АприЛскО-СофиЙскА сРещА нА БебеиСкаЩитЕ!!!

  • 6 479
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 260
Ехееее, то оттогава време минааа, на мене трето око ми излезе  Crazy

rainy, какво носиш в тази раница  Shocked

И аз искам да знам, от 3 години прилежно трупам неща в нея... страх ме е да бръкна, че може нещо
да ми отхапе ръката  hahaha Joy Иначе нося и лаптоп.. надявам се храна да не нося обаче...  Crazy

# 106
  • София
  • Мнения: 639
Аз не знам как ще съм облечена.. но ако не си ходя до вкъщи, по раничката ще ме

е няма как да не познаете масата, ако rainy си изпълни думите  hahaha Joy hahaha  всички нея ще гледат  Mr. Green
а не е ли по добре, да се остави име на входа или да се каже женската маса Simple Smile

# 107
  • Мнения: 1 541
Момичета, включвам се само да ви пожелая изключително приятно изкарване довечера и да има много, много снимков материал. Ще ми липсвате и се надявам на среща реванш в светлото бъдеще за такива като мен, които пак няма да сколасат   bouquet

# 108
  • София
  • Мнения: 1 197
оки за удобство ще кажем и форумската среща,за да няма някой който няма да прочете поста и да остане излъган и ще оставя име примерно моето Рада Петрова Crazy дано запомнят цялата информация Peace

# 109
  • Мнения: 598
Миле, може ли да заменим подаръците с детегледане Joy Joy Joy hahaha
Всички сте ми добре дошли нагости! Hug Heart Eyes
Като гледам хубава компания сте заформили Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 110
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Давай го детето, едно има, ще се справим и с второ!

А вие си гледайте живота.

Както казва майка ми: Хайде, младите да поживеят  Laughing

  bouquet За ATADAR, нашата смела организаторка!

Аз сега млъквам и работя усилено, за да си заслужа прекрасната вечер с вас!

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 13:21 от Mileto

# 111
  • Мнения: 598
Миле, имам си толкова много свидетели на думите ти, че си мисля, че на 2 час ще искаш да ми го върнеш ако е такова зверче като мен Joy Joy Joy hahaha Хахде спирам, че темата е съвсем друга Laughing Laughing Laughing

# 112
  • София
  • Мнения: 3 860
Момичета така аз че ще дойда ще дойда само да попитам има ли някой, който да идва от към НДК-то на културата да се видим там или някъде на Витошка? Ако пък не в Дивака направо  Crazy

# 113
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
kate, народът май е на път вече.

И аз се качвам на возилото и потеглям. Аз идвам откъм БНБ, ти май си от другата страна  Thinking

# 114
  • София
  • Мнения: 3 860
Мда от другата страна съм Wink

# 115
  • София
  • Мнения: 1 197
ДУБРУТРУУУУУУУУУУУУУУ
момичета да ви благодаря официално за хубавата вечер - изкарах прекрасно и се радвам че се запознах с приказни и много позитивни хора като вас!!!  bouquet
сега обещаните снимкииииии
желая ви слънчев,  топъл и много усмихнат ден!!! Hug Peace Hug

# 116
  • София
  • Мнения: 3 860
Опппааа  Joy
Аз снимки няма да слагам че нямам  smile3534
Само да кажа че ми беше много  приятно да се запозная с вас мили дами  Hug
Големи сте сладурки всичките  newsm51

# 117
  • София
  • Мнения: 1 799
Добро утро и от мен, много приятна вечер се получи и ще се радвам да се видим с всички отново newsm51

# 118
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Вчера беше страхотно!

Благодаря ви, момичета!   bouquet

# 119
  • София
  • Мнения: 5 569
Пак не успях да дойда... Следващият път няма да се каня толкова и току виж стане обратното... Много сте готини всичките!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт