VIP Brother епизод 3 - Втори номинации :)))))))))))))

  • 56 438
  • 1 558
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Цоп и аз тук Mr. Green
За Антония наистина е по добре да излезе навън и да си учи.Въобще не я забелязвах в къщата Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 388
За Антония наистина е по добре да излезе навън и да си учи.Въобще не я забелязвах в къщата Mr. Green

Моля да ми отговорите какво учи? За трето виШу ли?

Сигурно сте писали някъде, ама аз не съм прочела. Blush

# 17
  • Мнения: 75
В момента Антония е в къщата довечера ще излиза след 6 часа.Облечена е с ботушите с които влезе с черна пола черно клинче и синя фанелка. Peace

# 18
  • Мнения: 11 607
За Антония наистина е по добре да излезе навън и да си учи.Въобще не я забелязвах в къщата Mr. Green

Моля да ми отговорите какво учи? За трето виШу ли?

Останах с впечатление,че завършва магистратурата си по право.

А дали след това ще отиде на разговор при Милен в "Здравей, България!"?

# 19
  • Мнения: 572
а защо беше извън къщата тогава?

# 20
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Хайде и аз да следя за новостите    Hug
Антония не е глупава - ако не беше излязла сама щяха да я изгонят днеска  Rolling Eyes

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
а защо беше извън къщата тогава?
Може да е излязла за малко, имат право  Peace

# 22
  • Мнения: 77
По-нагоре си едитнах мнението, но явно няма да се прочете!

Антония е излизала за изпит!
Довечера ще излиза официално!
Не учи за 3то висше, а си взима последните изпити от 2то!

# 23
  • Мнения: 2 388
По-нагоре си едитнах мнението, но явно няма да се прочете!


Върнах се да прочета.

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
сутринта чух с едното ухо гала (в кафето си) да споделя с някой, че предлагала на антония... тъй и тъй се чудели кой да номинират да я номинират съквартирантИтИ и като гласуват хората да си излезе. поне някой лев да натрупат в благотворителната касичка на брадъра. тя обаче отказала, хората я харесвали щом я направили мис и нямало да гласуват за нея да си излезе, затуй тя излизала сега. Grinning

тая кристияна ми се отврати снощи като я гледах.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 956
Да се запиша и аз да ви следя  Wink

Знае ли се вече, кой ще е следващия гост-съквартирант ?

# 26
  • Мнения: 572
тая кристияна ми се отврати снощи като я гледах.

На мене повече Тодор ми се отврати!

# 27
  • Мнения: 9
сутринта чух с едното ухо гала (в кафето си) да споделя с някой, че предлагала на антония... тъй и тъй се чудели кой да номинират да я номинират съквартирантИтИ и като гласуват хората да си излезе. поне някой лев да натрупат в благотворителната касичка на брадъра. тя обаче отказала, хората я харесвали щом я направили мис и нямало да гласуват за нея да си излезе, затуй тя излизала сега. Grinning

тая кристияна ми се отврати снощи като я гледах.

Не беше така, гледах разговора на Гала с Антония в къщата относно излизането и. Антония и обясни, че ако я номинират ще излезе няколко дни по-късно, а това не я устройваше. Но въобще не е споменавала, че хората я харесват и ще гласуват за нея Peace

# 28
  • 7800
  • Мнения: 243
сутринта чух с едното ухо гала (в кафето си) да споделя с някой, че предлагала на антония... тъй и тъй се чудели кой да номинират да я номинират съквартирантИтИ и като гласуват хората да си излезе. поне някой лев да натрупат в благотворителната касичка на брадъра. тя обаче отказала, хората я харесвали щом я направили мис и нямало да гласуват за нея да си излезе, затуй тя излизала сега. Grinning

...

 Joy Ама е упорита. Не може да ́и се отрече.

# 29
  • Мнения: 77
Maлееее, сега гледах едно клипче в сайта на ВБ. Аня разправя как научила сина си да чете! С помоща на вестник.... Чук-чук!  Shocked Laughing
http://www.bigbrother.bg/video_player.pcgi


И лично завела дъщеря си в сексшоп  Shocked :
http://www.bigbrother.bg/video_player.pcgi

Общи условия

Активация на акаунт