Отговори
# 255
  • Мнения: 5
По въпроса с коремчето и аз да се присъединя-имам коремче вече, личи си когато съм с по-теснички блузки и определено вече панталона ми стяга на талията, въпреки, че е с висока талия...не ям никак много, но може би и защото стомаха ми не е никак редовен и това си оказва влияние, знам ли Simple Smile

# 256
  • Мнения: 851
First expectation почти съм сигурна,че дрансонвала не го препоръчват когато си бременна!Ти не им ли каза?!Не знам за какво точно прави този ток ама и аз ходих миналата седмица на почистване освен,че много ме болеше и едвам изтраях и когато казах,че съм бременна козметичката каза-"Ще пропуснем дрансонвала" дори каза да не си правя почистване, а само пилинги.
И на мен така ми казаха, в момента в който обясних че има бременност.

# 257
  • Мнения: 141
Icyangel, аз също съм 10 седмица и имам разни болки ниско долу, усещам и тежест точно посредата,където е маткатаЛекарката ми обясни,че това се дължи на изместването на матката нагоре към коремната кухина и е нормално, нормално е също да имаме болки в червата . На мен  лично ми се иска да нямам такива симптоми, мнг са ми неприятни,но ще ги изтърпим!
Hope777, благодаря ти Hug
За коремче- и аз си имам малко, но аз по принцип винаги съм си имала, никога не съм била с плосък корем, въпреки че съм 50 кг. Но сега коремчето ми започва някак си от по-долу,където е матката .

# 258
  • Мнения: 1 341
Добро утро момичета! Hug

miracle82, благодаря за вниманието. Аз май съм добре. Вчера имаше 1 капка и това е. Дано при никоя от нас не се връщат неразположенията.
Малко ми е странно, защото съм свикнала да не се спирам, а сега гледам да не ставам много. Малкото ми момиченце си иска своето, добре, че е разбран и я гушкам само когато съм седнала.

През нощта Ема ми вдигна Т, появи се и кашлица. Предполагам, че е от студеният сок който пи вчера. Confused Дано бързо й минава, че няма по-доляма болка от това да е болно детео ми.

Деси, хайде вече гони го това гадене! Peace

Ани, вкусно звучи рецептата от тиквички!

Хубав ден!  bouquet

# 259
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте момичета!
Минавам само да ви поздравя и тръгвам за Плевен. Отивам на доктор, стискайте палци, че последните дни имам болки ниско в дясно и вляво. Днес ми излизат и резултатите от изследванията, а и доки ще ми каже кога ще ми прави ФМ и ще давам кръв за БХС.
Колкото до коремчето, аз вече изглеждам като в четвърти месец /но и доста си хапвам/.

# 260
  • Мнения: 1 668
Къде се изгуби Ина-мария

# 261
  • Мнения: 23 288

През нощта Ема ми вдигна Т, появи се и кашлица. Предполагам, че е от студеният сок който пи вчера. Confused Дано бързо й минава, че няма по-доляма болка от това да е болно детео ми.

Деси, хайде вече гони го това гадене! Peace


Не е от сока,щом има температура е по-скоро вирус.
А за гадененто няма да коментирам,това на нищо не прилича. Close
Руми,стискам палци за прегледа.

# 262
  • Мнения: 71
Добър ден момичета, аз късно се включвам, но час ми трябваше внимателно да ви изчета от вчера наобед.  Hug

Много теми и всичките интересни, Ронка радвам се за теб, ще се оправиш, дано при Ема всичко се размине, с някое по-леко сиропче, че много добре знам какво е да тъпчеш АБ.

На мен ми се обадиха от лабораторията за кръвта, която бях пуснала за генетични изследвания, всичко било много добре, била съм перфектна, така каза лаборантката, но незнам доколко може да им се вярва на тези резултати. Ако случайно има мама от Стара Загора или по-други градове където пак са такивя изследванията, и има опит с тези изследвания, моля нека изкаже мнение. Hug

# 263
  • Мнения: 571
Мдам Деси е права с Т не ще да е сока Sad
Моя син също още кашля знам колко е лошо да ти е болно детенце...
Деси искренно ти съчувствам, това гадене те съсипа вече, като чета май не повече от 1-2 дена изкара без него...
 Hug дано да ти мине, че всички сме наясно колко е гаден вида на WCто отблизо.
Ger4o  верно нещо я няма  Ина - Мария дано всичко при нея е наред. Някое от момичетата ако има други нейни координати ще е добре да проверим как е...

# 264
  • Мнения: 753
Гледам пишете за коремчетата, моя позната ме видя вчера и реши, че съм в шести месец. Laughing
Като и казах, че съм в 13-та  седмица много се сконфузи, взе да се извинаява, на мен ми беше смешно, нали и аз се виждам, че корема ми ходи няколко минути пред мен.
Почти не ми остава време да ви чета и пиша тези дни, но другата седмица смятам да изляза  два-три дни в болничен и ще наваксам пропуснатото.
Болните да оздравяват по-бързо, че събота и неделя го дават временцето пролетно, да сме по разходки всички.
Някъде мернах нещо за варненска среща, за тази седмица няма да мога, но по принцип често прескачаме почивните дни до Варна и ще се радвам по-нататък да се запозная с варненските момичета.

# 265
  • Мнения: 79
Браво бе момичета, май само аз нямам корем. Е да се надявам скоро да вземе да проличава. Иначе бебко си е добре, което е най важното Wink

# 266
  • Мнения: 203
Здравейте бързам да се похваля- при нас положението е отлично отговаряме си на седмиците,видях ръчички,крачета коремче и главичка и сърчицето чух пак!Много съм радостна...
След 3 седмици ще отида да ми направят тези рисковите изследвания както се изразиха докторите и което повече ме зарадва-кръвните проби ги пращали в Германия!
За първата страница термина ми е за 26.10 засега Wink

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 14:14 от -silvana-

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И моето коремче вече си личи,ако съм с нещо по-тясно,но като че ли коремът ми засега по-бавно расте от първата бременност newsm78,но време до края има много Laughing

Момичета ,знам ,че 100 пъти говорихме Embarassed,но кажете кога трябва да се направи късната ФМ.

# 268
  • София
  • Мнения: 48
Mirkam аз като ходих на първата Димитрова ми даде две опции:
или да отида в 20г.с. и още веднъж в 24г.с.
или само ведъж в 22г.с.
Тя май ми обясни каква е разликата, но аз не запомних.... Само я попитах, кое е за предпочитане и тя ми каза на двете отделни да отида и аз така си запазих и часове.

# 269
  • Мнения: 1 341
Миркам, късната ФМ се прави 20-22г.с. дано не бъркам де.

Наистина при Ема няма как да е от сока, по-скоро си мисля, че е така за мое успокоение. Тук върлува ангина по градините и мисля, че може да е нещо такова или пък вирусно. Ако до утре няма подобрение ще я водя в педиатрията. Благодаря ви за загрижеността! Hug

Корема ми личи, само ако съм с нещо по мен.

Общи условия

Активация на акаунт