дамски душ

  • 6 154
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Попринцип не използвам дамски душ.За боядисването не виждам проблем,аз се изрусявах до края.В началото бях пропуснала няколко месеца,защото много ми се повдигаше от боята.

# 16
  • Мнения: 1 187
По принцип не използвам дамски душ.През бременността обаче да се ползва ми се струва  напълно недопустимо. Peace
 Peace
За косата - направи я както искаш.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не съм използвала.
А това за косата Crazy ooooh!

# 18
  • Мнения: 568
Дамски душ не ползвам и когато не съм бременна.Не мисля ,че е проблем да се боядисаш.

# 19
  • Мнения: 1 155
Не съм ползвала никога дамски душ.
Косата си я подстригвах и боядисвах след 3-тия месец  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 159
За косата няма проблеми да си я боядисваш и подстригваш. Но за дамския душ мисля,че не е препоръчително  Naughty

# 21
  • Мнения: 534
 ползвам душ гел и то много рядко,интимен гел НЕ,а докато бях бременна нито едно от двете.За боядисване и подстригване няма проблем,правих го всеки месец,детето ми си има пишка така че споко Hug

# 22
  • Мнения: 144
Извинявай за личния въпрос estestvena ,но имаш ли някакъв проблем/ течение или някакво друго влагалищно нарушение/ за какво точно го използваш дамския душ.А мисля че трябва да се консултираш с гинеколога си.

# 23
  • Мнения: 1 715
Никога  не  съм  използвала.
Peace И не бих използвала.

# 24
  • Мнения: 7 723
Хвърляй душа и си боядисай косата Peace

# 25
  • Мнения: 4 434
Дамски душ не,но косата да Simple Smile

# 26
  • Мнения: 15
Нямала сам проблем профилактично го използвах имам доста познати които го използват като мен без да имат проблем,но започнаха да ме болят страшно яичници и мисля че причината е в него.

# 27
  • Мнения: 2 149
Според моя гинеколог ползването на дамски душ разваляло естествената среда на влагалището.Там си има бактерии,които се грижат за равновесието.Затова и се предлагат дамски гел душове да са с неутрално PH.
Според мен също не би трябвало да използваш този душ,още повече,че имаш и болки.За косата,аз след 3-тия месец си се боядисвах Hug

# 28
  • Мнения: 1 354
Аз не съм ползвала дамски душ и според мен не го използвай,а за косата съм се боядисвала,но ползвам безамонячна боя Peace

# 29
  • Мнения: 3 372
Дамски душ никога не съм ползвала, а за косата - боядисвам се и се подстригвам, не вреди, особено второто Peace

Общи условия

Активация на акаунт