АприЛскО-СофиЙскА сРещА нА БебеиСкаЩитЕ!!!

  • 6 478
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
И аз потвърждавам, но не съм сигурна, че ще успея на Съдебната палата. Ще дойда директно в заведението, надявам се около 18 часа.

# 76
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
И едно сериозно предупреждение ... да не си забравите фото апаратите, че ние на снимки разчитаме  Naughty.

Пожелавам ви страхотно да си изкарате момичета.

# 77
  • Мнения: 2 617
Опа, Иве, реших, че си се наканила да скокнеш до София, пък ти само предупреждаваш за снимковия материал... Wink
Поздрави на оня край, моята кръв наполовина е габровска!  Hug

# 78
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Опа, Иве, реших, че си се наканила да скокнеш до София, пък ти само предупреждаваш за снимковия материал... Wink
Поздрави на оня край, моята кръв наполовина е габровска!  Hug

С най-голямо удоволствие, но сигурно ще стане през лятото. Дано улуча някоя срещичка.
Пък ти ако идваш насам се обади да се видим  Grinning.

# 79
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Потвърждавам, но ще дойда към 19 часа направо в "Дивака"!

# 80
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
ivap, ако знаем, че идваш в София, СПЕЦИАЛНО за теб среща ще направим.   bouquet

# 81
  • Мнения: 746
  Много бих искала да присъствам на тази среща и аз,но за съжеления съм много далече в момента.  Ще чакаме да ни качите снимки  и да разкажете  как сте изкарали...... Hug Hug Hug

# 82
  • Мнения: 598
Фотоапаратите и камерите не забравяйте Joy Joy Joy Joy hahaha
Страхотна вечер момичета Ви желая  bouquet Heart Eyes

# 83
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
ivap, ако знаем, че идваш в София, СПЕЦИАЛНО за теб среща ще направим.   bouquet

Благодаря  Blush. Когато се наканя, ще ви информирам да постелете червения килим  Wink.

# 84
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Алчо, ти в джърманско кога ще ни поканиш. И на малчо подаръци ще донесем.

Ивап, килимчето съм го започнала вече, и златни конци втъкавам. Laughing

# 85
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
кате-пате, не се ослушвай, ами потвърждавай  Sunglasses Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 5 260
Момичета .. един глупав въпрос...


аз не съм виждала нито една от вас, а Дивака е голям.. как ще ви намеря  Embarassed

# 87
  • София
  • Мнения: 1 197
дата - 8.04 - сряда / засега/
час - 18.00
място - Дивака
записали се -
1. atadar
2. kate-pate
3. Mileto
4. неземната*
5. снуки
6. комикс
7. bibi76
8. ♥ KorNeliq ♥  
9. fanta
10. caritas
11. po 
12. *MILADY*
13. me4ekle4e    
14. .♥.Прасковката.♥.   
15. ˙·٠ pretty٠·˙
16. *Jeny*
17. ♥ Жълтурчо ♥    
18. rainy...
19. vanja74
20. elpet
 .....до тук 13 Crazy


за сега сме 13, 4 не са писали така че ще се надяваме да дойдат Wink
17.30 пред Съдебната палата а за сругите след това направо в кръчмата!!! желая ви всел ден и до скоро, не си забравяйте фотоапаратите Peace по късно пак ще надникна .....
пп rainy въпроса не е глупав, а много на място! трябва да помислим .... ако да кажем търсиш определен човек или група. тоест да кажем на входа примерно, че форумската среща е на еди коя си маса ...  Thinking за сега това ми хрумва, ако има други идеи споделяйте

# 88
  • Мнения: 2 617
Атадар, аз мисля, че теб ще те позная по прекрасната коса, ако не си й направила нещо...
Момичета, гледайте за една хубава жена с разкошни, дълги плитки - горе-долу като на аватара й, ама по-хубави! Heart Eyes

# 89
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Аз миналия път бях донесла три балона. Сега ако намеря, че не съм се подготвила, пак мога да донеса.

Иначе за разпознаването: форумската маса не е лошо, или някакво име може.

Аз ще съм със светлосиня риза и светлобежови панталони. Ако Жени, биби или неземната са преди мен, ще ви намеря. Иначе и аз ще се чувствам като миналия път: като на първа среща  Heart Eyes,  много е вълнуващо!

Общи условия

Активация на акаунт