива ли добре, ами цветовете? Много питанки станаха, съжалявам  Blush

Една съученичка имаше .... ще те излъжа за всеки тип кожа или матиращия беше и много го хареса. Преди 2-3 месеца имах поръчан от него, но не съм питала жената дали го е харесала, ама щом не се и оплакала значи е добре. За цветовете представа нямам. Обаче въпросната съученичка след като пробва адаптиращия Джордани и хареса още повече и си го взе. Много е доволна и е много икономичен.  Peace По-добре си вземи него или първо мостри пробвай. Аз специално с 1 фдт карам 1 год., защото лицето ми е чисто и слагам по-малко, но ми е напълно достатъчно - искам да не си личи, че съм с фдт, а не все едно си се мазал с глина.  Joy

# 24
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен. Аничка поздравление, за добре направената тема. Може ли и мен да ме включите в списъка на консултантите- София ( Лозенец).

# 25
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Мерси Ивче, и аз така имам този против стареене, но гледам да се възползвам от намаления адаптиращ, та се чудих дали цвета ще си пасва, а иначе еднакви ли са като покритие? Също исках да питам и за тези коректори за тъмни кръгове под очите, кой е по-добрия вариант Pink или Gold?
Gold си е направо жълт и не върши никаква работа. Моят замина в кошчето, въпреки че кръговете ми се появяват мнооооого рядко. С Pink няма да рискувам, да не стана розова. Старите, които имаха бяха много по-хубави.

# 26
  • Мнения: 9 095
Мерси Ивче, и аз така имам този против стареене, но гледам да се възползвам от намаления адаптиращ, та се чудих дали цвета ще си пасва, а иначе еднакви ли са като покритие? Също исках да питам и за тези коректори за тъмни кръгове под очите, кой е по-добрия вариант Pink или Gold?
Gold си е направо жълт и не върши никаква работа. Моят замина в кошчето, въпреки че кръговете ми се появяват мнооооого рядко. С Pink няма да рискувам, да не стана розова. Старите, които имаха бяха много по-хубави.

i аз мисля че бяха по- добри старите, а за тези- розовия не е чак толкова розов според мен, зависи много от тена обаче, а този крем Виж и повярвай пробвала ли си за кръгове?

# 27
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Не съм, защото не обичам да смесвам козметиката. Има ли ефект?

# 28
  • Мнения: 2 126
И аз да се впиша в новата темичка.Супер е Grinning

Искам да споделя добри впечатления за маската за коса с пшеница дето е в едни пакетченца.По принцип избягвам маските защото ввсе попадам на някакви дето ми правят косата ужасна още на другият ден.Тази е перфектна просто,немога да се нарадвам на косата си от вчера насам.
Взех и тези с маслина и ще ги пробвам също Peace

# 29
  • Мнения: 414
Момичета, има ли някоя от вас, която пие дамските витамини и минерали? Аз ги пия от няколко дена, но се появи нещо обезпокояващо... На следващия ден от първото хапче, започна да ме цепи главата, а по принцип мнооооооого рядко ми се случва, почти никога. След второто хапче започнах да пия по половин хапче, защото малко големички ми идвата, но.... главоболието ми не е спирало откакто ги почнах... Не знам дали е от това.. може да ми идват в повече витамините Simple Smile Но утре няма да пия и ще видим.... Странно ми е де...

Гела за отслабване е супер... Има резултати, даже доста добри...

Общи условия

Активация на акаунт