Орифлейм - каталог 5 2009 година

  • 13 405
  • 237
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 034
има риск да не се затвори. както има риск и да ти я намерят едни малки човечета, които обичат да рисуват с фулмастри. Laughing
но моливите определено не могат да ми издържат на клепачите толкова дълго. не че ще спра да ги позлвам, защото пък имат по-голямо разнообразие от цветове. Simple Smile

искам да попитам някой забелязва ли някаква разлика между старата и новата тоалетни води "Воларе"?

# 166
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
има риск да не се затвори. както има риск и да ти я намерят едни малки човечета, които обичат да рисуват с фулмастри. Laughing
но моливите определено не могат да ми издържат на клепачите толкова дълго. не че ще спра да ги позлвам, защото пък имат по-голямо разнообразие от цветове. Simple Smile

искам да попитам някой забелязва ли някаква разлика между старата и новата тоалетни води "Воларе"?

Моите клепачи са мн.гадни. Молив изобщо не може да трае за нула бройки се е изтрил или размазал. Но очната линия е перфектна. Peace

# 167
  • Мнения: 3 034
и моите са такива. но слагам и молив. няма сега едни клепачи да ми диктуват правилата, я. Flutter

# 168
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Здравейте! Нова съм тук, не съм консултант. Дъщеря ми е абитуриентка и се насочихме към гела за изкуствен тен... Взех най-напред една кърпичка от същата серия, за да пробвам. Намазах гърба, след време се получи ефект. Поръчахме за бала от гела за тяло. Та, според вас, с какво да го нанеса, за да се получи добър ефект? Да не стане някъде повече, някъде по-малко? Дайте съвет, моля ви.
И някоя от вас питаше за квартета сенки за очи на Джордани. Дали са хубави наистина? И трайни? Моля ви, да ми помогнете.

Моля да споделите впечатления за кремовете от Кралската кадифена колекция. Ползвала съм само околоочния и бях доволна. Според описанието е за суха и зряла кожа, 35+. Отговаря ли на истината, има ли anti-age ефект?
Всички кремове от тази серия са страхотни. На 39 съм и ги ползвам и съм доволна. Понякога сменям с крема Максимум, но тези от Кралската колекция са страхотни. Препоръчвам ги!
Ще съм благодарна на всеки, който ме посъветва ...   bouquet

# 169
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
maria.4 и аз 4акам отзиви за сенките, ама .... За този гел незнам, ама 4естно казано бих отишла на солариум отколкото да рискувам цялата да стана на петна.  ooooh!

# 170
  • Мнения: 3 675
не знам дали ще станете на петна, ама моя приятелка си беше взела такъв за лице, както е светла и с лунички, стана асъл като циганка в лицето, тенът й беше станал един такъв оранжево-кафяв нямащ нищо общо с тена получен при слънчеви бани.

говоря за ето това - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … fromWhere=catalog
но в старата опаковка, те после само я смениха

# 171
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Благодаря ти, Ивче, но по здравословни причини не можем да ходим на солариум....

# 172
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Благодаря ти, Ивче, но по здравословни причини не можем да ходим на солариум....

Малко офтопик, аз имам един лосион на Лаура Вандини с перла. Много хубаво мирише е изключително траен, страхотен блясък нежен. Моя приятелка е ползвала на Лореал мисля, че и беше доволна. Един много нежен тен се получи.  Peace

# 173
  • Мнения: 9 095
Благодаря ти, Ивче, но по здравословни причини не можем да ходим на солариум....

Малко офтопик, аз имам един лосион на Лаура Вандини с перла. Много хубаво мирише е изключително траен, страхотен блясък нежен. Моя приятелка е ползвала на Лореал мисля, че и беше доволна. Един много нежен тен се получи.  Peace


между този продукт и тези лосиони има огромна разлика, ако искате лек тен си вземете стягащия лосион- перфектен е Peace

# 174
  • Мнения: 651
Аз съм използвала продуктите за тен.Ако ги използваш правилно няма да хванеш т.н. "цигански тен" и няма да станеш на петна.
 Кожата се ексфолира и се маже равномерно без да се наслагва.Пазят се дланите,защото потъмняват доста.На др.ден пак се мажеш,а после почваш само да поддържаш тена.Това става като смесите крема за тен с обикновен,с който се мажете след баня.
 А ако не ви харесва тена се ексфолирате 1-2 пъти и той пада,но завивките се цапат.
Е....това е от мене!По-хубаво от слънчо си няма!  Hug

# 175
  • Мнения: 3 782
Здравейте! Нова съм тук, не съм консултант. Дъщеря ми е абитуриентка и се насочихме към гела за изкуствен тен... Взех най-напред една кърпичка от същата серия, за да пробвам. Намазах гърба, след време се получи ефект. Поръчахме за бала от гела за тяло. Та, според вас, с какво да го нанеса, за да се получи добър ефект? Да не стане някъде повече, някъде по-малко? Дайте съвет, моля ви.
И някоя от вас питаше за квартета сенки за очи на Джордани. Дали са хубави наистина? И трайни? Моля ви, да ми помогнете.

Моля да споделите впечатления за кремовете от Кралската кадифена колекция. Ползвала съм само околоочния и бях доволна. Според описанието е за суха и зряла кожа, 35+. Отговаря ли на истината, има ли anti-age ефект?
Всички кремове от тази серия са страхотни. На 39 съм и ги ползвам и съм доволна. Понякога сменям с крема Максимум, но тези от Кралската колекция са страхотни. Препоръчвам ги!
Ще съм благодарна на всеки, който ме посъветва ...   bouquet
За Кралка кадифена мога да кажа, че е една много лека серия. Приятна и нежна. Ако нямаш много бръчки и кожата ти няма кой знае каква нужда от справяне с бръчките, ползвай я. Peace
За експресно справяне с бръчките съм с две ръце за Еколаген.
А за квартета, кой точно те интересува? Като цвят. Ако имаш отдолу база за сенки, може да се получи страхотен резултат, защото са по-скоро леко сухи някои от цветовете. Ако има още нещо питай. Simple Smile

# 176
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Благодаря ти, Аничка! Става въпрос ето за тези сенки, в розово-кафявата гама  http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … ;fromWhere=search

Простете за въпроса, но какво е база за сенки? Очите на дъщеря ми са леко вдлъбнати и се притеснявам да не стане на чертички самата сенка над окото...

# 177
  • Мнения: 3 782
maria.4, ето какво пише тук  - http://www.parfumi-market.net/baza-senki-artdeco-eyeshadow-base-p-1094.html
От това че са вдлъбнати не би могло да стане подобно нещо, по-скоро трябва да избягваш силните, наситени цветове и тези с брокат,защото оптически още повече ще намалят окото.

# 178
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Благодаря много, момичета!   bouquet

# 179
  • Мнения: 719
Момичета, някой взе ли си от новите гланцове за устни Water colour? Кой от двата да избера, ползвам по-телесни цветове, но този mandarine да не е много блед?  newsm78

Друго искам да ме посъветвате кой продукт да взема на мъжа ми за пъпки, значи точно на брадичката му излизат постоянно едни пъпчици, много е досадно.  Rolling Eyes Според мен му излизат сега от жегата и мизерията Whistling

Общи условия

Активация на акаунт