ПЛЕВЕН - 91

  • 19 854
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
крокодилът ще е изненадата
ftall???  Mr. Green

Ледааа, ако наистина си имала ентусиазъм да прочетеш 90 теми, те поздравявам  Grinning
Но аз не знам за лазерната епилация, де. Дано някой друг се включи. Със сигурност има не едно две места, но сега не се сещам.

# 16
  • Мнения: 5 026
Изберете българското, за 56лв. ще се утрепем от пиене! Laughing
LaughingНомадка,ставаш ми все по -симпатична. Blush
  Peace  Това и аз щях да пиша  Joy

 Дивианка, как си?

# 17
  • Мнения: 189

Извинявам се за голямата снимка,но да се похваля,че хванах момента! Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 9 862
Константина,прекрасна сияйна усмивка,някак отвътре ми идва да се захиля като гледам снимката! Heart Eyes

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Константина, много сладка Хриси Grinning Пу пу ..... Wink
Ние с Михаела ще минем тънко,само мен ще таксуват за цирка Grinning. Обаче не ми е ясно как ще докажа,че няма 3 години.

# 20
  • Мнения: 0
Не прочетох дали сте коментирали цените на билетите - от 3 до 10г - 10 лева, за останалите 16лв.
Предчувствайки такъв развой не случайно по-рано се предложих за цирк.  Laughing Laughing Laughing С малко тренинг ще го докарам до хипопотам, крокодилът ще е изненадата, а иначе останалите са добре познати, но за това пък национални животни. Изберете българското, за 56лв. ще се утрепем от пиене! Laughing
И аз съм за българското  Laughing . Моите деца сега ги няма, почивка сме една седмица  Party , баба и дядо и те да им се порадват, но за другата седмица само кажи кога ще са представленията и сме на линия, и за пиенето също сме на линия  smile3521 .

Голяма сладурана е Хриси , ще се караме коя да я вземе за снаха  Heart Eyes . Трябва само да ги запознаем с Дамянчо  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 070
Мира, Яна също минава пред такива периоди с косата, споко! Май го има при доста деца. Доскоро като и потече вода към ушите и очите и тичаше да си ги трие с една кърпа да са сухи.
По едно време имаше и тотален страх от водата, нещо се беше уплашила и мама ходи да и леят куршум нейде в Буковлак, взе, че и мина.
Валенце, стигнахте ли до Михайлов?

По въпроса за цирка съм съгласна с Мира. Като гледам тези дето ги дават по тв-то ми увисва ченето, а и аз обичам номерата с хора, а не със животни. На този май няма да идем, освен ако не го използвам, за да заведа Яна и да си почина от Елена.  Mr. Green
Много ми е тъпо това с дресировката на животни, мн ги мъчат.
Балкански е страхотен, те ако дойдат - отиваме.

Яна тази вечер беше на живото предаване на Мюзик Айдъл, обаче аз като гледах по тв - нещо много тъп ми се стори концерта. Още не съм я чула, дано да и  е харесало. Преди малко говорих с приятелка, която  е ходила и каза, че се сядало на някакви много неудобни пейки.

# 22
# 23
  • Мнения: 1 196
 Party    спестих някой лев от цирка значи   Hug
Иначе и аз съм за българското    Wink

Адашката е мнооого сладка  Heart Eyes

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 973
plamsi ще чакам отзиви за цирка  Peace. Ние засега сме решили да ходим, а и като е пред нас и с едно хлапе постоянно повтарящо и искащо, как да не идем  Mr. Green.

Хриси е разкош Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 14

Диски, прекрасно знаеш, че съм висок, рус, силен, със сини очи и чета Вазов в оригинал  newsm39

Константина, показах снимката на нашия юнак и той каза "бррррррр" което не знам какво значи, но е отношение  yes
И стига си се извинявала!

# 26
  • Мнения: 189
Добриютро,девойки и младежо!Весел и усмихнат ден на всички.
За цирка-последно гледах в Швейцария,останаха ми очите,и ако не се лъжа единствения номер с животни беше една дресура на коне,иначе бяха страшни и страхотни номера,ама как се казваше цирка,де newsm78.И аз съм много против мъченето на животните.

Константина, показах снимката на нашия юнак и той каза "бррррррр" което не знам какво значи, но е отношение  yes
И стига си се извинявала!
Шъ я зима!С тия сини очи и такава тъща hahaha!
Няма да се извинявам повече-ще пием бира следващия път! beer2
Мераклии за Кайлъка?Или за утре да оставим?
П.П. Дръвчето пред терасата е цъфнало-няма такава нежност и цвят Simple Smile

# 27
  • Мнения: 506
Добро утро и от мен.Днес отново ще е хубаво времето и ще има разходка Simple SmileОще отсега ми се излиза въобще в това хубаво време не ми се седи вкъщи.Към 9.30-10 смятам да я изведа дребната.

# 28
  • Мнения: 1 951
Еййй, Константина, много лъчезарна момата  Grinning Ще се наредим и ние на опашката, даже мисля , че са ни по-големи шансовете от Кирил, защото момичетата харесват батковци... Wink

Нади, и аз мисля да мина без пари за Митко. Сега за един месец проблем ли ще правим  Mr. Green
Пък и като отида след малко за билети и съм без него ще ми дадат, пък после вече свирено положение.

ftall
, исках да заблудя аудиторията, пък ти веднага се разкри, значи  Rolling Eyes

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 239
Константина,друго детенце ще водим. Довечера ще напиша как е било. Ние сме от 19.30. Люси само за цирка ми говори. Няма търпение да го взема от градина и да вървим.
Аз да ви споделя ,че мисля да резервирам морето тези дни. Има 15% отстъпка до 30 април. Никога не сме запазвали толкова рано. Дано до юли да не мине котка път. baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт