Отново сама!

  • 3 163
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Я, какво съвпадение. И аз съм в подобно положение и напълно те разбирам.
Не искам да оставя детето тук и да замина, а той не иска да си дойде тук, защото там печели добре. Ние не сме стигнали дотам да се разделяме /дефакто ние сме си разделени, де...той-там, аз - тук/ .
 ooooh!

# 16
И аз съм сама и не ме питай през какви трудности преминах в кариерата, както и много други жени в същата ситуация между другото. Но сега съм по-силна вече. Справям се чудесно и сама, не че ми е лесно да съм едновременно и майка и баща за детето си.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 251
 Sad И аз в кюпа!
Все още не сме разделени, но просто отлагаме неизбежното!
При нас не е чужбина, а външни лица, които просто се месят в чужди работи  Confused
Боли много боли, но явно така е писано!
Ardea alba пиши ми, какво каза на детенце, че от два дена се чудя, как да и кажа, като му дойде момента  Cry
Взех да си мисля, че на мен нещо ми има, като ми тръгне на опаки  Cry

# 18
  • Мнения: 428
Мама на Принцеса,казах истината.
Деликатно,тактично,но истината.
Казах ,че Той няма да е с нас,понеже има много работа...

# 19
  • Мнения: 0
Не знам защо влезнах в тази тема но съм тотално объркан от всичко, което авторката е написала.
Конкретно за това:
...Та кажете как да е взема в ръце и да изплувам?Как???
.....,как да започна живота си отначало???КАК? как да спре тази болка,която така силно ме разяжда?
Дори и да имаме най-добрите немерения да помогнем едва ли някой може да направи нещо за вас без да е "носил обувките ви". Ако търсите морална подкрепа - ОК имате я , но иначе трябва сами да се справите. Говоря в мн. число заради детето.
Успех от мен !  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 17 283
Мама на Принцеса,казах истината.
Деликатно,тактично,но истината.
Казах ,че Той няма да е с нас,понеже има много работа...

Не знам колко е голямо детето ти, но не се ли притесняваш, че така ще му изкривиш представите за това как един мъж работи? В смисъл, дали няма детето да остане с идеята, че мъжа като има много работа и не живее с жена си.
Може и да е глупаво това, което го написах де, не знам, но определено ме смути нещо тук ...

# 21
  • Мнения: 428
Вижте какво,не искам това да е поредната тема в анализи и човъркане какво може да се причини на детето,кой чии представи може да обърка....
Просто аз имах импулс да споделя нещо ,което ми тежеше...
Съфорумка отправи въпрос ,по скоро молба да споделя какво съм казала на синът си.
А аз споделих...
Нали няма това да става поредното бойно поле?
Немо,тук повечето сме носил едни и същи обувки Mr. Green
Не искам съвети,нито подкрепа...Не че не искам,ама никой не може да ми я даде...Никой няма вълшебна пръчка ,с която да помаха ..и щрак -работата готова.
Различното при мен е ,че аз не съдя Мъжа,не му се сърдя-Разбирам го...Е може и да го поплюя малко,ама това си е в реда на нещата(жена съм все пак).
Пак казвам-темата беше един импулс-миг на слабост-крясък на безпомощност...Но аз съм голямо момиче ,минала съм през какво ли не-както 99% от жените и мъжете пишещи тук-ще се справя. Naughty
Бърди,всяка майка си познава детето най-добре и може да прецени до колко би изкривила детските  му представи за живота.
Наистина не ми е по вкуса форумският маниер ( с който и аз се боря,понеже се улавям ,че го практикувам)
 
,да размахваме назидателно пръст.. Hug

Говоря в мн. число заради детето.
Успех от мен !  Peace

А аз пък реших,че ми говориш в учтивата форма Embarassed Embarassed
   bouquet

# 22
  • Мнения: 251
Не съм искала сблъсъци  Stop
Просто исках съвет.
И да си кажа моята болка.
Благодаря на Ardea alba , че ми отговори  Hug
И определено знам, че ако сама не си помогна, няма кой!
Смятам, че форума е точно за това, когато на човек му тежи, да пише!
  bouquet

# 23
  • Мнения: 428
Мама на Принцеса,най -важното е -поне според мен- така да поднесеш информацията на детето,че то да не се почувства предадено и необичано.
Ти си познаваш най-добре слънчецето и знаеш какво да му кажаш и как да му поднесеш новината.
Аз мога да ти напиша диалозите ,които са провели с децата си ,на тази тема,моите приятелки...Мога целия диалог и въпросите и терзанията на синът ми да ти напиша...Но всяко детенце е с различна чувствителност...и приема нещата по различен начин...
Дано намериш вярните думи и верния път....И пак ще кажа-важно е детенце да не се почувства пренебрегнато.
Знам ,че това се едни от най-трудните разговори Hug
Успех,мила  Hug
ако нещо те интересува или искаш да споделиш пиши ми на ЛС Peace

# 24
  • Мнения: 251
Мама на Принцеса,най -важното е -поне според мен- така да поднесеш информацията на детето,че то да не се почувства предадено и необичано.
Ти си познаваш най-добре слънчецето и знаеш какво да му кажаш и как да му поднесеш новината.
Аз мога да ти напиша диалозите ,които са провели с децата си ,на тази тема,моите приятелки...Мога целия диалог и въпросите и терзанията на синът ми да ти напиша...Но всяко детенце е с различна чувствителност...и приема нещата по различен начин...
Дано намериш вярните думи и верния път....И пак ще кажа-важно е детенце да не се почувства пренебрегнато.
Знам ,че това се едни от най-трудните разговори Hug
Успех,мила  Hug
ако нещо те интересува или искаш да споделиш пиши ми на ЛС Peace

 Hug Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт