Отговори
# 15
  • Мнения: 29
в окръжна Peace
Тя си работи там,а следобедите в кабинета си в еквита

# 16
  • Мнения: 17
Здравейте, аз също съм на косултации при Д-р Димитрова, в началото беше малко груба, но последните няколко предледа е много мила и отговаря подробно на въпросите ми. Даже ме хвали, че много добре се развивала бременността и била много доволна от това, което вижда Simple Smile Имам познати, които са раждали при нея и нормално и секцио и казват само добри думи. Аз съм избрала при нея да раждам, въпреки че съм много разочарована, да не кажа отвратена от условията в РО на Окръжна. Базата ми за сравнение е Гръдна хирургия, пак там.
Леко раждане пожелавам на всички бъдещи мами Simple Smile

# 17
Аз също съм при нея и съм много доволна.Имах проблеми в началото на бременноста и тя много ми помогна.Звъняла съм дори късно вечер и няма проблем,отзивчива и точна.
Май е за нормалното раждане,а аз искам секцио  Sad  да видим как ще се разберем

# 18
bili mi kazala,ti za koga si opredelena?az sa6to mnogo se pritesnqvam,za6toto 6te mi e za vtori pat,sekcoito!

# 19
  • Мнения: 29
aз съм за края на ноември

# 20
  • Мнения: 8
bili mi kazala,ti za koga si opredelena?az sa6to mnogo se pritesnqvam,za6toto 6te mi e za vtori pat,sekcoito!


Momi4eta ste rajdam 2ro sekcio pri neja na4aloto na oktomri i ste vi pi6a podrobno.

# 21
мари,искаш ли да си пишем,и аз сам  за  ноември и ходя при ДИМИТРОВА

# 22
  • Мнения: 29
Ок Peace Регистрирай се,защото нямаш лс и не мога да ти пиша  Wink

# 23
  • Мнения: 5
Зравейте, момичета! Отскоро съм бременна (6та г.с.), а от 3 седмици живея във Варна и все още нямам лекар тук. Попаднах на темата за д-р Елена Димитрова и написаното за нея звучи много добре. Тя дали преглежда в ОБ и изобщо какъв е реда, моля ви да ми обясните, ако сте запознати. Благодаря ви и успех на всички!   bouquet

# 24
  • Мнения: 29
Преглежда в Еквита следобедите.В ОБ работи в родилното отделение и не преглежда там.Ако искаш ще ти пратя телефоните на кабинета,там трябва да си запишеш час  Peace

# 25
  • Мнения: 5
Прати, ще ти бъда благодарна  Simple Smile Благодаря за бързия отговор

# 26
  • Мнения: 8
Прати, ще ти бъда благодарна  Simple Smile Благодаря за бързия отговор
I az kato teb ja otkrix v tozi forum , jiveexme v sofia i tam rodix parvoto si dete, ve4e rodix 2ro pri Dimitrova , prepora4vam s 2 race . newsm10

# 27
  • Мнения: 2
Д-р Димитрова следи първата ми бременност, главно защото ми трябваше лекар, който дава болнични. С това нямаше проблем. Работата ми изискваше ежедневно пътуване, а имах и кървене. Тя ме разбра и сама предложи да почивам повече. Още след 2-ри месец излязох в продължителен болничен, като предварително бях сметнала, че няма да ми се наложи лкк. Относно прегледите обаче, мога да кажа, че не се чуствах комфортно. Груба, необяснява какво вижда, изследванията не се пускаха редовно или се пропускаха. В 7 месец ме пита как ще родя и къде. Отговора ми: нормално, но в АГ. И се започна: ама защо, как така, какво толкова има там?  След този разговор спря да гледа детето на видеозон и се държа отвратително! За мен това е злоба и непрофесионализъм. Втората бременност няма да я следи тя в никой случай. А и другото неудобсто: страшно е натоварено там. Уж работи с часове... но не. Чакаш докато не мръкне.

# 28
А знаете ли дали работи със здравната каса.Току що разбрах че съм бременна - 5-та седмица и си търся АГ по здравната каса.

# 29
  • Мнения: 29
да,работи със здравна каса  Peace Аз съм много доволна от нея.Следя ми бременноста и раждах при нея.
успех и лека бременност Grinning

Общи условия

Активация на акаунт