''Парфюмни размисли и страсти'' 8

  • 13 253
  • 413
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 13 627
Е аз и без това имам работа там...няма да се разкарам само за парфюми Simple Smile Може после да е по-хубава парфюмерията, кой знае Simple Smile

# 376
  • Мнения: 4 172
 Гаджето снощи полудя по Пюър Пойзън Еликсир Heart Eyes Embarassed, и него го включвам в групата на съблазнителите, но той е по -нежен, по -мек, някак по -завоалиран - не е агресор, като Адикта Simple Smile

Жаки задължително обърни внимание на Адикт - той го заслужава, Диор какво да кажа повече Peace

# 377
  • Мнения: 2 590
Ах този Пюр Пойзън Елексир, определено ще се тества.

# 378
  • Мнения: 4 172
Много ми харесва Вили, даже не е това точната дума -възхитена съм! Hug Спалнята ми ухае на него, чувствам се, като котенце Heart Eyes Според мен, ще ти хареса Peace

# 379
  • Мнения: 13 627
Pure Poison е убийствен аромат! Спомням си като го носех преди какви реакции имаше Simple Smile Един от най-сексуалните аромати за мене

# 380
# 381
  • Мнения: 13 627
Да, за жалост ми свърши Sad Сега съм си гримирала очите в тон с шишенцето на Миднайт Фентъзи и сметам да нося него...нищо, че не е вечер Simple Smile

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Честит рожден ден на малката Паола!!! Да расте здраво и щастливо дете!!!  newsm51  newsm59

Да не ми се сърдите Hug обаче Pure Poison ми е един от най-непоносимите парфюми, за секси да не говорим  Blush

# 383
  • Мнения: 22 480
Отдавна не съм се включвала тук, но като прочетох последната страница не се стърпях. )))))

За Pure poison elixir - на мен така ужасно и потресаващо ми мирише на сапун, че няма накъде повече. )) Няма грам сексуалност в него, поне за мен. ))

# 384
  • Мнения: 4 172
Наистина ли, на мен никак не ми е сапунен - а много цветен, искрящ Heart Eyes Но вече сме се разбрали, че не можем да имаме еднакви вкусове - и да пеем в един глас едновременно Simple Smile Ако беше така, подобни теми щяха да са излишни.

# 385
  • Мнения: 22 480
Наистина ли, на мен никак не ми е сапунен - а много цветен, искрящ Heart Eyes Но вече сме се разбрали, че не можем да имаме еднакви вкусове - и да пеем в един глас едновременно Simple Smile

да, определено. )) Няколко пъти го пробвах и още от началото ме блъсваше тази сапунена миризма. ) А много исках да си взема някоя от отровите, но нито една не можа да ме "грабне".

# 386
  • Мнения: 13 627
Съвсем нормално е всеки да усеща по различен начин миризмите Simple Smile  Аз го харесвам още от както излезна и веднага си го купих....даже бих повторила, но много мразя да си взимам нещо 2 пъти Grinning се искам да е ново!

# 387
  • Мнения: 2 590
Mirama , а пробва ли първата отрова, само Poison?

# 388
  • Мнения: 4 172
Ами така е разбира се, иначе щеше да има 10 парфюма на пазара - харесвани едновременно от всички Grinning

# 389
  • Мнения: 13 627
Аз пък никога не съм пробвала Poison.... Thinking незнайно защо
Държат го все на високо и ме е страх да не ги бутна шишенцата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт