1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 49

  • 22 667
  • 444
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 180
Благодаряяяяя  bouquet!
Златни сте!!!

# 16
  • Мнения: 959
Гласувах с опция - две. Приемам за нормално, първоначалната му реакция, но след време би трябвало да осмисли сам, че всичко е било низ, от обстоятелства и да се извини. И най вече да прости, на всички и да забрави.

Отново, БЛАГОДАРНОСТИ, на всички който се трудят, за да можем да гледаме!   bouquet

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 0
гласувах "не" - не го оправдавам мисля, че е достатъчно голям и зрял човек за да мисли преди да говори-
и то такива думи,па макар и да не му е лесно в този момент
Shef,bz  Hugблагодаря ви за инфото с което непрекъснато ни засипвате  bouquet  bouquet
но се чудя,защо и Халит не е в тази категория Thinking
момичета за серийте които пускате с превод отново огромно благодаря Hug Heart Eyes  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 140
Звездичкааааа  Hug  bouquet

сядам да гледам  Party

# 21
  • Мнения: 267
Оффффф тая Еда сега какво иска ,че дас е бърка между Керем и Бенну  #Cussing out #2gunfire
Сезан и Бурак са мйного готини,напомнят ми мен и мъжО ми на прееееди време  Heart Eyes Crazy hahaha

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 15 466
Еда била по красива и от преди, ужас!

# 24
  • Мнения: 116

Страхотни сте! newsm51
Благодаря!

# 25
  • Мнения: 267
Какво ли ще искочи от тоя учител newsm78(просто си питам)
А Ахути май ще я дрогират а? Shocked

# 26
  • Мнения: 76
Олеее, на Еда психясалата главица пак какви ги мъти  ooooh!

# 27
  • Мнения: 267
Хм нещо май ми се вигдат сменени Букет и Учителя? newsm78 Не ми харесват  Crossing Arms
И АК пак ги забърка едни..... ooooh!Малеее,ще кани селим в къщата на Фюси Rolling Eyes Shocked Thinking

# 28
  • Мнения: 465
изгледах я пак благодарности!  bouquet

# 29
  • Мнения: 23
Хехе, Онурчо горкия пак на ревност го избива  Laughing
А Сезен и Бурак са голям майтап...ожениха се и не спряха с разправиите!
 
Много ми харесва така да се слуша оригиналната реч, с възклицания и всичко...нали и при нас се използват доста думички, които са турски и така е по-интересно, като ги чуваш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт